Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

opakovane nabihani ADD, REMOVE PROGRAMS v active sync

tweeky (47)|16.10.2005 16:59
drive mi to nedelalo, ale nyni po HR mi vzdy pri spojeni nabiha ADD REMOVE PROGRAMS.. premyslim, zda to nemuze byt tim, ze vsechny programy jsem nainstaloval pomoci CABINSTALL..
RStein (2012)|16.10.2005 17:44
CABINSTL na tohle AFAIK nemuze mit vliv. Spis si myslim, ze nejaky desktopovy setup program pro PPC vygeneroval pres CeAppMgr.exe pozadavek na instalaci aplikace a ten zapricinuje vyvolani obrazovky.

Zkontrolujte na PC klic HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services\AutoStartOnConnect a pripadne vymazte aplikace pod timto klicem, ktere nemaji byt spousteny po pripojeni zarizeni.

A dobra rada na zaver, klic si pred jakoukoli modifikaci nejdrive vyexportujte ;)
tweeky (47)|16.10.2005 17:49
[QUOTE="RStein"]CABINSTL na tohle AFAIK nemuze mit vliv. Spis si myslim, ze nejaky desktopovy setup program pro PPC vygeneroval pres CeAppMgr.exe pozadavek na instalaci aplikace a ten zapricinuje vyvolani obrazovky.

Zkontrolujte na PC klic HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services\AutoStartOnConnect a pripadne vymazte aplikace pod timto klicem, ktere nemaji byt spousteny po pripojeni zarizeni.

A dobra rada na zaver, klic si pred jakoukoli modifikaci nejdrive vyexportujte ;)[/QUOTE]

bohuzel takovy klic AUTOSTART tam nemam..
RStein (2012)|16.10.2005 17:53
Ten klic je na PC a stoprocentne jej mate na svem stroji, jestlize je nainstalovan AS. Jinak musite AS preinstalovat.

BTW: Predpokladam, ze se bavime o AS 3.x, verze 4 neni zatim oficialne urcena pro zarizeni bez WM5
tweeky (47)|16.10.2005 18:18
[QUOTE="RStein"]Ten klic je na PC a stoprocentne jej mate na svem stroji, jestlize je nainstalovan AS. Jinak musite AS preinstalovat.

BTW: Predpokladam, ze se bavime o AS 3.x, verze 4 neni zatim oficialne urcena pro zarizeni bez WM5[/QUOTE]

aha, dekuji, jsem hledal na PDA.. dekuji..