Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Jak prohlasit PocketIE za velky IE

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2003

Ahoj,

Nemate tuseni jak lze nastavit aby se PocketIE bonzoval jako velky IE navstivene www strance?

Chtel bych to kuli CS24 (servis24.cz)

H.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Podle mého skromného názoru (tuším, že se tomu říká IMHO), to možné není. Komunikaci s PDA z hlediska přístupu na účet v oblasti bankovnictví zvládá v současné době jenom eBanka, a.s.

P.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2003

No vzhledem k tomu, ze se v tomto pripade jedna o ssl a ochranu jmenem a heslem, nevidim duvod proc by to nemelo jit. Dokonce to jde i s linksem. Je to ciste jen obrana CS a.s. aby jim klienti nenadavali, ze jim to dela neco divneho s jinymi prohlizeci. A pristupovat na ucet z PDA pomoci SSH na unix server a pak z neho pres linkse je opravdu divne.

H.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Jestli Vám pomůže diskuse, zde už na toto téma proběhlá, tak se podívejte na:

www.ce4you.cz/discussions/detail.asp?TopicID=650
    www.ce4you.cz/discussions/detail.asp?TopicID=623

P.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Existuje pilotní projekt ces.sporitelny pda banking, Podarilo se mi do nej nekolikrat pripojit a jedna se vlastne o servis24 uzpusobeny pro PDA. Na dotaz mi bylo sdeleno, ze projekt byl pro maly zajem prozatim zastaven. Jinak se lze sdo sluzby dostat pres prohlizec thunderhawk, viz muj prispevek v ce4you.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Yen
    Nemate tuseni jak lze nastavit aby se PocketIE bonzoval jako velky IE navstivene www strance?
    Pokud stale jeste cekate na odpoved, zkuste napriklad RegKing. Jde to i rucne v registru, ale tohle je pohodlnejsi.

Registrace
    Aug 2000

...a jeste neco - osobne bych za ce4you zkusil klidne nekoho v tech bankach kontaktovat, ovsem obavam se, ze bych na pripadne otazky dostal odpovedi stejne informacni hodnoty, jake jsem dostal od operatoru. 5% informaci a 95% balastu... Nicmene pokud bude zajem, neni duvod to nezkusit

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Citace Původně odesláno od Yen
    Pokud stale jeste cekate na odpoved, zkuste napriklad RegKing. Jde to i rucne v registru, ale tohle je pohodlnejsi.
    Také jsem to zkusil, ale po otevření stránek č. spořitelny to po mně chce spustit javascript. Poradíte, jak na to ?

Ivo

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od ok2shi
    Také jsem to zkusil, ale po otevření stránek č. spořitelny to po mně chce spustit javascript. Poradíte, jak na to ?
    S tim toho moc nenadelate. I kdyz Pocket IE vychazi z velkeho Exploreru, je orezan, a podpora JavaScriptu je jen velice zakladni... Bohuzel. Pokud jde jen o nejake presmerovani, tak to rozpitvejte na desktopu, ale pokud to pouzivaji na strance i pro dalsi veci, mate bohuzel smulu...

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Pavel, myslím, že za pokus by to stálo. Každopádně bych tady ale pak onu odpověď zveřejnil

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

pre Slovakov: internet banking ako ma byt aj pre mobilne zariadenia ma ISTROBANKA. Okrem PDA je funkcny aj pod prehliadacmi pre linuxy a ine taketo alternativy. Jedina podmienka: SSL 3.0
    O par dni bude kompletny web banky pristupny z handheldov.

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Jsou nejake nove informace o "servis24" na PDA??Co treba webbrowser Opera??? snad podporuje lip JAVA SCRIPT??

Podobná témata

1. Gmail primo v PocketIE
    Od wisp_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 21-07-2005, 14:47
  2. PocketIE - hesla, downloading
    Od mad.hat v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-07-2005, 21:55
  3. Alternativa k PocketIE
    Od Ruka_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC