29.9.2019, Milan Šurkala, aktualita

Policie v Estonsku zkouší nový způsob trestů za vysokou rychlost. Pokud je to poprvé, řidič si může vybrat, zda zaplatí pokutu, nebo zda bude muset vyčkat 45 až 60 minut s policistou, než mu bude dovoleno jet dál.

reklama
Zvětšování parkovišť | od: shasler (69)  30.9.20199:25
Vzhledem k tomu, že tam dle jejich slov mají vysokou nekázeň, tak předpokládám, že budou muset začít zvětšovat parkovací a odstavná místa :­-D
Po takových 45 až 60 minutách se jim může na jednom místě nastřádat docela dost hříšníků. Ovšem na druhou stranu pumpaři případně restauratéři si zamnou ruce, pokud bude kontrola stát u nějaké pumpy či odpočívadla ;­-­) Skoro to stojí za nápad udělat minimálně pojízdný bufet a pronásledovat policii do míst, kde budou kontroly ;­-)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
Re: Zvětšování parkovišť | od: honza1616 (24)  1.10.20199:43
Přesně to stejné me při cteniclanku taky napadlo
Pak ještě premyslim nad tim , jextli maji dost aut, pakliže nekoho budou nahanet na dalnici treba pomoci vrtulníku a pozemni hlidka ho zastavi, co budou delat kdyz o kus dal pojede zase par dalsich, to je nechají ujet, nebo tam toho prvniho hrisnika nechaji stát a budou mu věřit ze tam skutečně tech 45 minu počká ?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.