www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Čtvrtá alphaverze prohlížeče Fennec od Mozilly ke stažení

Čtvrtá alphaverze prohlížeče Fennec od Mozilly ke stažení
, , aktualita
Před pár dny byla vydaná další, již čtvrtá alphaverze mobilního prohlížeče Fennec od Mozilly. Dost možná se na delší dobu jedná o poslední verzi, protože vývojáři Mozilly, stejně jako většina ostatních vývojářů pro Windows Mobile, chtějí počkat na oficiální vyjádření Microsoftu ohledně kompatibility aplikací ve Windows Mobile 7.
K oblíbeným
reklama
V nové verzi aplikace na nás čeká vylepšená interakce se softwarovou klávesnicí, opravené překreslování obrazovky při posunu, rychlejší instalace, rychlejší odezvy a celkový výkon při zoomování, možnost nastavení prohlížeče jako výchozího prohlížeče systému, možnost posouvat displej v rámcích, oprava mnoha chyb a doladění uživatelského prostředí.Pokud si chcete aplikaci vyzkoušet, stáhněte si 10 MB velký instalátor. Bohužel, na mém zařízení se aplikaci sice spustila, ale nešla načíst žádná stránka. U prohlížeče internetu docela zásadní problém.
reklama
Nejnovější články
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené
Google chce zrakově postiženým usnadnit život a v aplikaci Mapy Google budou moci nyní aktivovat speciální hlasovou navigaci, která přinese detailnější informace pro pohyb v náročném prostředí.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta
Jezdit po zemi za chvíli asi přestane stačit. Máme tu už několik konceptů létajících aut a nyní se chce přidat německá automobilka Porsche a americký Boeing. Společnosti totiž chtějí prozkoumat tento trh.
13.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se
Dyson, známý výrobce vysavačů, vysoušečů rukou a dalších zařízení, chtěl proniknout na trh elektromobilů. Jak to tak ale vypadá, situace nebyla tak růžová a společnost celý projekt elektrických aut ukončila.
12.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář