Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Je toto BRANDO ULTRA SCREEN PROTECTOR?

markjag (386)|17.10.2005 15:24
Objednal som si z jedneho obchodu ochrannu foliu Brando Ultra Screen Protector za 333 Sk.
Mam par otazociek, viem ze som lama ale mam pocit ze bud som ju nasadil zle alebo ma oklamali az az...
Je to na obrazku Brando???
A dalej skladala sa folia z troch casti. Chytil som tie biele nalepky a odlepil od seba
folia na jednej z nich ostala Lenze som nevedel ze ktorou stranou to dat na PDA, totiz obe sa mi zdali elektrostaticke a oboma to troska chytalo. No tak som to dal tou stranou co trcala (asi to bola chyba) lebo je mozne ze teraz mi von trci ta strana co mala ist na displej a na displeji je ta co mala trcat von :( a je tam vela bubliniek

EDIT: tak som predsa len nakonec folitu otocil a uz je bubliniek menej takze som to mal naopak ja lamka :( a dobre som ju donicil lebo behanim stylusom po elektrostatickej casti som doslova VYTRHAL mikroskopicke kusky z folie a snahou nechtom to nejak zarovnat som to este pokazil viacej aje tam mierna jamka a cmuha. Mozem objednavat novu foliu :(

Prosim aspon poradte ci mozem tuto istu foliu ci je to BRANDO alebo mam priamo z honkogu radsej.
Dik.
Radek Novák (309)|17.10.2005 15:54
Mela by to byt BRANDO. Ne nadarmo se rika 2x mer a 1x res :). Na tech nalepkach by melo byt napsane, jako ze tohle patri nahoru a ze toto patri dolu. Alespon u me to tak bylo...
beecher (9270)|17.10.2005 16:10
No, nemyslim si, ze tohle je Brando folie...
markjag (386)|17.10.2005 18:11
No beecher je admin takze urcite vie o com hovori a kedze vravi ze to nie je brando a vo fakture mi napisali ze BRANDO ultra priehladna folia, tak co? Tak klamu az sa prasi pretoze ani napis nikde ziadny nieje ze BRANDO je tam len ADAPT.
No uznat treba ze je lesklejsia ako ta BRANDO co som mal pred tym a teraz som chcel skusit ULTRA SCREEN protector a tej povrch je vraj leskly, takze to by sedelo, len mi vadi ze tu nie je nikde napisane ze je to brando a navyse mam rozdiel tuna so SPIDEROM ze on vravi ze tam mal napisane co je horne a co nie a ja to tam napisane nemam. Nemoze toto byt nejaky imitator branda? Alebo je to nejaky vynoveny brando? Opakujem napis BRANDO ULTRA SCREEC PROTECTOR nikde nie je :(
Brco_ce4you (447)|17.10.2005 18:59
ADAPT-Mobile, je holandska frma, ktora nema s Brando nic spolocne.
Pavel Stejskal (155)|17.10.2005 19:06
Ne, ne, toto není Brando, ale Adapt. Brando jsem již kupoval a protože jsem ho měl už v některých místech malinko horší, tak jsem před 14 dny kupoval novou fólii, samozřejmě jsem chtěl odzkoušené Brando, ale nebylo skladem a s prázdnou jsem z obchodu nechtěl odejít, tak jsem vzal tuto nabízenou náhradu, která dle slov prodavače je stejné kvality jako Brando. Doma jsem ji nandal na displej a zdá se mne, že po této (Adapt) klouže o malinko lépe stylus, další výhodou je prachovka (hařík) na displej, kterým před instalací fólie vyleštíš displej od prachu (a opravdu dobře) a kartička na odstranění vzduchových bublin z pod fólie potěší. Jen cena byla proti Brandu nepatrně vyšší. Ale příště pokud bude na výběr mezi Adaptem a Brandem, tak volím Adapt. (pokud Adapt vydrží stejný čas jako Brando) Myslím, že budeš spokojený.

