www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Exchange ActiveSync pro Hotmail již toto pondělí

Exchange ActiveSync pro Hotmail již toto pondělí
, , aktualita
Na pondělí 30. srpna chystá Microsoft velkou změnu pro svoji emailovou službu Hotmail, kterou je oficiální spuštění podpory Exchange ActiveSync pro všechny uživatele. Exchange ActiveSync je služba, díky které mohou zařízení s vhodným klientem obousměrně synchronizovat poštu a další PIM data mezi přístrojem a serverem včetně funkce push.
K oblíbeným
reklama
Funkce push umožní zobrazení nových informací na zařízení téměř okamžitě po jejich přijetí na server. Podle informací ZDNetu bude k dispozici nejen synchronizace emailů, ale i kalendáře (s Windows Live Calendar), kontaktů (Windows Live Contacts) a dokonce i úkolů. SMS zprávy to sice nabídne, ale jejich synchronizace není podporována.Tím se funkčně velmi přiblíží synchronizaci s klasickým Exchange serverem a vytvoří tak velkou konkurenci pro Google a jeho online služby snadno synchronizovatelné s Androidem.
reklama
Nejnovější články
Karanténa v Austrálii: za bezdůvodnou jízdu autem vysoké pokuty Karanténa v Austrálii: za bezdůvodnou jízdu autem vysoké pokuty
Porušování dopravních předpisů v Austrálii vyjde hodně draho. A totéž se týká i porušování karantény v nynější koronavirové pandemii. Jízdy autem, které nejsou nutné, se totiž trestají nemalými pokutami.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone 12 Pro by údajně měl dostat LiDAR a hranatější design Apple iPhone 12 Pro by údajně měl dostat LiDAR a hranatější design
Zhruba za půl roku by měly být představeny nové iPhony 12 a postupně unikají informace o nich. Jeden z posledních úniků naznačuje, že by měly dostat LiDAR, který si už našel své místo na novém iPadu Pro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
TCL doplňuje 10L a 10 Pro o nový model 10 5G TCL doplňuje 10L a 10 Pro o nový model 10 5G
Společnost TCL přichází se třemi novými telefony řady 10. Zatímco o modelech 10L a 10 Pro jsme věděli už nějakou dobu, nyní přichází s novými informacemi ohledně modelu 10 5G. Jak už napovídá název, nabídne 5G připojení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Crash test dodávky Mercedes se 770 kg betonu vzadu. Není to hezký pohled Crash test dodávky Mercedes se 770 kg betonu vzadu. Není to hezký pohled
Ve Švýcarsku se rozhodli provést zajímavý crash test. Vzali starší dodávku Mercedes-Benz Vito, naložili ji 770 kilogramy betonových květináčů a v rychlosti 50 km/h poslali proti zdi. Asi tušíte, že to nedopadlo moc dobře.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Redmi Band: nový fitness náramek za pouhých $15 Redmi Band: nový fitness náramek za pouhých $15
Low-endová značka Redmi představila svůj první náramek Redmi Band. Přináší ještě nižší cenu než jeho dražší bratříček Mi Band 4. Přesto má např. 1,08" barevný displej a vydrží na 14 dní provozu.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala