Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: rozdiel 10.00.10 a 10.00.18

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

zdrawim, kto postrehol ake rozdiely pri preflashovani acer n50? Ja som napriklad postrehol, ze do file explorer-u pribudlo Send via BT. Este mala ozatka, ako je to s ceskou lokalizaciou? Kedy ju sunnysoft vyda?
    Odpovídat lze po přihlášení

ofr ofr je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

tož jsem si to přehrál, zatím žádné negativní zážitky - uvidíme. Ale je fakt, že ten rozdílový soubor tam chybí.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

jo, ten subor s opravami bug-ov vazne chyba, najprv som mal vobec pochybnosti ci novu rom nainstalujem ale nakoniec som to tam hodil a slape perfektne. A neviete co znamenalo oznacenie BW v adresari ROM ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ja mam taky tu 10 - kde se da stahnout ta 18 ? A vyplati se to ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

nova verzia rom sa na stiahnut na ftp aceru, tj.:ftp.support.acer-euro.com ; no malo by sa to oplatit, teda ani raz sa mi zatial nezasekol BT a vsetko chodi hned na 1-krat.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Ach jo,obávám se že mám první bug.Když dám ve Windows odeslat přes BT nějakej soubor,na PDA nastakočí BT-tray-pokus o nepodporovanou operaci....

//edit:Omlovám se za planej poplach,je to problém v InterWrite který není zatím přizpůsoben na 1.0.18

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Karm
    Ach jo,obávám se že mám první bug.Když dám ve Windows odeslat přes BT nějakej soubor,na PDA nastakočí BT-tray-pokus o nepodporovanou operaci....

//edit:Omlovám se za planej poplach,je to problém v InterWrite který není zatím přizpůsoben na 1.0.18
    Taky mě to leze na nervy. Mě ta lokalizace znepřístupnila taky wifinu, sice jí nepoužívám, ale je toho víc. Kdybych neměl backup z lokalizovanýho PDA, klidně bych si to nechal anglicky - rád bych to pořádně otestoval - zajímá mě hlavně ta optimalizace spotřeby a rychlosti.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

já teda s Wifinou problém nemám

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Karm
    já teda s Wifinou problém nemám
    Zkusil jsem to několikrát (několik HR v řadě) a vždy se to podojilo po instalaci češtiny . U každého to zlobí jinak, ale prostě to na to není stavěný .

ofr ofr je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

hmm, nainstaloval jsem ROM, po resetu(který trval pěkně dlouho a z repráčku se ozývalo šumění...), provedl restore z karty a zatím jede všechno, až na tu češtinu - uvidíme, kdy vydaj novou verzi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

no ja o ceskej lokalizacii nerozmyslam a pre diakritiku pouzivam resco keyboard.

Podobná témata

1. Rozdiel v type displeja... HTC Diamond2, TouchPro2, B7610
    Od kevin19_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-02-2010, 23:44
  2. rozdiel v rychlosti medzi microSD Transflash a Transflash Ultra II 60x na x500
    Od jano12345 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-09-2007, 17:42
  3. Lathe versus TCMP...rozdiel????
    Od kamzikjardo_ce4you v sekci Multimédia
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-08-2006, 15:02
  4. Rozdiel WiFi kariet.
    Od pdq v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 29-05-2005, 21:06