www.svetmobilne.cz
>
>

David Andrš: Sbohem a díky za všechna hlášení o chybách

, , aktualita
Známý český vývojář David Andrš, kterého známe i z našeho webu a fóra pod nickem duhovej_vil, dnes na svém blogu oznámil ukončení vývoje všech svých aplikací pro PDA - So long and thanks for all the bug reports.
K oblíbeným
reklama
Že k něčemu podobnému dojde nasvědčovalo i to, že autor v létě loňského roku přesunul některé své aplikace z původního webu PDA@jasnapaka.com na Google Code a "udělal" z nich open source.

Pokud se někomu některá z aplikací líbí natolik, že by měl zájem pokračovat ve vývoji, ať se Davidovi ozve na e-mailovou adresu uvedenou na jeho blogu. Jeho aplikace jsou vesměs skvělé a byla by škoda, kdyby upadly v zapomnění.

David má na kontě 12 aplikací, se kterými vás teď alespoň stručně seznámím. pRSSreader - dle mého názoru nejlepší free RSS čtečka pro Pocket PC, Birthdays - plugin na připomínání narozenin a výročí, Batti - známý (nejen) indikátor stavu baterie, tMan - jednoduchý, rychlý a bezchybný task manažer (správce úloh), Sun'n'Moon - today plugin zobrazující východ a západ Slunce a fáze Měsíce, RichesseGPS - pro lovce na geocachingu, pLamp - baterka v PDA, pLock - zamykací today plugin z WM 5 i pro starší PDA, pRuler - pravítko / meřítko v PDA, Pocket BMI - kalkulačka pro výpočet BMI, mCountdown - today plugin s odpočtem, Pocket TEA ohlídá správnou dobu louhování čaje.

To je ve stručnosti vše. Pokud neznáte, rozhodně doporučuji alespoň vyzkoušet.
reklama
Nejnovější články
Tesla chce otevřít designérské centrum v Číně Tesla chce otevřít designérské centrum v Číně
Z bran nově otevřené čínské továrny Tesly začaly před pár týdny sjíždět první vozy a nyní zde chce automobilka otevřít i designérské centrum. Alespoň tak napovídá jeden z příspěvků na sociální síti WeChat.
18.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Bentley Mulsanne 6.75 Edition posílá ikonickou V8 po 60 letech do důchodu Bentley Mulsanne 6.75 Edition posílá ikonickou V8 po 60 letech do důchodu
Automobilka Bentley dá sbohem více než 60 let starému motoru V8 z konce 50. let, který dodnes používá. Využije ho limitovaná edice luxusního sedanu Mulsanne 6.75 Edition, který bude posledním vozem s tímto motorem.
18.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Nottingham vyzkouší bezdrátové nabíjení elektrických taxíků Nottingham vyzkouší bezdrátové nabíjení elektrických taxíků
Elektromobily jsou pro některá použití velmi vhodným dopravním prostředkem, pro jiná naopak. Výborné mohou být pro vozy taxislužby a město Nottingham v Británii tak nyní díky grantu vyzkouší elektrické taxíky s bezdrátovým nabíjením.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Britové vyzkoušeli reálný dojezd elektromobilů, vyhrála Kia a Tesla Britové vyzkoušeli reálný dojezd elektromobilů, vyhrála Kia a Tesla
Na britském YouTube kanálu carwow vyzkoušeli reálný dojezd šesti různých elektromobilů a jak moc se liší od udávaných hodnot. Výsledky dosahovaly 75 až 90 % a tvůrci i sledovali, co dělají jednotlivá auta při vybití jejich akumulátoru.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple iPhone 12 má mít sub-6Ghz i mmWave 5G, ale jen někde Apple iPhone 12 má mít sub-6Ghz i mmWave 5G, ale jen někde
Na podzim bychom se měli dočkat další generace smartphonů Apple iPhone 12. Ačkoli to vypadalo, že Apple bude s 5G několik let pozadu, nakonec to nebude tak špatné a 5G by měly dostat už letošní modely.
15.1.2020, aktualita, Milan Šurkala