Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s nastavením zhasínání displeje

Jirkac_ (269)|17.10.2005 18:30
Zdravim,
mam problem s MDA II na WM2003SE. V Settings / Display jsem si nastavil prodlevu pro zhasinani (vypinani) displeje na 30sec (puvodne 1min) pri napajeni z baterie a na 1min (puvodne 10min) pri napajeni ze site. Vcera jsem delal Hard Reset takze je telefon cisty jako detska prdelka :-) ale po chvili koukam, ze se mi nastaveni meni zpet na puvodni hodnoty a displej se tak vypina az po delsi dobe, nevite v cem je zakopanej Bill ? Nejaka uprave registru ?
diky
Zdenek Malinsky (9781)|17.10.2005 19:09
Po HR se všechny nastavení dostávají na defaultní hodnotu, jak byly v továrně nastaveny.
Jirkac_ (269)|17.10.2005 20:45
asi jsem to spatne vymyslel. To vim ze HR obnovi vse do tovarnich hodnot, ale ja jsem to myslel tak, ze v telefonu jeste nemam moc apps nainstalovanych a ze se mi proste sama prepina ta doba zhaseni, i kdyz ulozim 30sec treba, tak pak se na to podivam a buch je tam zase 10minut, proste se to samo prenastavuje a prave ze v ppc nemam jeste zadny app, ktery by to mohli nejako ovlivnovat, proto by me zajimalo proc se mi to samo prenastavuje :(
jval (453)|18.10.2005 07:39
Nemas nahodou nainstalovanej Pocket zen Phone???


ten mi to delal

da se to v nem nastavit
Jirkac_ (269)|18.10.2005 17:52
nene, nemam. ted uz to najednou nedela, ale predtim jsem mel nainstalovanej jen beta player, resco aplikace a TTycoona :)