Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Display

Gamecube (22)|8.10.2005 21:01
Na svem PDA zatim nemam ochrannou folii,ale i presto-jak je mozne ze stylusem skrabu display???Nejsou to sice zadne neprehlednutelne ryhance ,ale jde to citit ze to skrabu a pri vypnutem podsvetleni to jde videt.Na stylus jsem se dival-zadne necistoty tam nebyly!!!
superkojot (111)|8.10.2005 22:26
:dead: to take znam, je to hrozny pocit
par malinkych skabancu mam take, a jsou videt jen proti svetlu bez podsvc.
uz abych si koupil folii:!:
Johny_G (384)|8.10.2005 22:28
Můžou to být jenom tahy stylusu viditelné na mastnotě. Zkus to důkladně vyčistit např. prostředkem na čištění brýlí, nebo tak, a měla by mastnota a s ní i "škrábance" zmizet. Já na PDA dost hraju, bez folie, dokonce na Aceru, u něhož tu kdosi psal že má tvrdší displaye než jiná PDA (tím pádem náchylnější na poškrábání), a poškrábaný není. Tak nevím.
pagino (160)|8.10.2005 23:40
no ja mam tiez nejake tie skrabance, hlavne v pravom hornom rohu a potom pri lavom okraji. niekedy tiez zacitim ako keby som si robil skrabance ( hlavne pri solitar-i). Inak ziadne chemikalie sa neodporucaju co sa tyka LCD. Odporuca sa cista voda a jemna handricka na fotooptiku, ktora nepusta chlpy a je maximalne jemna.
hybo (3107)|9.10.2005 00:53
vznika to prachem a spinou, ktera se Vam pri tahu dostane mezi stylus a vrstvu...jak se rika, i malej kasparek dokaze zahrat velke divadlo ;)
Kája_oldd (759)|9.10.2005 15:19
JJ, souhlasím, displej občas vypadá zeškrábaný a to jej pak stačí vyčistit, jen mne tu zarazil názor ne chemikálie na lcd? Nechápu, jak je to myšleno, ale ten LCD je krytý přeji jen plastem (b jinak), né? POužívám normální prostředek na brýle a funguje suprově;-)
pagino (160)|9.10.2005 18:30
ked som pytal na cistenie display-a v obchode tak mi povedal ze jedine s cistou vodou, nie s chemikaliami, lebo uz tu mali jedno LCD ( monitor ), ktoreho majitel to cistil s okenou a rozpustila sa mu vrchna vrstva.
hybo (3107)|9.10.2005 19:35
Uvedomujete si nekdo, ze necistite vlastne display? To, co cistite je dotykova vrstva, pod ni je sklo a pak az display....
daww (687)|9.10.2005 21:08
A tak stále dokolečka dokolečka dokola tadyjádyjádydá :D :D :D