www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

ESET Mobile Security ve fázi veřejného testování

ESET Mobile Security ve fázi veřejného testování
, , aktualita
ESET posunul do veřejného beta testování ESET Mobile Security. Jde o nový produkt určený vlastníkům smartphonů pracujících na systémech Windows Mobile a Symbian, který zaručuje plnohodnotnou ochranu před všemi druhy počítačových hrozeb.
K oblíbeným
reklama
Nabízí nejen ochranu před škodlivými programy a nevyžádaným zprávám známou již z předchůdce nazvaného ESET Mobile Antivirus, ale přidává i funkce nabízející ochranu před dalšími nástrahami a pomoc v případě krádeže nebo ztráty zařízení. Samozřejmostí je zachování klíčových vlastností produktu jako je nízké zatížení zařízení, spolehlivá detekce nebo možnost automatické aktualizace programu.K nejdůležitějším vlastnostem ESET Mobile Security patří:
  • SMS a MMS Antispam – efektivní blokování nechtěných zpráv pomocí nastavitelného black/white listu
  • Firewall – zodpovídá za monitorování datových toků v obou směrech, nastavitelná pravidla
  • Anti-theft – soubor funkcí, které jsou užitečné zejména v případě ztráty či krádeže zařízení
  • SIM Matching – se postará o automatické odeslání varovné zprávy při změně SIM karty v zařízení a obsahuje i užitečné informace pro eventuální stopování telefonu
  • Mazání na dálku – vymazání dat pomocí zaslané SMS
  • Ochrana heslem – nastavení Anti-theft jsou chráněná heslem
  • Bezpečnostní audit – podává informace o bezpečnostním stavu vybraných funkcí telefonu
  • Nové logy a statistiky – poskytnou více informací o aktivitě jednotlivých komponent

Na této stránce si můžete stáhnout betaverzi aplikace jak pro Pocket PC (s dotykovým displejem), tak i pro Smartphone (bez dotykového displeje). K dispozici je jak verze pro instalaci ze stolního počítače, tak i CAB soubor pro instalaci přímo ze zařízení a podporovány jsou verze Windows Mobile 5.0 nebo novější.
reklama
Nejnovější články
Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé
Rok po uvedení elektrického SUV e-tron přichází Audi s jeho sportovněji tvarovanou variantou e-tron Sportback. Toto 5dvéřové kupé může nabídnout výkon až 300 kW, má i solidní dojezd hodně přes 400 km.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru? Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru?
Navzdory všem novým emisním normám se výrobcům nadále daří zvyšovat výkon motoru, přestože sám motor má obvykle menší objem. Dnešní době vládne downsizing a my se podíváme, jak se v průběhu 20 let změnily objemy motorů.
Dnes, článek, Milan Šurkala2 komentáře
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala20 komentářů
Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT
Jak naznačovaly úniky, tak se i stalo. Ford skutečně představil nové SUV Mustang Mach-E, které dává tušit větší oddělení značky Mustang od Fordu. Ta by mohla mít ve výsledku mnohem větší počet modelů.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Elektrické BMW i4 si brousí drápy na Model 3, má přinést 530 koní Elektrické BMW i4 si brousí drápy na Model 3, má přinést 530 koní
Tesla Model 3 by mohla mít dalšího významného konkurenta. BMW si totiž chystá nový elektromobil BMW i4, který má přinést variantu s pohonem všech 4 kol a maximálním výkonem dosahujícím až 530 koní.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala