Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Napis Safe Mode na displayi

marr_ce4you (8)|11.10.2005 21:32
Ahoj,
ne že bych si nedokázal přeložit význam "safe mode". Ale včera jsem nedopatřením vybil baterku až došlo k hard resetu. Po obnově ze zálohy vše funguje jak má, akorád po soft restartu se mi na displey objeví na pár vteřin nápis "press action to entre safe mode". Když v tu chvili zmačknu jaké koliv hw tlačítko na displey se objeví něco jako " toto je safe mode, neinstalujte žádné programy,¨pro opuštění proveďte soft restart." Po soft restartu je vše zas OK. Nikdy jsem se stím na svém PDA nesetkal. Když provedu hard reset a nenahraju data ze zálohy, tak to taky nedělá.
Jo, při první obnově dat ze zálohy, jsem omylem nechal PDA připojené k PC a tudíž aktivní ActiveSync. Obnova proběhla sice dobře, ale ActiveSync pak nefungoval. Provedl jsem další hard reset, obnovu a dál už je výše popsáno.
Mám Acer N30, ROM version 1.00.17.

Dík za případné info.

Marek.
beecher (9270)|11.10.2005 21:54
Rek bych, ze tam mate nainstalovany tento software... ;)
hybo (3107)|11.10.2005 21:54
pokud jsi tam nedaval nic specialni, jako safe mode, tak to bude asi z PocketPlus 3.0, ktera to taky obsahuje...staci to v jeho nastaveni vypnout, nebo zmenit pamarametry...
osch (1330)|12.10.2005 01:25
Ale já bych tuto funkci určitě NEDOPORUČOVAL vypnout, neboť tě může zachránit před nepříjemnostma. Je to to naprosto to samé jako safe mode na PC, kdy po nuceném restartu stroje po nějaké softwarové chybě není P(P)C schopen korektně naběhnout. V safe mode můžeš situaci (pokud to jde) vyřešit. Takže vlastně žádné zbytečné HR. :yes:
marr_ce4you (8)|12.10.2005 20:37
[QUOTE="beecher"]Rek bych, ze tam mate nainstalovany tento software... ;)[/QUOTE]

Ja vedel, ze to bude banalita. Pred casem jsem si tenhle programek stahl, zabalenej nechal na karte a zapomnel na nej. Musel jsem ho nejakym pretuknutim omylem nainstalovat. Diky za uklidneni.

PS: Mala technicka pripominka k temto strankam. Jinak jsem jako nazev tematu dal ...Napis "save mode" na displey. Jako nazev tematu se ted objevuje jen "napis" a vypada to divne. To asi ty uvozovky??
beecher (9270)|13.10.2005 11:14
Jo, muzou za to... ;) Uz jsem to opravil...
Saman_ce4you (1451)|4.11.2005 18:19
Jenze jak po Safe modu vse vratit zpet. Kdyz zjistim, ze na vine je PocketPlus, ktery pak v safe modu odinstaluju, resetnu to, a je to samozrejme jako v tom safe modu..
beecher (9270)|4.11.2005 20:19
Restartujes to po odinstalovanim pres to tlacitko na Today? Pokud to restartnes hardwareove, tak se neobnovi nastaveni, ktere ten SafeMode zrusil...
ElSoft (1244)|4.11.2005 20:33
Tim to nebude HW reset funguje stejne jak to na today, pri obou se vse vrati,
problem je v tom ze Saman odinstaloval Pocket+ a ten uz nemel moznost vratit Today polozky, ktere odstranil kvuli SAFE MODE, takze po HR mu zustal prazdnej Today,
snad je to trochu rozume napsany:?, ale nejak jsem se zamotal do slovicek
Saman_ce4you (1451)|4.11.2005 21:54
Jo, kdyby jen Today, on odstavi servisy apod. Zkousel jsem rucne prochazet registry, jde jednoduse prijit na to jak to vratit, ale to silena prace. Mel by to delat aspon pri odinstalovavani..
beecher (9270)|4.11.2005 22:13
Hm, tady je nekdo zraly na HR a reinstall...