Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

z wordu do mobipocket readeru

andischo (45)|10.10.2005 20:06
Mam eknihu vo formate .doc a potreboval by som ju aby bola vo formate pre mobipocket reader. Stiahol som si MobiPocket publisher 3.0 s ktorym by to malo ist, len mi to bohuzial stale nejde. Stale mi to robi html format.. Jednoducho to neviem ovladat :) Nevie niekto ako na to? Vopred dakujem
Twister_ce4you (107)|10.10.2005 20:25
stahni si novou verzi Mobi pocket reader me v tom mem jde uplne jednoduse otevrit knihy ve formatu .doc proste kliknu na ikonku knizek a mam je tam hned vypsany... a pokud ji tam nemas klikni v tomto menu na "browse" mno a pak ji najdi manualne (nezapomen si prpenout Typ souboru na ten kterej hledas)
bobo.4150.sk (176)|10.10.2005 20:32
Ešte je tu jedna možnosť: uložiť tú knihu do html a potom to prostredníctvom Mobipocket Web Companionu prekonvertovať do *.prc. A potom to pôjde, netreba použiť ani MobiPocket Publisher...
MilanO_ce4you (187)|10.10.2005 22:48
Ahoj,
ještě bych Ti poradil Mobipocket Creator. Je to přesně co potřebuješ.
MilanO
ZdenekP (224)|10.10.2005 22:52
Mobipocket má dva produkty:
1. Mobipocket Creator, který v Home verzi umí jen z textového a MS word dokumentu udělat .prc

2. Mobipocket Publisher - je to plugin do MS Wordu odkud lze přímo vytvořit .prc. Pro verze je integrovaná i do excelu.

Pak existuje ještě enews creator - to je tvorba enews.
andischo (45)|11.10.2005 17:14
[QUOTE="Twister"]stahni si novou verzi Mobi pocket reader me v tom mem jde uplne jednoduse otevrit knihy ve formatu .doc proste kliknu na ikonku knizek a mam je tam hned vypsany... a pokud ji tam nemas klikni v tomto menu na "browse" mno a pak ji najdi manualne (nezapomen si prpenout Typ souboru na ten kterej hledas)[/QUOTE]

mam verziu 4.9 a format doc mi nechce precitatt. nakoniec som to vyriesil tak ze som ulozil ten wordacky text ako obycajny text a ten mobipocket vpohode precita..
beecher (9270)|11.10.2005 18:26
.doc soubory umi az verze 5.0 (ve stadiu bety).
miktt (189)|12.10.2005 08:08
Ale existuje něco free, co by podporovalo perfektně češtinu?