reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Téma: Nefukční vypínač

22.7.2010 08:03
AlešDPřesně po 2 letech a 14 dnech (tj. čerstvě mimo záruku) na HD přestalo fungovat tlačítko pro zapnutí/vypnutí :evil: . Nemáte někdo s tímto zkušenost, jak to opravit, případně co stojí mimozáruční oprava?

Zatím funguju tak, že display rozsvítím vytažením sttylusu a uspím sw S2P2. Otázkou je co budu dělat až se mi to úplně vybije a vypne, nebo když budu třeba nucený vytáhnout baterku. To už asi nezapnu.
23.7.2010 05:15
AlešDTak jsem to vyřešil radikálně a koupil HTC Desire , nicméně existuje nějaká jiná opravna HTC zařízení než ta v Táboře? Z jejich webu na mě dýchla jakási nedůvěra, nemluvě o tom, že abych to tam mohl poslat, musím vyndat baterku, abych dokázal opsal požadované údaje a jak uvádím výše to je totální death.
24.7.2010 01:32
htcjirkaJedina opravna je opravdu jen v Tabore,neboj se a posli to tam,tato vada je casta a cenna opravy neni nijak zavratna.
25.7.2010 12:49
veetecCena opravy určitě závratná nebude, ale jednání maj přinejmenšim zvláštní.. Volal jsem tam kvuli koupi flexkabelu, řekli mi, že díly neprodávaj, což chápu, ale nepochopil jsem, proč mi pán nebyl schopnej říct aspoň přibližnou cenu, jediná varianta byla odeslat dotaz e-mailem. Ale nevidim jedinej důvod, proč jim sdělovat veškerý možný údaje o mě. Nakonec jsem flexkabel sehnal jinde a vyměnil ho sám, neni na tom nic a korát jsem ušetřil.
Jinak jsem na mobilmanii četl, že Na Poříčí v Praze otevřeli prodejnu snad i ze servisem...ale nevim, ještě jsem tam nebyl..
Pokud máš odvahu a trochu citu, tady je fotonávod, jak HDčko rozebrat.
Je to fakt jednoduchý, jen dávej pozor v oblasti ovládání hlasitosti, tam právě vede fous flexkabelu, kterej se lehce přetrhne!
26.7.2010 10:12
AlešDPánové díky za rady, pošlu to do Tábora, protože jsu z Ivančic a do Prahy to mám trošku z ruky. Cenu sem potom napíšu.

Abych se v tom vrtal sám na to nemám:
- klidné ruce
- ostré oči
- pevné nervy
- příslušné náředí
26.7.2010 08:36
veetecNeni zač, moc jsme ti nepomohli. Asi před rokem mi tam taky spravovali Touch Pro, spravili v pohodě, cena taky jaká měla být, předem dohodnutá. Teď se mi prostě nelíbilo chování toho technika, takhle se podle mě k zákazníkovi nechová. Držim palce ať je to brzo a za levno :-)
14.12.2010 03:08
AlešDTakže telefon mám opravený, v servisu vše proběhlo rychle (cca 10 dnů od nahlášení závady, po dovezení funkčního telefonu domů) a bez problémů, oprava zahrnovala výměnu základní desky. Maximální spokojenost!

P.S.: hodně dlouho jsem telefon dobíjel a aktivoval vytažením stylusu a modlil jsem sem, abych to nezapomněl udělat, až jsem jednoho krásného dne měl doma nefunkční vybitou cihličku a oprava byla nutná.

P.P.S: nevím jak je to možné, ale oprava to byla záruční, byť jsem do formuláře jasně napsal všechny údaje pravdivě. Takže díky moc!