Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II SD nenajde

Any_ce4you (23)|1.10.2005 21:40
Prosim poradte.
Pouzivam MDA II k plne spokojenosti asi rok a ted se mi stalo, ze SD 512Mb karta se tvari v pristroji ze neni vubec videt. Kdyz ji dam do ctecky v XPckach tak ji vidim v poradku. Zkousel jsem format jak FAT, FAT32 a vse probiha ok zapis ok cteni ok vymaz ok ale kdyz ji dam do MDA II tak ji vubec nevidim.
Dekuji
JanHavlicek (635)|1.10.2005 22:39
jaká to je značka SD karty ? Zkoušels hard reset ? Taky si přečti tohle - https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=9993
Any_ce4you (23)|1.10.2005 23:10
SD 512 MB PRETEC, jine karty v MDA II funguji ale tato karta nechod i v jinem zarizeni mimo ctecky v XP.
aaischa (660)|3.10.2005 09:57
jo tohle jsem si taky udelal :((( neni cesty zpet nez: zkusit zazalohovat na tu kartu rom mdacka a pak ji dat do zaplyho mdacka a ono nabidne ze si ji zformatuje ale ne vzdycky to pomuze nebo jestli je v zaruce.. uz jsem takhle jednu vymenil a protoze nakupuju dobre tak se v obchode ani neptaly a daly na miste novou :) ale moje 256MB SD bez zaruky lezi doma.. a nic az na ctecku ji nebere proste smula ani smartphone
osch (1330)|3.10.2005 17:11
Nemáš náhodou v cihle SPBPocket+ ? A pokud ano, nemáš v něm nastavenou ikonu pro zobrazování stavu SD karty? Pokud na toto vše odpovídáš ano, tak tu ikonu zruš. V SPB+ je totiž nějakej bug, kterej v Phone Edition dělá ve spojení s SD kartama problémy.
Já osobně mám taky Pretec a to 1GB a nikdy jsem s ní problémy něměl :cool:
Jinak HR vyřeší (skoro) všechno :D
aaischa (660)|4.10.2005 08:26
nechápu jakou paměťovku v spb myslíš mě to nikdy problém nedělalo, kartu mi takhle oddělalo mda III, a to bylo uplně čistý asi hoďku po tom co jsem ho koupil, a tomuhle HR nepomáhá...
Any_ce4you (23)|4.10.2005 11:24
Dekuji za pomoc, zejmena "aaischa". Udelal jsem zalohu(stejne je dela AS automaticky) HR reset a stisknute tlacitko (joysticku), zaloha ROM WINCE na SD a pak HR reset. Po nabihani dotaz jestli chci format storage card.... yes a pak system nabehl a natahl zalohu pres AS a SD a cele MDA II jede jako pred tim. Mnohokrat dekuji, uz jsem chtel bezet na reklamaci. Ale je divne ze i fotak tu kartu nechtel a v XP to normalne chodilo. Takze nevim co se na te karte udalo, ale hlavni je ze to chodi.
aaischa (660)|4.10.2005 13:49
taky mi neni jasné co se občas stane, ale hlavně když to zas chodí :yes: