www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Exchange ActiveSync pro Hotmail již toto pondělí

Exchange ActiveSync pro Hotmail již toto pondělí
, , aktualita
Na pondělí 30. srpna chystá Microsoft velkou změnu pro svoji emailovou službu Hotmail, kterou je oficiální spuštění podpory Exchange ActiveSync pro všechny uživatele. Exchange ActiveSync je služba, díky které mohou zařízení s vhodným klientem obousměrně synchronizovat poštu a další PIM data mezi přístrojem a serverem včetně funkce push.
K oblíbeným
reklama
Funkce push umožní zobrazení nových informací na zařízení téměř okamžitě po jejich přijetí na server. Podle informací ZDNetu bude k dispozici nejen synchronizace emailů, ale i kalendáře (s Windows Live Calendar), kontaktů (Windows Live Contacts) a dokonce i úkolů. SMS zprávy to sice nabídne, ale jejich synchronizace není podporována.Tím se funkčně velmi přiblíží synchronizaci s klasickým Exchange serverem a vytvoří tak velkou konkurenci pro Google a jeho online služby snadno synchronizovatelné s Androidem.
reklama
Nejnovější články
Volvo XC40 Recharge: první elektrické SUV značky Volvo XC40 Recharge: první elektrické SUV značky
Volvo se chce stát jakousi evropskou Teslou a být prémiovou značkou vyrábějící elektromobily. Vedle značné hybridizace portfolia to má být i uvádění nových typů elektromobilů a prvním z nich je SUV XC40 Recharge.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli
High-endový telefon Samsung Galaxy S10 má velmi nepříjemnou chybu čtečky otisků prstů. Při použití některých ochranných skel je totiž možné telefon odemknout jakýmkoli prstem, nikoli jen tím registrovaným.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000 Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000
Společnost Adata představila novou kompaktní powerbanku T10000. Jak už napovídá název, nabídne kapacitu 10000 mAh, a to vše při stylovém tenkém designu. Powerbanka má totiž tloušťku jen 15 mm.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem
Zatímco Porsche oznámilo, že se společností Boeing chce vyvíjet létající auta, koncernová automobilka Audi naopak učinila opačný krok a spolupráci s konkurenčním Airbusem ukončila. Projekt Pop.Up tak pro Audi nebude mít pokračování.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
16.10.2019, aktualita, Milan Šurkala