Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mate nekdo zkusenosti se softem od Pocketgearu?

null (0)|28.3.2003 20:09
ahoj,mela bych dotaz:zaplatila a stahla jsem si z Pocketgearu program,ale ma priponu Asp a nevim jak stim hnout..poradi mi nekdo zkuseny?diky Magda vlap@yourwap.com
Pavel Koza (4761)|28.3.2003 22:24
No, obavam se, ze jste si nestahla program, ale pouze web stranku. Ta koncovka ASP znamena Active Server Page a nema nic spolecneho s programem pro Pocket PC. Musite stahnout neco, co ma koncovku .EXE, .ZIP a .nebo .CAB.
null (0)|28.3.2003 23:45
no tak jsem asi ja husa pekne nalitla P@vle!zkusila jsem redownload a opet to ma koncovku ASP...no hlavne,ze mi poslali podekovani+"hru".shanim nejake hry pro svoje XDA,nemate neco v CABU?
Paullus_ce4you (400)|29.3.2003 09:42
Podle mého názoru se při nákupu na PocketGear.com vyplňuje vlastní e-mailová adresa, takže Vám měl přijít e-mail, ve kterém by měla být uvedena adresa, ze které lze ten soft opakovaně stáhnout (případně i odebírat upgrade).

P.
null (0)|29.3.2003 09:53
presne podle instrukci v mailu jsem postupovala!byl tam link na redownload,ale opet ASP!zadny CAB,CI EXE...ACH JO [:disgusted:]
Paullus_ce4you (400)|29.3.2003 11:21
Tak jim ten jejich mail přepošlete zpět s vylíčením, k čemu došlo a vyžádejte si ten soft znovu.

P.
Tomjin (15)|31.3.2003 09:19
Já se domnívám, že na ten link se má kliknout, otevře to www stránku a automaticky se zobrazí dialog pro stahování souboru (po určité chvíli). Alespoň to tak fungovalo u mě, když jsem tam něco nakupoval....

Takhle to vypadá:
To download/re-download the products you purchased, click below:
http://store.eSellerate.net/a.asp?b=xyz_vvvv
Mike_ce4you (12)|4.5.2003 16:33
Pokusil jsem se na PocketGear.com něco objednat, ale stále se mi to nedaří. Při platbě kartou, nákup končí chybou, něco jako: špatně zadaná adresa k platební kartě. Už jsem zkusil dvě mezinárodní karty MasterCard a nic. Nesetkal jste se s tím někdo? Chci objednat BatteryBar a JournalBar. Díky za radu.
Michal
haj (91)|5.5.2003 06:33
Já jsem tyto věci bez problému objednal na serveru http://www.handango.com/ .Vyzkoušejte to tam. Ze serveru pocketgear.com jsem zatím nic neobjednával a tak nemohu poradit v čem je zakopaný pes.
leileo (9)|5.5.2003 08:37
S tímto problémem jsem se také setkal a zakopaný pes je v tom, že se musí zadávat naprosto stejná adresa, jakou máte zadanou u banky. Někdy jsou problémy i s PSČ (můj problém), takže nezbývá nic jiného než kontaktovat Admina, který většinou do jednoho dne vše upraví.

P.S. Malá drobnost - Pocket Gear má jednu nectnost a to, že si na ověření existence účtu blokuje 5$, které po cca 14 dnech vrátí.