EDIT: na Adaptu je napsané, která strana je vrchní a spodní. 1 - back je spodní strana, 2 -front je vrchní strana. (Nejsem si jistý jestli vedle čísla 2 bylo napsáno front, ale myslím že jo) a je to napsané na těch malých bílých nálepkách černým písmem. Ty nálepky jsou vidět i na Tvé fotografii.
markjag (386)|17.10.2005 19:48
tak ja neviem tak ja do HESCO od kial som to objednaval napisem a poviem nehc do faktury pisu aspon TO CO PREDAVAJU A NIE KLAMSTVA! toto je posledna folia asi co od nich mam....
A zaujma ma majitelia brando ako ste na tom s lesklostou pri ultra screen protector? Je to lepsie alebo horsie ako tato ADAPT?
markjag (386)|17.10.2005 20:11
na oboch stranach bolo napisane FRONT! mas to aj na obrazku! Cize preto som nevedel. A je pravda ze folia kluze nadherne, ale odlesky su hrooozne, a uvazujem ze kupimt brando z honkongu.
Pozri ja musim kupit teraz new foliu lebo tuto som pokazil tak zvazujem ci znova ADAPT alebo radsej BRANDO.
Ako je s odleksami na slnku BRANDO oproti adaptu?
Porovnavaj prosim tento ADAPT a BRANDO ULTRA SCREEN PROTECTOR.
Mal som pred tym to obycajne BRADNO to hrubsie a to bolo na slenku lepsie ako toto aj s odleskami bolo lepsie ako toto ale boli zase horsie vlastnosti stylusu a dotykove, a teraz je displej cistejsi a krajsi a pred tym bol ... horis.

Tak aka je rada teda?
Pavel Stejskal (155)|17.10.2005 20:50
že jsi měl na obou stranách "front", to jsi měl opravdu smůlu u mne to bylo OK. Teď nevím, jestli to napíšu správně, žena má Ipaq 3950 a dal jsem ji na displej Brando, já mám teď na Looxu Adapt a pokud je mezi sebou porovnávám, tak Adapt se mne zdá malinko, ale opravdu malinko lesklejší, (když jsou PDA vypnuté), akorát, že jsou malinko odlišné teploty zabarvení, podle displeje. Na Ipaqu je vypnutý displej šedivější (studenější) a na Looxu je zelenější (teplejší), při zapnutých displejích nemá cenu srovnávat VGA a QVGA dělají svoje. V autě při zapnuté navigaci a při přímém sluníčku vidím nic moc jak bez fólie, tak s matnou fólii Brando, tak s lesklou fólii Brando i Adaptem. Moje oči poměrně na sluníčko trpí, takže musím mít sluneční brýle, takže jsem testoval i několikery brýle, v kterých uvidím nejlépe něco na displeji PDA a nejlepšími pro mne jsou brýle polarizační. Nejhůře bylo vidět přes brýle něco na displeji s matnou fólii Brando. Prosím, ber to tak, že co vyhovuje mne, nemusí se osvědčit Tobě a nechci tady rozpoutat diskuzi, jestli je která fólie lepší, opravdu záleží na každém z nás.
mousefromhouse_ce4you (268)|17.10.2005 21:01
obal od folie Brnado vypada nejak takhle:

markjag (386)|17.10.2005 22:59
to mousefromhouse: prosim vies dat ten screen este raz? mne ho nejak neukazuje, pliz daj JPG alebo tak neco

a dalej ja neviem co by ste mi radili? Za 333 si znova objednat ADAPT alebo za troska viacej z honkogu BRANDO ULTRA SCREEN? (a fakto musim neico objednat teraz lebo tuto som totalne znicil a dlho na displeji nemoze takto byt)

Fakt som nerozohdny. A od predajcu je celkom nefer ze vo fakture mam brando a poslali mi ADAPT.
Asi im napisem e-mail o mojej nespokojenosti.
markjag (386)|17.10.2005 23:04
[QUOTE="Pavel Stejskal"]já mám teď na Looxu Adapt[/QUOTE]

No kedze mas Looxa temer toho isteho ako ja tak mam na teba jednu velmi velmi zasadnu otazku.
Povodne som myslel ze chyba ktoru chcem popisat je sposobena zle nasadenou foliou ale som zistil po odlepeni folie dnes ze to je chyba PDA!

