Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Česká klávesnice fungující pod Windows Mobile 5?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Je již nějaká taková? Potřebuji to do Universala, již mi ta diakritika začíná pomalu chybět. Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Je již nějaká taková? Potřebuji to do Universala, již mi ta diakritika začíná pomalu chybět. Děkuji
    Resco Keyboard Pro, Intelli Pad, SPB Fullscreen Keyboard... To jen tak co me napadlo od pasu...
    Ovsem pokud myslis jeji spolupraci s HW klavesnici, tak to teda nevim...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

jde mi o neco ve stylu resca, to ostatni na universalu vazne neni potreba.. diky za info.

edit: ta spoluprace s hardware klavkou resi jedna utilitka pro MDA3 a jeho klavku. Cekam na to az ji autor predela i pro MDA Pro, to pak bude jiz bude dokonalost..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    jde mi o neco ve stylu resca, to ostatni na universalu vazne neni potreba.. diky za info.

edit: ta spoluprace s hardware klavkou resi jedna utilitka pro MDA3 a jeho klavku. Cekam na to az ji autor predela i pro MDA Pro, to pak bude jiz bude dokonalost..
    No vidis - tak to ti Resco bude stacit No jo - to mne ani nenapadlo - ze MDA III ma vlastne taky klavesnici a pro tu uz WM5 existuji.. (ale stejne bych navic nevedel, jak je na tom s cestinou)

OT: Btw. presne tohle se resivalo v diskuzich o MDA II a WM5, jak jsi mimochodem i ty rikal, ze se nema smysl o WM5 pro MDA II bavit - tak tohle bys imho nasel velmi rychle.. /OT
    A nebos taky mohl mrknout na WM5 Fix Site - v sekci Input je par klavesnic.. (ale uznavam, ze bys z toho asi nevycetl nic o cestine)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

to mas pravdu, uznavam, jenze kdyz to vezmu trosku striktneji tak moje WM5 jsou preci jen trosku legalnejsi nez ty tve, a navic chodi zcela korektne bez jakychkoliv uprav a fixaci.. proto jsem byl tenkrat tak skepticky..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

OT: Jo, to jo. Ale ze by me trapila legalnost systemu zrovna v tomhle pripade (kdy to proste jinak nejde) se rict neda. /OT

OT2: Doufam, ze na Invexu MS vystavi HTC Universal nebo Wizard jako kdysi ruzna PDAcka a mezi nimi i MDA II, ale to bych asi byl moc optimisticky. To jedine (spolu s prednaskamy MS) by pro me melo letos na Invexu smysl. Holt bude se nekdy muset udelat sraz ce4you jako jsou prazske srazy, tak brnensky sraz. Tam by snad nekdo s temito masinkami dojit mohl /OT2

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

MS na Invexu nebude, jen na par stancich partneru, to, co popisujes byla posledni poradne prezentace PDAcek pod MS strechou a to bylo posledni krat, co jsem to mel na starosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od hybo
    MS na Invexu nebude, jen na par stancich partneru, to, co popisujes byla posledni poradne prezentace PDAcek pod MS strechou a to bylo posledni krat, co jsem to mel na starosti
    Hmm - tak to neni moc povzbuzujici... No nic - tak jeste nam zbyva Rotunda - prvni den maji bezpecnost, druhej den nevim a ve stredu (takove verejnejsi) maji http://www.microsoft.com/cze/invex20...o/default.mspx - takze na to jdu. Akorat kvuli tomu nemuseli poradat Invex. Takhle to pro me bude jen MS Invex..

Podobná témata

1. Česká lokalizace pro HTC HD s Windows Mobile 6.5
    Od rady4_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 14-12-2010, 20:23
  2. Klasicka bluetooth klavesnice a Windows Mobile 6
    Od PavelM_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-08-2007, 13:53
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-05-2007, 22:42