Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Active sync vydrží připojeno asi 5 sekund

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Poraďte mi prosím, při připojení Active sync zahlásí chybu synchronizace a asi po 5 sekundách se odpojí. Dělá to jak přes USB tak i přes bluetooth. Zkoušel jsem AS odinstalovat a znovu nainstalovat ale to nepomohlo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

neni chyba v nejake polozce? Koukas na prubeh a kdy to skonci?

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Neproběhne vůbec nic, jen connected, looking for changes, syncronization error, disconnected.......

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

zkus smazat pri odpojenem PDA partnership na PC v AS a vytvorit znovu...a taky udelej SR na PDA, nekdy to zblbne...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Jj, presne tak, tohle se vetsinou stane, kdyz se narusi partnership - muze se to stat blbym odpojenim pristroje, ci spatnym shut-down PC. Zrovna vcera jsem to same resil. Nakonce pomohl HR na MDAc, protoze komp byl tentokrat z obliga;o).

A kdyby nic nepomohlo, zkus jiny kabel

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Tak jsem udelal HR - to pomohlo u synchra s kompem doma, v praci jsem musel preinstalovat comp. Ted uz je to O.K.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak jsem mel tentyz problem, lec nakonec se to vyresilo, ikdyz nevim cim konkretne, zkousel sem vsecko : restart PC, restart PPC, vytahnuti usb kabelu z PC, zakazal sem v Active sync komunikaci pres USB a pak opet povolil a najednou se to rozbehlo. Chvala bohu, do HR se mi nechtelo...

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Ahoj,
    take stejny problem-po 5s se PDA samo odpoji. Nepomohlo zatim nic ani nizsi verze AS, dokonce ani HW reset. Takze je to asi v PC. Jenze znova reinstalovat OS na PC se mi fakt nechce. Nevite, kde se to rozhasilo, nebo co je treba znovunastavit?
    Diky, Jirka.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Ahoj,
    odpovim si sam na problem s odpojovanim Axima od PC-zjistil jsem, ze odpojovani se projevuje pouze tehdy, pokud nabiti baterije neni alespon na cca 80 procent. Pokud je kapacita baterie nizsi, zvysuje se proudovy odber na USB /pouzivam kombinovany kabel, ne kolebku se samostatnym napajenim/ a toto pripojeni prestava komunikovat korektne s nasledky odpojeni PDA po cca 5s.

Jirka

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 26-08-2006, 07:39
  2. Active Sync 2 MDA na 2 PC jak na to
    Od Kuk_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-04-2006, 09:55
  3. Active Sync
    Od PiTRiS_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5