Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Statistický software jízdy

marfig (38)|18.10.2005 10:13
Shanim soft, ktery bude vyhodnocovat prubeh jizdy, tj. rychlost, nadmorskou vysku, zobrazil to do zajimaveho grafu, ... pro PDA nebo NB
Vite o necem zajimavem, co jsem nalezl to byly vsechno mapy, navigace, nebo je to soucasti, funkcene nejakeho navigacniho softu?
Diky Martin
Brco_ce4you (447)|18.10.2005 10:55
GPS Speed Sentry, ale ten hraf to nevie.
marfig (38)|18.10.2005 11:11
Diky za tip, nasel jsem diky tomu i jiny zajimavy software na toto tema soft na PocketPC.cz
Endrju (37)|18.10.2005 11:37
taky dobry je VITO Navigator 2, myslim ze je na strankach www.vitotechnology.com
Striker_ce4you (224)|18.10.2005 11:48
Ale pokud se nepletu, tak signal z GPSky dostanu pouze do 1 programu - kdyz jedu tak mam zapnutou bud navigaci nebo tento soft, ale ne oboji. Jde to nejak vyresit?
Vlada165 (676)|18.10.2005 13:34
[QUOTE="Striker"]Ale pokud se nepletu, tak signal z GPSky dostanu pouze do 1 programu - kdyz jedu tak mam zapnutou bud navigaci nebo tento soft, ale ne oboji. Jde to nejak vyresit?[/QUOTE]

Vytvoris si virtualni porty programkem GPSgate
Striker_ce4you (224)|18.10.2005 14:15
Diky, uz jdu zkouset :yes:
Vlada165 (676)|18.10.2005 15:11
Navic to loguje trasu, takze si ji pak muzes poslat zpet do programu a celou trasu znovu simulovat (nastesti i zrychlene).
Az ted nekam pojedu, tak se chci nechat navigovat TomTomem a na pozadi
si krome tohoto logu budu logovat jeste do OziExplorera, takze bych se pak doufam mohl podivat, kudy jsem pripadne bloudil ;-) ...
(akorat ze to bude pres 300 km a doufejme, ze na ten log bude stacit SD)
Zdenál_ce4you (103)|19.10.2005 08:25
ozi umí i logbook, kde mám zápis trasy i s obrázky
jinak plt s oziho si taky edituji v trackmakeru - jdou dělit, spojovat, dělat výškové profily...:)
Vlada165 (676)|19.10.2005 11:09
[QUOTE="Zdenál"]ozi umí i logbook, kde mám zápis trasy i s obrázky
jinak plt s oziho si taky edituji v trackmakeru - jdou dělit, spojovat, dělat výškové profily...:) [/QUOTE]

Koukam ze o stejne veci diskutujeme na 2 ruznych mistech ;-( ...
Jo ty html logy uz jsem take zkousel ale tusim nejak souvisi se sledovanim rychlosti, nebo ne ?

Na zpetnou analyzu trasy mi ale doufejme uplne postacuje ten *.plt
vytvarejici "cervenou caru" ...

Nevim, jestli to delam spravne, ale prave ten ulozeny *.plt potom nahraju zpet do CE jako "drahu" a ta se da potom editovat, vytvaret z jejich bodu "trasa" apod.
I tady mi prave vadila ta moc velka hustota a na delsi trasu bylo nad lidske sily body promazavat - doufam, ze tady prave pomuze to snizeni "hustoty bodu" ktere jsem si nebyl presne jisty, cim se dela.