Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Active sync vydrží připojeno asi 5 sekund

Kukulinek (12)|2.10.2005 13:13
Poraďte mi prosím, při připojení Active sync zahlásí chybu synchronizace a asi po 5 sekundách se odpojí. Dělá to jak přes USB tak i přes bluetooth. Zkoušel jsem AS odinstalovat a znovu nainstalovat ale to nepomohlo.
hybo (3107)|2.10.2005 13:28
neni chyba v nejake polozce? Koukas na prubeh a kdy to skonci?
Kukulinek (12)|2.10.2005 13:38
Neproběhne vůbec nic, jen connected, looking for changes, syncronization error, disconnected.......
hybo (3107)|3.10.2005 07:32
zkus smazat pri odpojenem PDA partnership na PC v AS a vytvorit znovu...a taky udelej SR na PDA, nekdy to zblbne...
Martin Ráž Hoch (1832)|3.10.2005 10:26
Jj, presne tak, tohle se vetsinou stane, kdyz se narusi partnership - muze se to stat blbym odpojenim pristroje, ci spatnym shut-down PC. Zrovna vcera jsem to same resil. Nakonce pomohl HR na MDAc, protoze komp byl tentokrat z obliga;o).

A kdyby nic nepomohlo, zkus jiny kabel:D
Kukulinek (12)|5.10.2005 13:56
Tak jsem udelal HR - to pomohlo u synchra s kompem doma, v praci jsem musel preinstalovat comp. Ted uz je to O.K.
Whippy (206)|7.2.2006 20:33
Tak jsem mel tentyz problem, lec nakonec se to vyresilo, ikdyz nevim cim konkretne, zkousel sem vsecko : restart PC, restart PPC, vytahnuti usb kabelu z PC, zakazal sem v Active sync komunikaci pres USB a pak opet povolil a najednou se to rozbehlo. Chvala bohu, do HR se mi nechtelo...
korensky (13)|28.7.2006 16:46
Ahoj,
take stejny problem-po 5s se PDA samo odpoji. Nepomohlo zatim nic ani nizsi verze AS, dokonce ani HW reset. Takze je to asi v PC. Jenze znova reinstalovat OS na PC se mi fakt nechce. Nevite, kde se to rozhasilo, nebo co je treba znovunastavit?
Diky, Jirka.
korensky (13)|4.9.2006 16:07
Ahoj,
odpovim si sam na problem s odpojovanim Axima od PC-zjistil jsem, ze odpojovani se projevuje pouze tehdy, pokud nabiti baterije neni alespon na cca 80 procent. Pokud je kapacita baterie nizsi, zvysuje se proudovy odber na USB /pouzivam kombinovany kabel, ne kolebku se samostatnym napajenim/ a toto pripojeni prestava komunikovat korektne s nasledky odpojeni PDA po cca 5s.

Jirka