Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Alternativni kalendar

michpo (206)|30.9.2005 19:39
Caute, pouzivam PDA v realVGA modu a kalendar, ktery je soucasti systemu mi moc nevyhovuje. Hlavne rozvrzeni pro cely rok je tak smrstene, ze se neda precist. Zkousel jsem Pocket Informant 2005 a Agenda Fusion 7.25, ale v nich je problem se zobrazenim celeho roku taktez, v Pocket Informantu se mi dokonce ani cely rok nepodarilo zobrazit (zobrazil maximalne 8 mesicu najednou). Dale jsem vyzkousel IntumiCal, ale v nem rocni prehled chybi uplne. Nasel jsem i SuperCalendar, ktery vypada pekne podporuje VGA (ikdyz v rocnim zobrazeni je vlivem VGA mala chybka, ale stale je to mnohem lepsi nez standartni kalendar), ale v nem sem zase nenasel denni prehled, tak jak je to v klasickem kalendari.

Nevite nekdo prosim pekne jestli existuje nejaky kalendar, ktery podporuje realVGA a ma denni, tydenni i rocni rezim zobrazeni?
Zdenek Malinsky (9781)|30.9.2005 20:22
Roční přehled neumí ani Outlook v PC. Na co to potřebuješ roční přehled? Stejně v tom defaultním nic neuvidíš. Nějak nechápu, k čemu je to dobré.
michpo (206)|30.9.2005 21:53
Jak uz jsem rikal, v defaultnim je to smrstene, cili je jasne ze v tom nic nevidim. Proto hledam nejaky kde uvidim dny. A je mi taky jasne, ze v tom nejsou videt udalosti, o to mi v tom rezimu ani nejde, ale pouzivam to k tomu, ze se obcas potrebuju podivat jak v ruznych mesicich vyjdou treba vikendy nebo nektere dny a porovnavam to s jinym mesicem, coz kdyz vidim cely rok je podstatne pohodlnejsi nez kdyz vidim jeden mesic a musim tam porad prepinat.
Zdenek Malinsky (9781)|1.10.2005 10:59
No u Pocket Informantu jde zobrazit náhled na 2, 4, 6 nebo 8 měsíců. Tak jedině přepínat. Není to, co potřebuješ, ale zase můžeš využívat ostatních výhod PI. Jak často ten náhled potřebuješ? Šlo by to třeba nějak obejít-udělat screenshot defaultního kalendáře v MS VGA režimu a pak používat tento obrázek.

Pocket Informant je sice fajn, ale využívám jeho možností tak z 20%, takže se mi zdá zbytečně složitý a velký. Jiné alternativy byly na úrovni defaultního kalendáře. Třeba IntumiCal se mi jeví dokonce ještě méně použitelný (má akorát hezký barvičky), než default. Kdyby bylo něco jiného....
michpo (206)|1.10.2005 11:26
U toho Pocket Informantu vim ze se daji nastavit ty mesice, ale pri nastaveni 8mi mesicu je to pomerne male a spatne se treba do nekterych dnu trefuje ;)
Informant sem nejakou dobu pouzival a taky sem ho vyuzival jen na nektere veci. Je to pomerne rozsahly program. Hledal jsem neco jednodussiho a nakonec jsem zustal u SuperCalendar. Mam to nastavene jako defaultni kalendar a zobrazuju veci pres SPB Diary. Navic je u tohoto kalendare videt pekne cely rok a pokud je v nektery den v roce nejaka udalost je tento den zvyraznen.
Pokud bych neco jeste nasel tak to sem postnu.