Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 29 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 428

Téma: HTC Universal, aka MDA Pro, aka i-mate JASJAR, první dojmy, poznatky a zkušenosti před a po zakoupení zařízení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Proto to rozmazaní ... nicméně díky za stránku ... zajímavé informace .. i když jen pracovní )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tak jsem si včera toto zařízení pořádně ošahal (díky xpe) a musím říct, že vůbec není tak velké jak se zdá na fotkách a že je prostě boží!! Ani u ucha nevypadá tak úplně blbě (trochu cyberpunk..). Už aby bylo u operátorů. Náhodou někdo ze sunnysoftu nebo z morávie to nelokalizuje, že by podal nějaké info o vypuštění na český trh?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Miloš asi dospává nebo se nemá čím pochlubit

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak jsem precetl ten Pocket PC magazine - celkem nic zajimaveho, neslo bohuzel o recenzi, jak to vypadalo na titulni strance, ale jen o letme preview a "prvni dojmy" jednoho redaktora.

Jedine co me zaujalo:
    Psalo se tam neco v tom smyslu, ze muzete nechat zarizeni monitorovat okoli a v zavislosti na vasich preferencich vas samo zaloguje do WI-Fi site nebo do GPRS site, ci 3G site, takze se nemusite sami pripojovat ani odpojovat a zarizeni je neustale pripojeno pres "nejlepsi dostupne pripojeni". Tohle je tam jen letmo zmineno, ale mohl bys Milosi nejak upresnit, co tim mohli myslet?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

A tady je tabulka variant universalu včetně dat ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak, a je to v pr...li :dead: JASJAR šel dnes na reklamaci, jelikož se mu něco zjevně stalo s napájením a začal vytuhávat displej v bílé barvě při zapnutí a vypnutí zařízení jěž bylo aktuálně připojeno na nabíječku. Pokud se nabíječka odpojila, vše zas bylo ok. Po připojení a znovuzapnutí displeje to opět vytuhlo, tak na každý třetí pokus.. Hard Reset nepomohl, ani změna nabíječky, ani připojení na USB do PC.. :no: A ke všemu ten chrchlající repráček. No nic, asi popřemýšlím o dovozu a odblokování MDA Pro z německa.. Reklamace přes expansys je totiž zřejmě na dlouhé týdny..:disgusted:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00094579_06-10-05_1118_YfHW.jpg 
Zobrazení: 30 
Velikost: 14.3 KB 
ID: 3086  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Pokud půjde tento kousek na reklamačku. Bude nějaký jiný na pravidelném pražském srazu k vidění ????

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak to je fakt k vzteku. Asi byl ale tenhle kousek nejakej nedodelek, viz ten od zacatku chrchlajici repracek.

Me ale opravdu zacina trochu desit, ze se ke mne zatim nedonesly zadne zvesti o priprave lokalniho uvedeni MDA U MDA II i Compactu jsem mel tyhle informace ze spolehlivych zdroju s predstihem. Takze jestli TMO neukaze MDA PRO na Invexu, jak uz se stalo jeho dobrym zvykem, tak asi taky zacnu uvazovat o dovozu z Nemecka.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Pokud známej bude mít skladem německé MDA Pro, zkusím mu ho na ten víkend opět štípnout..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Pokud známej bude mít skladem německé MDA Pro, zkusím mu ho na ten víkend opět štípnout..
    a co kdyby si znamý na tom udělal kšeft? a prodával odloklé a odněmecké u nás?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

ještě dotaz ... ty jsi měl stejný kousek co recenzoval Pavel?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od RStein
    Me ale opravdu zacina trochu desit, ze se ke mne zatim nedonesly zadne zvesti o priprave lokalniho uvedeni MDA U MDA II i Compactu jsem mel tyhle informace ze spolehlivych zdroju s predstihem. Takze jestli TMO neukaze MDA PRO na Invexu, jak uz se stalo jeho dobrym zvykem, tak asi taky zacnu uvazovat o dovozu z Nemecka.
    Jiz se tu nekde diskutovalo, ze je mozne ze TM MDA Pro tady v CR neuvede, protoze hlavni featura, UMTS, by v jeho siti nechodila. Mozna ostatni dva operatori..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od davidkm
    ještě dotaz ... ty jsi měl stejný kousek co recenzoval Pavel?
    Ano, už jsem to psal.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

UMTS myslim neni hlavni featura ani takova rarita, i Nokia uz ma telefony pro UMTS. Navic TMO licenci na 3G site ma, takze nevidim duvod, pro by z tohoto duvodu sabotoval uvedeni MDA Pro na cesky trh.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od davidkm
    a co kdyby si znamý na tom udělal kšeft? a prodával odloklé a odněmecké u nás?
    To by nebyl problém, před rokem jsme to takhle řešili s MDA III když tu ještě nebyly v prodeji, on je vozil za pár šupů z německa, a já mu je flashoval na ENG ROM a upravoval Extended ROM na použití v ČR. Jenže měli jsme 100% jistotu, že to nikdo nepřijde reklamovat, prodávalo se to jen pár nadšencům a odvážlivcům co byli smířeni s nulovou zárukou.. Což si myslím že v případě Vás neplatí, bez záruky si to nikdo z Vás hádám nevezme. A já už také ne. :

Strana 2 z 29 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 238
    Poslední příspěvek: 28-07-2008, 14:48
  2. Velká recenze zařízení HTC Universal (i-mate JASJAR)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 135
    Poslední příspěvek: 21-02-2007, 12:03
  3. HTC Universal (i-mate JASJAR)-T-Mobile Mda4
    Od michal94_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 17:50
  4. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 15:10
  5. HTC Universal - první dojmy a pár podrobných fotek
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 65