Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak prohlasit PocketIE za velky IE

Yen_ce4you (77)|29.3.2003 09:53
Ahoj,

Nemate tuseni jak lze nastavit aby se PocketIE bonzoval jako velky IE navstivene www strance?

Chtel bych to kuli CS24 (servis24.cz)

H.
Paullus_ce4you (400)|29.3.2003 11:25
Podle mého skromného názoru (tuším, že se tomu říká IMHO), to možné není. Komunikaci s PDA z hlediska přístupu na účet v oblasti bankovnictví zvládá v současné době jenom eBanka, a.s.

P.
Yen_ce4you (77)|29.3.2003 12:21
No vzhledem k tomu, ze se v tomto pripade jedna o ssl a ochranu jmenem a heslem, nevidim duvod proc by to nemelo jit. Dokonce to jde i s linksem. Je to ciste jen obrana CS a.s. aby jim klienti nenadavali, ze jim to dela neco divneho s jinymi prohlizeci. A pristupovat na ucet z PDA pomoci SSH na unix server a pak z neho pres linkse je opravdu divne.

H.
Paullus_ce4you (400)|29.3.2003 13:01
Jestli Vám pomůže diskuse, zde už na toto téma proběhlá, tak se podívejte na:

www.ce4you.cz/discussions/detail.asp?TopicID=650
www.ce4you.cz/discussions/detail.asp?TopicID=623

P.
bobby_ce4you (145)|4.2.2004 08:04
Existuje pilotní projekt ces.sporitelny pda banking, Podarilo se mi do nej nekolikrat pripojit a jedna se vlastne o servis24 uzpusobeny pro PDA. Na dotaz mi bylo sdeleno, ze projekt byl pro maly zajem prozatim zastaven. Jinak se lze sdo sluzby dostat pres prohlizec thunderhawk, viz muj prispevek v ce4you.
Pavel Koza (4761)|4.2.2004 19:01
[QUOTE="Yen"]Nemate tuseni jak lze nastavit aby se PocketIE bonzoval jako velky IE navstivene www strance?[/QUOTE]

Pokud stale jeste cekate na odpoved, zkuste napriklad RegKing. Jde to i rucne v registru, ale tohle je pohodlnejsi.
Pavel Koza (4761)|4.2.2004 19:03
...a jeste neco - osobne bych za ce4you zkusil klidne nekoho v tech bankach kontaktovat, ovsem obavam se, ze bych na pripadne otazky dostal odpovedi stejne informacni hodnoty, jake jsem dostal od operatoru. 5% informaci a 95% balastu... Nicmene pokud bude zajem, neni duvod to nezkusit:)
ok2shi (98)|4.2.2004 20:52
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="Yen"]Nemate tuseni jak lze nastavit aby se PocketIE bonzoval jako velky IE navstivene www strance?[/QUOTE]

Pokud stale jeste cekate na odpoved, zkuste napriklad RegKing. Jde to i rucne v registru, ale tohle je pohodlnejsi.[/QUOTE]

Také jsem to zkusil, ale po otevření stránek č. spořitelny to po mně chce spustit javascript. Poradíte, jak na to ?

Ivo
Pavel Koza (4761)|4.2.2004 21:10
[QUOTE="ok2shi"]Také jsem to zkusil, ale po otevření stránek č. spořitelny to po mně chce spustit javascript. Poradíte, jak na to ?[/QUOTE]

S tim toho moc nenadelate. I kdyz Pocket IE vychazi z velkeho Exploreru, je orezan, a podpora JavaScriptu je jen velice zakladni... Bohuzel. Pokud jde jen o nejake presmerovani, tak to rozpitvejte na desktopu, ale pokud to pouzivaji na strance i pro dalsi veci, mate bohuzel smulu...
Sieno (70)|5.2.2004 08:22
Pavel, myslím, že za pokus by to stálo. Každopádně bych tady ale pak onu odpověď zveřejnil :)
rony_ce4you (28)|13.3.2004 01:45
pre Slovakov: internet banking ako ma byt aj pre mobilne zariadenia ma ISTROBANKA. Okrem PDA je funkcny aj pod prehliadacmi pre linuxy a ine taketo alternativy. Jedina podmienka: SSL 3.0
O par dni bude kompletny web banky pristupny z handheldov.
blazek.17 (34)|1.12.2004 15:05
Jsou nejake nove informace o "servis24" na PDA??Co treba webbrowser Opera??? snad podporuje lip JAVA SCRIPT??