Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Doma vyrobená folie na PDA

Aerosa (24)|14.10.2005 16:08
Zajímalo by mě, jestli ji tady někdo využívá. Popřípadě z jakého materiálu jste ji vyrobili? Já jsem na své P900 měl folii vyrobenou z obyčejných desek na dokumenty a byla naprosto funkční.
Trochu se obávám jen toho, že když folii vsunu pod okraje, tak mi přestane fongovat dotyková vrstva, nebo něco zkratuji... někdo to tu psal ve zkušenostech s N50.
Díky za názory.
Žulda_ce4you (244)|14.10.2005 16:14
Já, z přenosový fólie, co se používá v grafických studiích. Leskne se tak akorát, ani moc, ale není ani matná, vydržela rok intenzivního používání (prní PPC po přechodu z PalmOS). Plánuju jí vyměnit za nový kus, ale nemám zatím tu fólii.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|14.10.2005 16:19
Fólii jsem si udělal z průhledných desek na spisy hned první den koupě.

Je to již více jak 19 měsíců a zcela bez problémů - dotyková vrstva funguje bez závad.
CommanderZ (1798)|14.10.2005 18:05
[QUOTE="Aerosa"]
Trochu se obávám jen toho, že když folii vsunu pod okraje, tak mi přestane fongovat dotyková vrstva, nebo něco zkratuji...
Díky za názory.[/QUOTE]

Folie se snad pod okraje vubec nedava, jak lepici tak nelepici by mely na displeji drzet pomoci staticke elektriny (myslim, fyzik nejsem, ale lepidlo to neni urcite. Uz proto, ze neni problem ji po opotrebovani jedne strany obratit a pouzivat z te druhe)
beecher (9270)|14.10.2005 19:05
Ale dava (tak 2-3 mm), vis, jak to pak vypada lepe, kdyz nejde skoro videt, ze tam tu folii mas? ;)
Miloš Strouhal (3997)|14.10.2005 19:28
Docela vam tu vsem zavidim, ja kdyz pred dvema lety zkousel folie vyrabet mel jsem ji za 14 dni oskrabanou od pera ze skrz ni nebylo videt. Tak kupuji radeji drazsi znackove folie, a ty mi vydrzi tak tri mesice jedna.. Pak mam jiz v oblasti klavesnici a praveho scroll baru opet vyskrabane plosky, hruza na to pohledet.. A to se vubec nepohybuji v prasnem prostredi, proste asi PDA/MDA pouzivam daleko intenzivneji nez vetsina ostatnich majitelu PDA/MDA, jinak si to vysvetlit nedokazu..:sarcastic: