Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 29 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 428

Téma: HTC Universal, aka MDA Pro, aka i-mate JASJAR, první dojmy, poznatky a zkušenosti před a po zakoupení zařízení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

MDA II jsem reklamoval 2x a kazdou zavadu jsem stejne zaplatil, takze ta jistota zaruky je dost pofiderni, ale to spis jde stejne o ten pocit, ze kdyz nekupuju hracku za 2 000, takze bych mel mit alespon prvni mesice jistotu, ze pri nejaky zavazny zavade z vyroby jsem nevyhodil jen tak 22 000

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    To by nebyl problém, před rokem jsme to takhle řešili s MDA III když tu ještě nebyly v prodeji, on je vozil za pár šupů z německa, a já mu je flashoval na ENG ROM a upravoval Extended ROM na použití v ČR. Jenže měli jsme 100% jistotu, že to nikdo nepřijde reklamovat, prodávalo se to jen pár nadšencům a odvážlivcům co byli smířeni s nulovou zárukou.. Což si myslím že v případě Vás neplatí, bez záruky si to nikdo z Vás hádám nevezme. A já už také ne. :
    To samo pravda je, není to za babku a když se něco stane je to problém ... ale posílat to někam na expansys také není ono ... a to to včera vypadalo tak růžově :disgusted:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jo jasně, expansys.., jenže Milan Hruška z AHmobilu mi z dobrého přátelství JASJARA přenechal za 22 000kč, ačkoliv na tom výrazně chudák tratil, jeho samotného to vyšlo na něco přes 28 000kč. Tomu se nedalo odolat, ENG ROM v základu, a absolutně neblokované a nepoškozené. Akorát bylo pár dní na recenzi u Pavla a pak v jednom časáku.

Podle mne jsou v současnosti dvě rozumné možnosti jak Universala pořídit. Za 749€ v německu a rovnou na prodejně požádat o odblokaci, a následně ho flashnou na ENG ROM, a nebo počkat až to sem dotáhne Vodafone a Eurotel. Což bude za víc peněz, a ještě ke všemu nejdřív tak kolem vánoc, ale zase bude snažší případná reklamace.. Jestli mi opět hrábne, jdu do té německé varianty. Momentálně jsem ale pěkně : takže si jdu dát sprchu a nainstalovat znovu hx4700, jež jsem jen díky náhodě nestihl prodat.. Díky bohu! Třeba si mne na nějaký čas opět získá.. Kéž by. Alespoň bych měl klid.. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od RStein
    UMTS myslim neni hlavni featura ani takova rarita, i Nokia uz ma telefony pro UMTS. Navic TMO licenci na 3G site ma, takze nevidim duvod, pro by z tohoto duvodu sabotoval uvedeni MDA Pro na cesky trh.
    No, rek bych ze zrovna pro komunikator jsou rychly mobilni data dulezity, ale at si kazdej mysli co chce.
    T-Mobile CZ uvede tzv. sit 4G, maji zpusob prenosu reseny pomoci TD-CDMA, kdezto HTC Universal podporuje W-CDMA (coz by meli mit Eurotel a Vodafone).
    O typech 3G siti tady

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ale jo tohle vim. Jenze TMO uvede TD-CDMA jako konkurenci CDMA siti Eurotelu.

Licenci na provozovani W-CDMA ma TMO taky a koupil ji mnohem drive nez vecne technologicky retardovany "vtipny" OSKAR (pardon ted vlastne business zakazniky lanarici seriozni Vodafone). No flame pls.

Ale to uz jsme OT, zpet k MDA PRO. I pro me jsou rychla data dulezita, ale EDGE u MDA PRO ozelim, protoze i na MDA PRO budu moci v pripade nouze EDGE vyuzivat pres NOKII 6230.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jo, jo, tak to mam vyřešené i já, v Universalu jsem měl Eurotel firemní simku na telefonování, a připojoval jsem se na internet povětšinou pomocí EDGE Motoroly V547 ve které mam soukromou T-mobile simku s Data Unlimited.. Jsem nucen mít obě čísla, takže se mi tím defakto vyřešil problém s absencí EDGE u Universala. A chodilo to výborně. Vše špatné je občas i pro něco dobré..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

nojo, ale co bude s touto diskuzní větví .... :O

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Ještě mě napadlo, jestli za všechno nemůže to laborování z flešováním .. určitě se za dobu svého života nabíjel už několikrát ...??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

:?: Ty asi moc pozorně nečteš co píšu, viď.. :? Napovím ti, šestý příspěvek hned na první straně této diskuze.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    :?: Ty asi moc pozorně nečteš co píšu, viď.. :? Napovím ti, šestý příspěvek hned na první straně této diskuze.
    Ale čtu ... viz 9. příspěvek na té samé stránce

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Jenom jedno, tohle proste musim mit... (za kazdou cenu) dobre, tak ne za uplne kazdou.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

za kazdou?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od davidkm
    Ale čtu ... viz 9. příspěvek na té samé stránce
    Tys asi ještě nikdy neměl žádné MDA, viď? Jinak bys věděl, že instalace Ext ROM, případně její přerušení nemá absolutně nic společného s flashováním, či s nějakým neoprávněným zásahem do zařízení jež by mohlo nějak negativně ovlivnit jeho funkčnost.. Instalaci ExtROM nevědomky provádí i ta lama na prodejně T-mobilu když cihlu prvně vytáhne z krabice aby jí ukázala zákazníkovi..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No dobre Hybo, krome te tvoji

Ne, v pravde si pockam na CZ distribuci ala TMo, protoze preci jen az takovy geek nejsem abych musel mit Deutsche version.

Zkratka nemam dobrej pocit z tehle dovozovek a navic to chci z ryze pracovniho hlediska, tak si pockam, az tomu chlapi poradne nalozite a otestujete

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

To je presne, co jsem psal nedavno :-) Nase cena nani nijak zvlast rozdilna od jinych dostupnych (rozdil par set korun od nakupu v Anglii neni myslim rozhodujici, muzes si to tam koupit stejne tak sam), takze cekas na cenu lepsi, protoze vis, ze v CR bude cena priznivejsi, pokud to sem operator dotahne pod svoji znackou. Ten, kdo opravdu chce a nehledi na cenu, uz to ma, nebo si to koupi bez reci...

Strana 3 z 29 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 238
    Poslední příspěvek: 28-07-2008, 14:48
  2. Velká recenze zařízení HTC Universal (i-mate JASJAR)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 135
    Poslední příspěvek: 21-02-2007, 12:03
  3. HTC Universal (i-mate JASJAR)-T-Mobile Mda4
    Od michal94_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 17:50
  4. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 15:10
  5. HTC Universal - první dojmy a pár podrobných fotek
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 65