Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

prosim o radu s CF 1GB

prac (5)|1.10.2005 15:22
mam CF HighSpeed 1 GB od Pretecu. Obcas se mi chytne, vetsinou vsak ne (presneji, 4x se chytla, chovala se normalne, jinak se klasicky hlasi po zasunuti jako Unknown card in socket 1). pokud se chytla, pracovala normalne. jinak tam mam jeste SD 1 GB a ta chodi bez problemu, CF se mi chytlo i s ni i bez ni.
nemuzu prijit na podstatu, kdy se chyta. zkousim resetovat, davat nazev karty i storno, zapinat..., vypinat..., dokonce jsem pristoupil i k tvrdemu resetu, takze ted tam mam jen windows a posledni update flashky.
pokud by se nechytla vubec, bral bych to jako nekompatibilitu, ale takhle jsem v koncich...
diky za rady, verim, ze podobne problemy ma vice uzivatelu.
hybo (3107)|1.10.2005 15:38
zkus formatovat, kdyz se chytne, nebo v jinem zarizeni...pokud ne, vymen ji a neres dny a tydne, proc nejde...
prac (5)|2.10.2005 16:53
skusil jsem i formatovat. jak na FAT tak na FAT32. problem je v tom, ze se mi parkrat v looxu chytla. slo na ni v looxu nahravat, mazat a sla v looxu i formatovat. tak si rikam, ze kdyz to slo jednou, musi to nejak jit....
bohuzel semsi nestacil poznamenat, jaky pouzivala driver.... :-))
na HP 4700 a v compu chodi bez problemu
padrinos (72)|8.10.2005 19:49
musis kartu naformatovat a to nejlepe v programu Pocket Mechanic me se to stavalo taky. od te doby co sem to naformatoval tak to bylo bez problemu:yes: