Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP Jordana + USB

null (0)|27.3.2003 18:34
Koupil jsem starší Jordanu 548. Když zapnu PC a mám Jordanu v kolíbce (připojené na USB) nebo ji tam vložim vyskočí okno Nalezen nový HW, pak dialog Instalovat nový HW, odklepnu Další, provede se restart PC a vše jde znova dokola. Když dialog Instalovat stornuju, je sice v systreji ikona USB zařízení ale když na něj klepnu je v tom okně co vyskočí u inony žlutej vykřičník. Když dám přeinstalovat ovladač, najde nějaken na c:/winnt a nainstaluje ho, ale po restartu, kterej si instalace vyžádá je to zas dokola. Na webu HP žádný extra ovladače pro Jordanu 548 nejsou. Nenapadá někoho co s tim? Díky moc za každej nápad. Jo mám W2000.
PavelR. (2184)|28.3.2003 10:28
Predpokladam, ze ActiveSync jsi instaloval jeste pred pripojenim Jornady k PC. Pokud ne, odeber ze Spravce systemu neznama USB zarizeni, preinstaluj AS a teprve pak kolebku s Jornadou pripoj.

PavelR.
null (0)|28.3.2003 16:54
[:sarcastic:] zkuste do cd mechaniky dat cd se softem pro jornadu a dejte hledat ovladac ( automaticky nebo rucne, rucne staci dat D:) mel by nalezt spravny ovladac.. pak pocitac nerestartujte! (pta se vas to snad jestli chcete pocitac restartovat? :O/ ) pak normalne pocitac vypnete a znovu zapnete melo by to zabrat... :O)

mej te se !

.::LOCHi:::.





http://lochi.webpark.cz