Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 29 z 29 PrvníPrvní ... 19272829
Zobrazené výsledky: 421 až 428 z 428

Téma: HTC Universal, aka MDA Pro, aka i-mate JASJAR, první dojmy, poznatky a zkušenosti před a po zakoupení zařízení

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Na notebooku mám Win XP SP2 a I-TEC CompactFlash Bluetooth card, která mi chodí s BT myší Logitech.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

1. Odstranit vsechna sparovani zarizeni jak v PC tak v PDA.
    2. Sparovat zarizeni z PC na PDA (tedy na PC vyhledat zarizeni a sparovat).
    3. Na zalozce COM Porty pridat prichozi port a pak jej zvolit v nastaveni AS na PC.
    4. Na PDA pustit ActiveSync, Connect via BT, zvolit PC (pokud neni sparovat) a zvolit sluzbu AS.
    5. Pak staci poustet AS a Connect via BT.

Ve zkratce.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Mno, dostal jsem se pouze do bodu, kdy jsou obě zařízení spárovaná, a jediný COM8, na kterém se notebook i Qtek shodly je nastaven. ActiveSync mi po chvilce hledání zahlásí, že nemůže rozpoznat zařízení.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ten COM port na PC je nutne vytvorit v tom BT Manageru na PC.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Na PC mám vytvořeny COM 7, 9, 10. Ale s PDA se nějak nemůžu potkat.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Je potřeba si s tím pohrát ...

jakmile spustíš v PDA v Asyncu spojení pomocí BT, tak se otevře okynko, které tě informuje o tom, že se hledá port, že s epřipojuje, verifikuje apod ... v tu chvíli se spojuje s PC .. to ovšem za předpokladu, že už v PC je profil seriového portu, který je nazvám ActiveSync .. a ten by jsi měl vidět i PC kdož se na něj podíváš vlastnostma přes BT manager.

Pokud tedy ještě PDA neví o zařízení v PC Activesync, dává ti na výběr, zda takové zařízení s Activesync vybrat .. a pak přichází procedura spárování, případně výběru služby activesync ...

Zkus všěchny porty odebrat .. stejně jich tam máš nějak moc a udělat nový ... a zkontroluj, že v tom co ti nabízí BT na PC jsou/je ten port povolen - enable ... jinak mě už nic nenapadá ... chce to zkoušet ...

jo a pro sichr vyzkoušek se připojit přes USB .. jestli není problém někde jinde .... a taky musíš mít AC verze 4.1

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

A aby toho nebylo mála tak se přidávám s dotazem já ...

řekl bych že z ničeho nic se nemohu připojit přes USB AC ... respektive já se připojím, IP adresu dostanu, dokonce spustím i ovládácí program z PC, ale AC se jen toči a toči se slovy, že se připojuje ...

napadá někoho kde je může být problém? ... ráno jsem evidentně ještě synchronizoval, a ted odpoledne jsem si náhodou všiml, že se mi nic neděje ...

Zkoušel jsem přeinstalovat AC, SoftReset, pořád stejné ... a do HR se mi vážně nechce. I jsem zkoiušel smazat z PC i z PDA informace o druhé straně, ale to je o ničem, protože se k vlastní synchronizaci nedostanu .... :? Do HR se mi opravdu nechce ...:

Bojím se že mám problém v PDA, protože jsem včera zkoušel rozchodit přes BT AC se dostat do domácí sítě ... bezúspěšně a zkoušel jsem různé utilitky .. ale dneska jsem už opravdu synchronizoval ...

EDIT:
    Doplňuji další poznatek ... na stejném počítači se připojím přes BT, ale přes kabel nikoliv .. respektive připojím se vždy, ale nespustí se synchronizace

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Tak vážení kolegové, jelikož to tu již s prvními dojmy nemá moc společného a stává se z toho nepřehledný guláš, bude toto téma uzamčené a v řešní konrétních problémů můžete pokračovat v nově založených tématech.

Název zvolte co nejvýstižnější, ať každý hned pozná o čem je řeč a nemusí spekulovat čeho se dané téma tyká.

Pokud budete navazovat na rozřešené problémy, tak v prvním příspěvku opět popište problém a shrňte čeho jste se zde již dobrali, aby nový návštěvník nemusel prolézat víc jak čtyřiceti stránkami (což je víc jak 400 příspěvků).

Navázat na tuto diskuzi první dojmy, poznatky a zkušenosti můžete zde

Pokud si nebude něčím jistí, tak mě nebo některému jinému moderátorovi pošlete SZ a nebojte se zeptat.:yes:

Strana 29 z 29 PrvníPrvní ... 19272829

Podobná témata

1. Reakcí: 238
    Poslední příspěvek: 28-07-2008, 14:48
  2. Velká recenze zařízení HTC Universal (i-mate JASJAR)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 135
    Poslední příspěvek: 21-02-2007, 12:03
  3. HTC Universal (i-mate JASJAR)-T-Mobile Mda4
    Od michal94_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 17:50
  4. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 15:10
  5. HTC Universal - první dojmy a pár podrobných fotek
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 65