Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nějaký softík na správu tel.kontaktů vPC ?

czdon70 (26)|4.10.2005 13:25
Byl jsem upozorněn abych se tu na to neptal, že mně zabilete ! Já jsem ale fakt asi špaTNĚ HLEDEL A NIKDE JSEM NA DISKUSI NA toto téma nenarazil.Sháním něco v čím bych mohl ovládat MDAc přes PC , hrabat se v kontaktech , upravovat je atd.Nebo aspoň odkaz na diskuzi na toto téma.Děkujiiiii :-))
Šeba_oldd (1184)|4.10.2005 13:36
Na kontakty ti poslouzi outlook v PC - vzdyt kontakty synchronizujes -mozna. Jinak zobrazeni obrazovky PDA dovede spousta programu - nejlepsim z nich dle meho nazoru je Pocket Controler Profesional najdes ho zde http://www.soti.net/ jsou vsak i podobne programy ktere jsou free jejich nazvy presne neznam ale vetsinou zacinaji na remote tak zkus google urcite neco najdes i v rubrice free na ce4you.
Pavlucha (1496)|4.10.2005 13:41
Zeptám se:

1 - používáš na PC Outlook?
2 - máš nainstalovaný ActiveSync?
3 - synchronizují se ti kontakty a kalendář po připojení MDAc k PC?

aaischa (660)|4.10.2005 13:48
doporučuju JEYO MOBILE PERSONALIZER umí i sms a je fakt velmi dobrý...
Pavlucha (1496)|4.10.2005 13:57
[QUOTE="aaischa"]doporučuju JEYO MOBILE PERSONALIZER umí i sms a je fakt velmi dobrý...[/QUOTE]

... není to náhodou pro Smartphone, že ne?
Kato_ce4you (970)|4.10.2005 18:37
[QUOTE="Pavlucha"]... není to náhodou pro Smartphone, že ne? [/QUOTE]
Ja bych rekl, ze se spis upsal a mel namysli
Jeyo Mobile Companion 1.1 resp. Jeyo Mobile Extender 2.0 :cool:
aaischa (660)|4.10.2005 19:10
jj, dík, myslel jsem jeyo mobile companion, je to pro smartphone i pro windows mobile, je to výborné na zálohu sms, třeba když často flashuju, prostě to pak ty sms vrátí a klidně i do smartphonu ačkoliv patřily mdačku :)
czdon70 (26)|5.10.2005 12:02
Outlook Express na posílání a správu emailů používam , ale nevím že by uměl spolupracovat s MDAc .Jsem úplný laik, tak jestli mi poradíte jak to rozchodit budu moc rád.ActiveSync taky používám, ale vlastně ani nevím na co je, vím že se s ním synchronizují data a kopíruju přez něj do cihly a na kartu.Ty prográmky které tady uvádíte taky vyskouším, ale Outlook docela dobře znám je česky a vyhovoval by mi.:D
Pavlucha (1496)|5.10.2005 12:11
Na CD, které jsi dostal k MDAc je Outlook 2002 (tuším, že tahle verze). Ten umí jak správu pošty, tak kontaktů a kalendáře.
Co upravíš v PC se ti pak synchronizuje s MDAc.

Doporučuju přečíst si návod ... ;)
Kato_ce4you (970)|5.10.2005 15:48
Tak tak - jenom bych vice zduraznil, ze Microsoft Outlook neni to same co Microsoft Outlook Express - s Expressem to bohuzel nezesynchronizujes...