Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cache u IE

ZRH (47)|4.10.2005 12:08
Předem se omlouvám, pokud zde toto téma už bylo rozebíráno - hledal jsem, ale nenašel.

Je nějaká možnost, jak u MDAc nastavit velikost a chování cache u IE tak, aby se všechny stránky, které jsem už navštívil za posledních několik dní se mi načítaly z cache a ne on-line? Je to funkce, na kterou jsem zvyklý např. u proxy serveru.

Cache mám na kartě, tzn. místem nejsem omezen, nevyhovuje mi způsob kanálů např. World Off-Line.

Děkuji



duffioso (537)|4.10.2005 15:18
jestli to dobre chapu,tak myslis prohlizeni stranek offline,tedy bez toho,aniz by se ti pripojovali do site!!!Je to tak???Ja si myslim,ze IE tuhle funkci nema a musis pouzit alternativni softik!!!Mrkni do freeware,jestli tam neco neni!!IE by snad tohle "uz" mohl umet az v WM5:no:
hybo (3107)|5.10.2005 09:35
MobiPocket s upravou to zvladne, nebo WorldOffline, nabo AcantGo intergovane jiz v PIE, jenze s omezenima, takze je nepouzitelne...Nebo pak neco jako iSilo...
Pavlucha (1496)|5.10.2005 09:49
iSilo vřele doporučuju. Používal jsem ho skoro rok a maká o 300% lépe než World Off-Line nebo AvantGo.
Teď mám Hybem zmiňovaný Mobipocket a jsem s ním taky spokojen.
S WOL bylo dost problémů, jestli se nepletu. Diskuse o tom je tady, tady a třeba ještě tady ...
wisp_ce4you (200)|5.10.2005 09:52
Pro offline prohlizeni v iSilu muzete vyuzit predpripravene stranky zde.
ZRH (47)|5.10.2005 10:03
Možná jsem natvrdlý, ale z popisu se mi zdá, že všechny vámi nabízené aplikace procují formou kanálů - vyperu si několik stránek, stáhnu si je do PDA, a potom je můžu prohlížet.
Ale já jsem potřeboval asi něc jiného. Jsem někde (kdekoliv), potřebuji se podívat na net na nějakou informaci. Prohlédnu si např. 50 stránek (s obrázky), které se neskutečně dlouho stahují, a chci se vrátit k některé z nich. Ona se začne znovu natahovat z netu. Potřeboval bych, aby všechny navštívené stránky zůstaly v cache.
Možná t umí i některý z Vámi nabízených softů, ale v tom případě jsem asi úplně tupý.
aaischa (660)|5.10.2005 11:58
podle mě chceš něco co neexistuje...
ZRH (47)|5.10.2005 12:10
To jsem tušil. A přitom by to určitě nebylo tak těžké. Ty soubory zůstávají uloženy v cache (ručně je najdu, otevřu i s obrázky), jen by bylo potřeba, aby až zadám adresu, se podíval, zda tam stránku se stejnou adresou už nemá, a pokud má, tak ji zobrazil. Až kdybych stiskl refresh, tak by se pripojil online, a downloadoval novou verzi.
Přesto posílám mnohočetné díky.