LeiLeo
Mike_ce4you (12)|5.5.2003 21:02
Tak handango.com je ještě větší problém. Samozřejmě jsem to tam zkusil a to jako první. Nikdy jsem neskončil s objednávkou jinak, než chyba. Několikrát jsem to opakoval. Dnes mi přišel výpis z karty a server handango.com mi odečetl v 7 transakcích v přepočtu asi 1800,- !!! Jsem z toho na vývrat a ani jsem to jako zakoupené zboží nijak nedostal, nepřišel ani žádný mail. Zítra hned ráno musím do banky, ale počítam, že jsem o ně přišel. Zkusím kontaktovat i je. Tam už asi nakupovat nebudu! Ale díky za radu. Michal
Mike_ce4you (12)|5.5.2003 21:07
Na Pocket Gear byl opravdu problém s adresou, ale koho mám kontaktovat? Adresu jsem zkontroloval podle smlouvy v bance a je zadaná naprosto přesně, všechny údaje do posledního. Kontaktoval jsem i jejich technickou pomoc a odpověď byla doporučená kontrola špatné adresy, nic konkrétního.Michal
Mike_ce4you (12)|5.5.2003 21:12
Omlouvám se, že pořád otravuju, ale můžete mi popsat, jak probíhá nákup SW na serveru handango.com . Samozřejmě po objednání a zaplacení. Má to celé přijít mailem nebo je tam nějaký odkaz na adresu? Díky
hybo (3107)|5.5.2003 22:38
jak kdy. nekdy prijde v mailu link na plnou verzi, jindy na demo a v mailu je reg. info a tak podobne. Je to otazka nastaveni, jak to dela prodejce. Tohle si tam delaji sami. Nenakupuju tam, ale prodavame pres ne :-)
Mike_ce4you (12)|5.5.2003 22:46
Díky, pokusím se je zítra kontaktovat a uvidím reakci.
Mike_ce4you (12)|5.5.2003 22:50
Když už vidím Sunnysoft, tak jsem tam taky před týdnem poslal peníze a čekám na ser.číslo na WOL. Zatím teda nic, ale snad alespoň něco, co jsem zaplatil, dostanu. :-)
hybo (3107)|5.5.2003 23:01
hmm, verim, ze ano. Pro jistotu mi napiste soukrome nejake udaje kuli identifikaci objednavky, ja to proverim.
null (0)|6.5.2003 08:18
Nic si z toho nedělej jsem na tom stejně. Někde jim to skřípe.
null (0)|6.5.2003 09:47
Komu to skřípe? Pokud jde o Sunnysoft, tak musím poděkovat za okamžité vyřízení, ser. číslo jsem našel ráno v poště. A pokud jde o Handango USA, tak budu reklamovat platby u banky a jim jsem poslal dopis s žádostí o okamžitou nápravu.
Mike_ce4you (12)|20.5.2003 13:48
Tak nějaké peníze jsou zpět, ještě asi třetinu snad dostanu. Konečně se mi to podařilo, objednal jsem SW u PocketGearu, problém s adresou, napsal jsem ji přesně podle smlouvy v bance, včetně češtiny, ale údaje o platební kartě, konkrétně jméno jsem musel napsat cesky bez znamének. Michal
null (0)|27.5.2003 23:52
21.5. jsem objednal software na Handangu - prošlo to hladce, poděkovalo mi to, přehodilo mě to na stánku s downloadem plný verze, pak mi přišly 3 různý maily (freqwentbuyer, member, order) včetně potvrzení nákupu jednoho kusu softwaru. Můžu si na Handangu zobrazovat historii svých nákupů, kde je jasně koupen jeden kus softwaru.
26.5. mi to (Brad Sweeney) z účtu inkasem vybralo uvedenou cenu - tedy $9.00 = 244,92 Kč - ale zato DVAKRÁT ! - pod stejnými čísly (variabilní, konstatní symbol atd.), celkem obrat na vrub 489,84 Kč!!!
Tak nevím jestli to zkoušej - normálně se na účet moc nedívám a tohle jsem zachytil náhodou nebo tam mají bordel nebo to dělají u nás v KB, každopádně jsem Handangu napsal svou mizernou angličtinou ať to okamžitě vrátěj.
Štve mě to, protože pokud mám každej nákup týden nebo 14 dní sledovat, kolik si vlastně vyinkasovali a potom hodinu vyplňovat nějakej přiblblej formulář s poníženou prosbou o vrácení neoprávněně insované částky, tak je celý internetový nakupování na ho... Příště se třeba spletou o 2 desetinný místa. Jsme zvědav, co mi odpověděj, jestli vůbec - robot mi hned napsal, že do jednoho dne.
Láďa