reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Dell Venue 8 Pro dostane lepší procesor i displej

, , aktualita
Dell Venue 8 Pro dostane lepší procesor i displej
Dell údajně pracuje na druhé generaci tabletu Venue 8 Pro, která by se měla dostat už zanedlouho na trh. Ve srovnání s loňskou verzí by měla přinést například nové procesory Cherry Trail, displej s Full HD rozlišením nebo systém Windows 10.
Dell Venue 8 Pro dostane lepší procesor i displej
K redaktorům německého webu Giga.de se dostal dokument, který odhaluje kompletní výbavu druhé generace tabletu Dell Venue 8 Pro 5000 Series, která zatím nebyla oficiálně potvrzena. Ačkoliv se počítá se zahájením prodeje až v listopadu, my si tablet můžeme v předstihu představit už nyní.

Dell Venue Pro 8 (5855) by měl být vybaven osmipalcovým displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů (Full HD), případně 1280 x 720 pixelů (HD). Ať už se uživatel rozhodne pro jakoukoliv verzi, bude mít možnost displej ovládat pomocí aktivního stylusu rozeznávajícího sílu stisku při psaní i kreslení.

O pohon se bude údajně starat nový procesor Intel Atom x5 na architektuře Cherry Trail, kterému by měla dělat společnost až 4GB RAM. O konektivitu se postará Wi-Fi 802.11ac (s podporou Miracast a WiDi), Bluetooth, NFC a volitelně pak také LTE. Některé konfigurace snad nabídnou i 3D kameru.

Mezi podporovaná příslušenství patří dokovací stanice, která obsahuje HDMI, VGA, Ethernet a USB porty. Tablet bude dodáván s operačním systémem Windows 10 a vzhledem k cílení na podnikovou sféru asi nepřekvapí vysoká úroveň zabezpečení včetně integrovaných technologií DDPE, SCCM a TPM.

Dell Venue Pro 8 (5855) bude mít podle uniklých informací rozměry 216 x 130 x 8,95 mm a hmotnost nižší než 400 gramů. Ceny nové generace tabletu zatím neznáme.

Zdroj: Giga.de