Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA výhradně na internet, e-mail, práci a minimum zábavy.

Lukas45 (2)|4.10.2005 16:07
Takže mý kandidáti jsou:

Ve dvouch obchodech kde mají dokonce nový MDAII nebo spíše je to model Erotel data Phone II od Eurotelu je samozřejmě nový takže v bezvadném stavu nový záruka 2 roky za 8900kč.
Nebo:
MDA III buď koupit nový z prodejny T-Mobile za 18 899,00 kč 2roky záruka
nebo mám nabídku od kamarádova kolegy z práce který má MDA III
3měsíce staré v bezvadném stavu a dal bych ho za 13000kč,možná bysme ho ukecaly a šel by až o 500kč níž,ale víc by určitě dolů nešel.
U MDA3 vidím je t skoro stejné jako MDA2 má sice o něco kratší výdrž na abterii ale má navíc wifi a docela užitečnou na smsky a maily klávesnici.

Nebo mám na výběr skvělé HP 4700 s krytem na displeji se skvělým vga displejem bohužel bych sebou musel VŹDYTAHAT DVÉ zařízení teda dokoupit ještě mobila.Cena nového HP 4700 je kolem/přes 16000kč,záruka 2roky.

No a pak mám na výběr ,čekat na MDA IV jaký bude a že bude stát minimálně 20000kč spíše přes dvacet tisíc.

Vypaltí se mě na pohodlné surfování internetem shánět VGA zařízení nebo čekat na zařízení jako MDA4 s VGA displejem?A nebo stačí displej 320x240?
Samozřejmě chci surfovat s obrázky a aby to bylo co nejvíce podhodlné a zhruba srovatelné se surfováním na stol.pc,proto mě zjimá jestly standartní displej a nebo už VGA.

Chci sebou nejlépe tahat jen jedno zařízení v nejhorším pokuď bych měl jedno zařízení a na internet se připojoval přes GPRS ale bylyo by to velmy pomalé a nechtěl bych se s GPRS většinou trápit,holt pak kdyby se mě zdálo GPRS použitelné jen občas pak bych musell sehnat mobil s EDGE a připojovat se přes EDGE od T-Mobile.
INa internet chci užívat paušál s neomezeným přístupem za měsíční poplatek.
Co byste koupil,vy?kdybyste preferovaly že nejlépe jedno zařízení ve v jednom,pohodlné surfování i e-maily skoor jak na stol.pc a spolehlivé zařízení?
Zdenek Malinsky (9781)|4.10.2005 17:05
Tady si budeš moci prohlédnou a vyzkoušet několik MDA/PDA v praxi. Tak neváhej a přijď.
Lukas45 (2)|4.10.2005 17:54
Zádnou amšinku zatím nemám ale pokuď bych směl přijít jen tak rád bych přišel i s kámošem.On bude mít časek určitě já jsem většinou v práci v tuto dobu a dost často i o výkendu ae budu se snažit.
Pokuď tam bude na ozkoušení Hp 4700,MDA 3 a jiné tak super.
PS:a to ty zařízení tam budou mít nainstalován veškěrý potřebný sw a budou připícghnuté an anet.Rád bych je ozkoušel an internet.

Jinak jaké azřízení z těch mnou nahoře v příspěvku jmenovaných byl nej?
Ještě mrknu an to HP 6řadu co je taky GSM takže by to bylo vše v jednom.