Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problém s nastavením zhasínání displeje

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Zdravim,
    mam problem s MDA II na WM2003SE. V Settings / Display jsem si nastavil prodlevu pro zhasinani (vypinani) displeje na 30sec (puvodne 1min) pri napajeni z baterie a na 1min (puvodne 10min) pri napajeni ze site. Vcera jsem delal Hard Reset takze je telefon cisty jako detska prdelka :-) ale po chvili koukam, ze se mi nastaveni meni zpet na puvodni hodnoty a displej se tak vypina az po delsi dobe, nevite v cem je zakopanej Bill ? Nejaka uprave registru ?
    diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Po HR se všechny nastavení dostávají na defaultní hodnotu, jak byly v továrně nastaveny.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

asi jsem to spatne vymyslel. To vim ze HR obnovi vse do tovarnich hodnot, ale ja jsem to myslel tak, ze v telefonu jeste nemam moc apps nainstalovanych a ze se mi proste sama prepina ta doba zhaseni, i kdyz ulozim 30sec treba, tak pak se na to podivam a buch je tam zase 10minut, proste se to samo prenastavuje a prave ze v ppc nemam jeste zadny app, ktery by to mohli nejako ovlivnovat, proto by me zajimalo proc se mi to samo prenastavuje

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nemas nahodou nainstalovanej Pocket zen Phone???

ten mi to delal

da se to v nem nastavit

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

nene, nemam. ted uz to najednou nedela, ale predtim jsem mel nainstalovanej jen beta player, resco aplikace a TTycoona

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-09-2009, 16:42
  2. X800 okamzite zhasinani displeje
    Od Pavel56_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-06-2008, 02:23
  3. Zhasínaní displeje
    Od baronm v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-11-2007, 20:23