Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ACER servis - nepovedený začátek

Tatik56 (1)|12.10.2005 10:47
V Brněnském CTParku vzniká obří servisní centrum výrobků ACER.
První zkušenost je dosti odstrašující: v záruční době mi odešel adaptér u LCD monitoru AL801. To bylo 30.8.05, no a včera 11.10.05 došel po osobní návštěvě a další řadě urgencí zpět. ALE S NEFUNKČNÍM OVLÁDÁNÍM. Jas je na 0 a tlačítka nereagují. Začátek vypadal pěkně - na NETu jsem našel číslo, "agent" (jak se sami nazývají) vše sepsal a druhý den si PPL služba přijela pro originál krabici s monitorem. Za týden se naskytla cesta do Brna, tak mi jiný agent odkýval že se můžu pro opravu zastavit. Velká hala na okraji Brna, dveřmi nepřetržitě pendlovali stěhováci, vrátná ještě neměla kde sedět a německy hovořící menšina zapojovala telefony.
Nicméně po cca 30 minutách čekání oznámili že díl není k dispozici. To jsem pak slyšel ještě každý další týden v telefonu. Trpělivost došla a oznámil jsem agentovi že je navštívím s redaktorkou DNES. Ještě týž den večer volali, že oprava je hotová... Až na ten výsledek že jen na půl...
Agnus_ce4you (32)|21.10.2005 08:53
Tak já mám sice lepší, ale částečně podobnou zkušenost.
Týden po zakoupení odešel klientovi notebook, telefonická diagnostika se servisem zněla vadná základní deska, druhý den přijela PPL a za týden byl notebook zpět. Byl trošku škráblý kryt, ale to nevím jestli už bylo nebo ne. Po telefonickém upozornění mi v servisu řekli, že když ho pošlu znovu bude mi vyměněn. Tak na to jsem nepřistoupil, protože klient potřebuje pracovat. Na protokolu o opravě byla napsána jen diagnostika a čištění tak nevím... fakt je ten, že zatím šlape.

Druhé zařízení byl můj Acern30, který se z ničeho nic vybíjel. Ten si v servisu pobyl podstatně déle. Nemám přesný datum odeslání, ale bylo to něco málo přes měsíc. Volal jsem tam každý týden, nejdřív nestíhali, pak zjistili, že je to základní deskou, pak čekali na náhradní díl a za další týden byl doma. V protokolu opět nic o výměně čehokoliv, jen čištění, nahrání nové ROM (měl jsem SE nainstalovali normální 1.00.08) a updatů. n30 zatím funguje, ale mám subjektivní pocit, že při zapnutém bluetooth vydrží strašně málo. No uvidím jestli to spravili nebo ne.
Next20 (7)|15.12.2005 20:04
Tak já jsem si dala v Brně s hrůzou do servisu PDA. Po přečtení příspěvků, jsem měla pocity všelijaké, ale nemůžu si stěžovat. Dala jsem ho tam v pátek, ve středu mi bylo dopraveno do práce, na náklady servisu. PDA opraveno v záruce a vypadá, že funguje! Jsem mile překvapená a servis ACER má moje díííííík!
osch (1330)|15.12.2005 20:15
Moje zkušenost s ACER centrem v Brně je stejná jako u kolegů nahoře. Můj notebook je tam už cca 6 týdnů a stále: ČEKÁME NA DÍL :mad: :mad: :mad:
Zdenek Malinsky (9781)|15.12.2005 20:27
Mladá a hezká ženská to má vždycky jednodušší. ;)
beecher (9270)|16.12.2005 06:26
Prosim diskutujte k tematu servisu Aceru v jednom tematu. Diky.