www.svetmobilne.cz
>
>

David Andrš: Sbohem a díky za všechna hlášení o chybách

, , aktualita
Známý český vývojář David Andrš, kterého známe i z našeho webu a fóra pod nickem duhovej_vil, dnes na svém blogu oznámil ukončení vývoje všech svých aplikací pro PDA - So long and thanks for all the bug reports.
K oblíbeným
reklama
Že k něčemu podobnému dojde nasvědčovalo i to, že autor v létě loňského roku přesunul některé své aplikace z původního webu PDA@jasnapaka.com na Google Code a "udělal" z nich open source.

Pokud se někomu některá z aplikací líbí natolik, že by měl zájem pokračovat ve vývoji, ať se Davidovi ozve na e-mailovou adresu uvedenou na jeho blogu. Jeho aplikace jsou vesměs skvělé a byla by škoda, kdyby upadly v zapomnění.

David má na kontě 12 aplikací, se kterými vás teď alespoň stručně seznámím. pRSSreader - dle mého názoru nejlepší free RSS čtečka pro Pocket PC, Birthdays - plugin na připomínání narozenin a výročí, Batti - známý (nejen) indikátor stavu baterie, tMan - jednoduchý, rychlý a bezchybný task manažer (správce úloh), Sun'n'Moon - today plugin zobrazující východ a západ Slunce a fáze Měsíce, RichesseGPS - pro lovce na geocachingu, pLamp - baterka v PDA, pLock - zamykací today plugin z WM 5 i pro starší PDA, pRuler - pravítko / meřítko v PDA, Pocket BMI - kalkulačka pro výpočet BMI, mCountdown - today plugin s odpočtem, Pocket TEA ohlídá správnou dobu louhování čaje.

To je ve stručnosti vše. Pokud neznáte, rozhodně doporučuji alespoň vyzkoušet.
reklama
Nejnovější články
McDonald's už u svých restaurací postavil 20 nabíječek pro elektromobily McDonald's už u svých restaurací postavil 20 nabíječek pro elektromobily
Řetězec fastfoodových restaurací McDonald's myslí na elektromobilitu a v ČR ve spolupráci s ČEZem postavil už 20 nabíjecích stojanů. Díky tomu si zákazníci mohou během jídla dobít akumulátor svého vozu a prodloužit dojezd.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Garmin uvádí solární chytré hodinky, některé mají nekonečnou výdrž Garmin uvádí solární chytré hodinky, některé mají nekonečnou výdrž
V nabídce Garminu se objevily troje nové chytré hodinky se solárním nabíjením, které může prodloužit jejich výdrž. Jde o fenix 6/6S Pro Solar, tactix Delta Solar a Instinct Solar. V případě těch posledních lze dosáhnout na nekonečnou výdrž.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm Snapdragon 865 Plus: nový procesor běží na 3,1 GHz Qualcomm Snapdragon 865 Plus: nový procesor běží na 3,1 GHz
V posledních týdnech se začalo mluvit o tom, že se má přeci jen objevit výše taktovaná verze procesoru Qualcomm Snapdragon 865 Plus. Tak se i skutečně stalo a tento procesor běží na nebývale vysokém taktu 3,1 GHz.
9.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Audi ukázala elektrické SUV Q4 Sportback Audi ukázala elektrické SUV Q4 Sportback
Automobilka Audi chce dále rozšiřovat nabídku svých elektromobilů a představila koncept nového elektrického SUV. Jde o Q4 Sportback e-tron, které bude sportovnější variantou modelu Q4 e-tron.
8.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
BMW začíná s příplatkovými funkcemi za předplatné BMW začíná s příplatkovými funkcemi za předplatné
Auta se čím dál tím více stávají službou a vidět je to především u výrobců prémiových vozů. Automobilka BMW tak je jednou z těch, která začíná s nabízením funkcí za příplatek ve formě pravidelného předplatného.
7.7.2020, aktualita, Milan Šurkala