Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace přes Wi-fi

Ati_ce4you (100)|16.10.2005 14:22
zdravim mám dotaz rozchodil jsem synchronizaci přes bluetooth ale o synchronizaci přes wi-fi jsem tady nic nenašel máte stím někdo nějakou zkušenot nebo je neaký návod? :?:
RStein (2012)|16.10.2005 16:21
Dobry navod se da najit treba zde. MS ale prozatim z AS 4.x synchronizaci pres WiFi kvuli bezpecnostnim problemum odstranil :(
Ati_ce4you (100)|16.10.2005 17:40
hmm tak z totoho návodu se mi to něak nepodařilo nastavit :oops: je neakej článek nebo návod v češtině ? :sarcastic:
Pavel Koza (4761)|16.10.2005 17:53
...tak ja si stahnu ActiveSync 3.8 a zkusim to nejak popsat;) Dejte mi par... no radsi hodin. Ale nebude to zadne podrobne povidani, ale spis jen obrazovy pruvodce, jak jsem to nastavil.
Ati_ce4you (100)|16.10.2005 17:57
super :yes: :yes: :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|16.10.2005 18:23
Jen bych rád upozornil, že při synchronizaci přes Wi-Fi přicházíte o volbu synchronizace konfliktních položek " Leave the item unresolved" - takže můžete jen přepsat položku v PC tou z PDA nebo naopak. Je třeba na toto dávat pozor - je to rozdílné od synchronizace přes kabel, IR či BT.

Osobně nevidím v AS přes Wi-Fi nějakou extra výhodu proti BT (kromě rychlosti). Pro synchronizaci postačí pomalejší BT a pro instalaci softů je stejně nejlepší volba doma přes kabel (kolébku). Ale každému, co jeho jest.
Pavel Koza (4761)|16.10.2005 18:30
No, ona je hypoteticky mozna jeste jedna vyhoda, ale moc se nepouziva. ty totiz muzes synchronizovat nejen "z vedlejsiho pokoje", ale z principu odkudkoliv na svete... Samozrejme ten pocitac musi mit pristupne nejake porty z verejneho Internetu (to asi nebude soucasti clanku, alespon v tuto chvili), ale pak muzes mit skutecne vzdalenou synchronizaci se vsim vsudy.
Ati_ce4you (100)|16.10.2005 18:47
no ono mě spíš ani tak nejde o synchronizaci přes wi-fi ale hlavně bych chtěl mít v mda internet ktejer mám v pc (internet přes wi-fi ) ale nemam zadnej přístupovej bod pouze PCI wi-fi kartu a nejde mě to nastavit ale když mám nastaveou synchronizaci přes bluetooth tak mi najednou internet jede :evil: zajímavý ale přes tu Wi-fi mě to ne a ne fungovat
Pavel Koza (4761)|16.10.2005 23:12
No tak to jste se ale v prvnim prispevku zeptal blbe, respektive na neco jineho:) Dneska uz to nestihnu a stejne to, co jsem dosud napsal, je Vam na nic, kdyz nemate AP. Dodelam to zitra (snad).