Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Česká klávesnice fungující pod Windows Mobile 5?

Miloš Strouhal (3997)|14.10.2005 12:17
Je již nějaká taková? Potřebuji to do Universala, již mi ta diakritika začíná pomalu chybět. Děkuji
Kato_ce4you (970)|14.10.2005 12:52
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Je již nějaká taková? Potřebuji to do Universala, již mi ta diakritika začíná pomalu chybět. Děkuji[/QUOTE]
Resco Keyboard Pro, Intelli Pad, SPB Fullscreen Keyboard... To jen tak co me napadlo od pasu...
Ovsem pokud myslis jeji spolupraci s HW klavesnici, tak to teda nevim...
Miloš Strouhal (3997)|14.10.2005 13:07
jde mi o neco ve stylu resca, to ostatni na universalu vazne neni potreba.. ;) diky za info.

edit: ta spoluprace s hardware klavkou resi jedna utilitka pro MDA3 a jeho klavku. Cekam na to az ji autor predela i pro MDA Pro, to pak bude jiz bude dokonalost..
Kato_ce4you (970)|14.10.2005 13:30
[QUOTE="Miloš Strouhal"]jde mi o neco ve stylu resca, to ostatni na universalu vazne neni potreba.. ;) diky za info.

edit: ta spoluprace s hardware klavkou resi jedna utilitka pro MDA3 a jeho klavku. Cekam na to az ji autor predela i pro MDA Pro, to pak bude jiz bude dokonalost..[/QUOTE]
No vidis - tak to ti Resco bude stacit :D No jo - to mne ani nenapadlo - ze MDA III ma vlastne taky klavesnici a pro tu uz WM5 existuji.. (ale stejne bych navic nevedel, jak je na tom s cestinou)

OT: Btw. presne tohle se resivalo v diskuzich o MDA II a WM5, jak jsi mimochodem i ty rikal, ze se nema smysl o WM5 pro MDA II bavit - tak tohle bys imho nasel velmi rychle.. /OT
A nebos taky mohl mrknout na WM5 Fix Site - v sekci Input je par klavesnic.. (ale uznavam, ze bys z toho asi nevycetl nic o cestine)
Miloš Strouhal (3997)|14.10.2005 13:40
to mas pravdu, uznavam, jenze kdyz to vezmu trosku striktneji tak moje WM5 jsou preci jen trosku legalnejsi nez ty tve, a navic chodi zcela korektne bez jakychkoliv uprav a fixaci.. ;) proto jsem byl tenkrat tak skepticky..
Kato_ce4you (970)|14.10.2005 14:01
OT: Jo, to jo. Ale ze by me trapila legalnost systemu zrovna v tomhle pripade (kdy to proste jinak nejde) se rict neda. /OT

OT2: Doufam, ze na Invexu MS vystavi HTC Universal nebo Wizard jako kdysi ruzna PDAcka a mezi nimi i MDA II, ale to bych asi byl moc optimisticky. To jedine (spolu s prednaskamy MS) by pro me melo letos na Invexu smysl. Holt bude se nekdy muset udelat sraz ce4you jako jsou prazske srazy, tak brnensky sraz. Tam by snad nekdo s temito masinkami dojit mohl /OT2
hybo (3107)|14.10.2005 14:56
MS na Invexu nebude, jen na par stancich partneru, to, co popisujes byla posledni poradne prezentace PDAcek pod MS strechou a to bylo posledni krat, co jsem to mel na starosti :D
Kato_ce4you (970)|14.10.2005 18:10
[QUOTE="hybo"]MS na Invexu nebude, jen na par stancich partneru, to, co popisujes byla posledni poradne prezentace PDAcek pod MS strechou a to bylo posledni krat, co jsem to mel na starosti :D [/QUOTE]
Hmm - tak to neni moc povzbuzujici... No nic - tak jeste nam zbyva Rotunda - prvni den maji bezpecnost, druhej den nevim a ve stredu (takove verejnejsi) maji http://www.microsoft.com/cze/invex2005/itpro/default.mspx - takze na to jdu. Akorat kvuli tomu nemuseli poradat Invex. :D Takhle to pro me bude jen MS Invex..