A zaujima ma ci len mojho kusu alebo je to vada celej sady. Ide o to ze ked PDA vypnes a pozres sa troska z uhla a chytis stylus a jemne budes tukat doprostred displeja budes videt ako sa to ohyba. Displeja si sa este nedotkola le len tej ochrannej folie co chrani displej a ta samozrejme nejde dat dole lebo ona je tam hlavna a vlastne na nu nanasame nase screen protectory. Proste ide mi o to ze ta implementova ochrana od tial jak keby malilinko odstava. Proste ma to hrozne stve. nemozem povedat ze by to nejak rapidne ovplivnilo funkcnost dotykoveho displeja ale proste mam pocit ze taka medzera by tam nemala co hladat.

btw ako tak kukam tak ten ADAPT dost na nom videt otlacky prstov :>
Red Dwarf_ce4you (187)|18.10.2005 08:33
Mám taky Loox (610) a dělá mi to to samý. Ale nejni to způsobeno tím, že je displej dotykový? Myslím není zrovna tohleto ta dotyková vrstva?Uprostřed by měla být větší vůle, jinak by to u krajů přiléhalo pořád, nebo?Jinak řešení je snadné - nehleď ňaň z úhlu a už vůbec ho nevypínej :D Na otisky prstů jsem si zvykl (mám Brando). Jednou za čas displej vyčistím hadříkem na brýle a je po otiscích. Na displeji bez fólie by byli vidět určitě taky a myslím, že i na většině fólií jsou vidět (ne-li na všech).
hybo (3107)|18.10.2005 08:37
uz jsem to tu nekde psal dost podrobne, neni to chyba, ale vlastnost...
markjag (386)|18.10.2005 09:47
Ideme uz trosku OT ale ok.

to HYBO. JJ videl som ze sit o pisal aj som to cital ale moju situaciu som bral troska vaznejsie a tvoju diskusiu som nedocital celu cital som jej len zaciatok potom som ju stratil. Ale je to jedno. Takze ked toto je vlastnost mam otazku na beechera napriklad co ma DELLA ci to robi aj jemu.
Dik.
beecher (9270)|18.10.2005 10:11
Myslis s folii nebo bez ni?
markjag (386)|18.10.2005 10:53
[QUOTE="beecher"]Myslis s folii nebo bez ni?[/QUOTE]

Aj s nou aj bez nou.
elKombajnero (13)|1.12.2005 21:27
Me tuto folii poslali jako Brando take. Byl jsem na vazkach, ale nyni vim, ze to Brando neni - zkusim to reklamovat.
markjag (386)|1.12.2005 21:43
Ja som nereklamoval ale teraz z odstupom casu mozem povedat ze ADAPT sa na tu od BRANDO nehrabe. Akurat objednavam radsej rovno z honkongu, netreba riskovat dalsi ADAPT.

to beecher: Tak teda dela to aj na DELLOVI ci nie? A este jedna vec, co sa tyka Win5 este stale ho mas alebo si downgadeol?
jumbo_ce4you (162)|2.12.2005 07:25
Ja objednal Brando u SunnySoftu a Brando taky prislo :D Spokojenost velika, na prvni pokus nalepena bez jaru, bublinek a smitek!
markjag (386)|3.12.2005 22:16
prosim vas ked na brando shope napisu toto

Shipping Date : 2005-12-03

znamena to ze to poslali vsakze? Kolko trva od kedy to poslali aby to doslo na SR alebo CR? naposledy ked som objednaval my to doslo za tyzden a pol, teraz mi dali ale nejak skoro shipping date. Viete poradit?
nitro157 (15)|17.12.2005 19:47
pozri sa na ten datum odzadu:-) 3.12.2005....
markjag (386)|18.12.2005 09:52
???
A to akoze co si s tym chcel povedat?
Ved to je to iste len napisane nasim sposobom, ten sposob sa uziva v USA napriklad co pisu na stranke.
Tak ci tak o znamena ze

Shipping date: Tretieho.DECEMBRA.20005

Moja otazka ale je co to znamena. Ze to uz poslali? Shipping Date je ze uz proste poslali? Lebo ak hej tak uz to mame 18.december.2005 a este mi to nedoslo :( . Toto je prvy krat co som cez net zaplatil a tovar nedosiel a kese z uctu strhli :>