Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: ukladani odeslane posty

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Mma zarizeni mda compact a velmi casto pouzivam postu. Krom klasicke synchronizace musim take postu odesilat a tak mam vytvoreny 3 ucty, 2x po a jeden IMAP. U vsech mam nastaveno ukladani odeslane posty, ale bohuzel se tak nedeje, odeslanou postu nikde nemohu najit. Kde je problem?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Zdravím, měl jsem stejný problém, ale pouze u IMAP (rovněž mám 2 Pop3 a 1 IMAP). Pop 3 (seznam.cz a e-stag.com) fungovali rovnou bez problémů. Imap (firemní - exchange) sice mail odeslal, ale neuchoval. Nicméně ve stolním PC v složce odeslaná pošta śem ho našel. Po několika týdnech lámání hlavy jsem na to přišel. Stačí v menu nástroje zvolit Správce složek... a zaškrtnout pole u odeslaná pošty. Od té doby to skvěle funguje, ale pozor! Po prvním připojení mi to tam nasipalo celou složku z exchange 4769 mailů Také pozoruji že je to o něco pomalejší.

Trochu mi i přijde zvláštní, že se zpráva po odeslání označí jako nepřečtená, ale co s tím netuším...
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Odeslané sms zprávy
    Od rockab v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 03-09-2009, 06:04
  2. nastaveni posty
    Od voda2 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 21-02-2009, 10:50
  3. synchronizace posty
    Od m.sachl v sekci + Komunikace & Synchronizace