Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak zapnout zvuk budíku a připomínek?

tomasd_ce4you (87)|7.10.2005 12:02
Mám nového Looxe 720 a zatím jsem nevyřešil problém s vypínáním zvuků.
Na staré HP 1915 jsem používal nějaký starý PocketPlus a ten mi zapínal zvuk u budíku a připomínek bez ohledu na nastavení PDA.
U 720-ky mám nový Spb Pocket Plus 3.0.1., ale ten i když to má nastaveno tak zvuky nezapne. Budík jsem zatím vyřešil (díky hledání zde) pomocí StopTime. Ten zvuk zapnout umí. Ale potřebuji nějak vyřešit ty připomínky.
V diskuzích jsem hledal, našel toho spoustu užitečného, ale tohle zrovna ne.
Dík za radu
hybo (3107)|7.10.2005 12:06
neni mi zcela jasne, kde je problem...zvuk umi zahrat system bez dalsich aplikaci, nstavujes si to v start/settings/personal/ ikonka sounds kde si pak vyberes reminders a nastaviz zvuk, vibrace a podobne...jsou tam i dalsi nastaveni, zvuk tapnuti, systemove zvuky, upozorneni ktere muzes globalne zapinat a vypinat...
tomasd_ce4you (87)|7.10.2005 12:31
Pardon, napsal jsem blbě zadání. Když si např. večer v posteli při čtení vypnu zvuky úplně a pak je už nezapnu (zapomenu - na 1915 to nevadilo). Druhý den je PDA jako němé - logicky, zvuk je vypnutý. Ale já potřebuji aby mě to ráno i tak vzbudilo a připomínky dělali kravál.
tomasd_ce4you (87)|9.10.2005 21:09
Prosím, prosím. Fakt nikdo neporadí jak ty zvuky nastavit aby budík i připomínky zvonili i při vyplém zvuku?
Zdenek Malinsky (9781)|9.10.2005 22:26
Tak nevypínej zvuky budíku - připomínkovače, ale jen ty, které potřebuješ. Které zvuky v posteli vypínáš (jaký soft) a proč?
tomasd_ce4you (87)|9.10.2005 23:56
Vypínám to ve Wisbaru v té bublině. To vypne všechny zvuky, což mi v dané chvíli vyhovuje (vedle spící žena se i tak dost vzteká, že si tan "krám" beru do postele :D ). Ovšem zvuky pak už málokdy zapnu, tudíž druhý den mi v kapse Loox zuřivě bliká, že mámněco udělat, ale ani nepípne. Doteď jsem používal HP 1915 a tam mi PocketPlus pouštěl nahlas budík i připomínky, přestože jsem měl zvuk vypnutý (pomocí WisBaru). Na Loxovi to pořád nějak nemůžu vyladit. Nový PocketPlus tu funkci sice také nabízí, ale mě to zvuky (budíku, upomínek) nezapíná. Budu vděčenza každou radu.
hybo (3107)|10.10.2005 07:39
jeto systemove nastaveni, takze to vypne vse...pak zkuste pouzivat treba nejakou aplikaci, ktera v urcity cas zapne profil se zvukem...