Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Interwrite a VGA rozliseni

Big_Mitch (72)|30.9.2005 15:33
Tak jsem presel na VGA rozliseni (kdyz uz ho muj HaPicek podporuje). Ale nejak mi nechce chodit Sunnysoft interwrite. Mam verzi 8.6 a u te je uvedeno, ze podporuje RealVGA rozliseni. Bohuzel se mi vubec zadna klavesnice nechce po prepnuti do VGA rezimu objevit. Na technicke podpore take nevedeli, o co vubec kraci, takze to zkousim tady. Mate nekdo zkusenosti s VGA rezimem a specialne s Interwite programem? Diky za konstruktivni odpovedi.
beecher (9270)|30.9.2005 16:37
Instaloval jste IW pred prepnutim do RealVGA?
Big_Mitch (72)|30.9.2005 17:05
Ne, neinstaloval. Sice se mi do preinstalovani vsech aplikaci pod VGA nechce, ale asi mi nic jineho nezbude.

Kazdopadne dekuju za tip.
beecher (9270)|30.9.2005 17:15
Asi takto: HR, IW, prepnout do RealVGA, nainstalovat zbytek...
Big_Mitch (72)|16.10.2005 20:48
Tak jsem se k tomu konecne dostal ale ActiveSync (zkousel jsem verze 3.8 a 4.0dev) mi po prepnuti do VGA pomoci OZVGA programku nechce nalezt pripojene PDAcko (v tomto pripade IPAQ hx4700).

Provedl jsem HR a jelikoz jsem mel OZVGA na flash karte, tak jsem to hned zkusil prepnout. Ale kdyz jsem dal hapicka zpet do kolebky, tak se mi k ActiveSync vubec neprihlasil. Sice windowsy vydaji zvukovy signal, ze nejake zarizeni bylo pripojeno, ale ActiveSync nic. A po prepnuti do pseudoVGA (VGA v podani mrkvosoftu) jde vsechno jako po masle. Nesetkal se s tim nekdo? A pripadne jak to vyresil? Diky za konstruktivni rady.
Big_Mitch (72)|18.10.2005 07:07
Tak i presto, ze odevsad je slyset, ze OzVGA je nejlepsi, tak pote, co jsem zkusil SEVGA, tak musim rict, ze to mi vyhovuje lepe. Vse co mi v OzVGA nefungovalo mi ted nahle funguje. Jen se zda, ze SEVGA neni dale podporovany.
beecher (9270)|18.10.2005 10:13
Hm, rekl bych, ze jsi dalsi z rady, ktery je postizeny tim, ze mu ozVGA na Hxku nefunguje... :sarcastic:
Big_Mitch (72)|18.10.2005 20:33
Diky, aspon nejake logicke vysvetleni.