Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

U MDAc mi zmizela Storage

bubo_ce4you (151)|29.9.2005 18:56
Tak mi odpoledne v MDAc zmizela Storage a nepomohl ani HR. Máte nějaký nápad, co s tím?

Zdenek
Miloš Strouhal (3997)|29.9.2005 19:07
Zmizela mi kdysi při experimentování s Big Storage. Opakovaným přeflešováním se opět objevila. Ty máš či nemáš flešnuto na vyšší verzi ROM?

OT: tady najdeš zajímavé info ohledně tvého podpisu.. Ale je to dobrovolné..:)
bubo_ce4you (151)|29.9.2005 19:37
Mám původní ROM od TMO a s flashováním jsem si ještě nezačal ;-) Nevím, čím jsem to zmršil...

Uvítám jakoukoliv radu, co s tím. Pokud je to flashování, tak obecně nic proti němu nemám - nevím o tom ale moc věcé kromě toho, že u MDAc neexistuje cesta zpět a že je pak problém v servisu - nebo se pletu?

Podpis upravím :)

Zdenek
Miloš Strouhal (3997)|29.9.2005 19:42
Dle mého rada je jediná rada ta správná. Utíkej do servisu! Jestliže ti to zmizelo s originální ROM, a HR nepomáhá, neriskoval bych flešování a možnost že se při něm něco něco nekalého přihodí pokud máš závadu někde na desce.. Jestliže máš záruku, reklamuj to a zřejmě dostaneš novou základní desku zdarma. :yes:

Podpis upravovat nemusíš, není to žádné nařízení, je to zcela dobrovolné.. ;)
bubo_ce4you (151)|29.9.2005 22:33
Vyřešeno!!!!!!!!! ;-)

Našel jsem na internetu utilitu, která "naformátuje" Storage a ta je opětovně viditelná! Takže už je zpět!

Jen nevím, proč se to stalo - každopádně tu utilitu si pečlivě uschovám...

Zdenek

ZdenekP (224)|30.9.2005 07:22
A můžeš být prosím trochu sdílnější? Třeba sem hodit odkaz?
bubo_ce4you (151)|30.9.2005 09:00
Určitě :-)

Chtěl jsem tu utilitu nějak přiložit jako přílohu, ale nenašel jsem jak :( - nechtělo se mi totiž spoléhat na původní zdroj (co když nějak vyschne ;-) )

Jmenuje se to psmformat.exe

Odkaz na diskusi je

http://discussion.brighthand.com/showthread.php?threadid=54958&perpage=10&pagenumber=1

Pokud tu přílohu umíte někdo někam bezpečně uložit, tak to bude užitečné...


Zdenek
ZdenekP (224)|30.9.2005 09:52
Dík.
Ale když teďd na to tak koukám, tak bych řekl, že tvůj MDAC nebude HW v pořádku, jestliže se ti rozjíždí kalibrace displaye a mizí storage. Bál bych se a šel s tím co nejdříve do servisu.
bubo_ce4you (151)|30.9.2005 10:00
Já vím :-( Už řeším, že si seženu papírový diář na kalendář ;-)

Z