www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Čtvrtá alphaverze prohlížeče Fennec od Mozilly ke stažení

Čtvrtá alphaverze prohlížeče Fennec od Mozilly ke stažení
, , aktualita
Před pár dny byla vydaná další, již čtvrtá alphaverze mobilního prohlížeče Fennec od Mozilly. Dost možná se na delší dobu jedná o poslední verzi, protože vývojáři Mozilly, stejně jako většina ostatních vývojářů pro Windows Mobile, chtějí počkat na oficiální vyjádření Microsoftu ohledně kompatibility aplikací ve Windows Mobile 7.
K oblíbeným
reklama
V nové verzi aplikace na nás čeká vylepšená interakce se softwarovou klávesnicí, opravené překreslování obrazovky při posunu, rychlejší instalace, rychlejší odezvy a celkový výkon při zoomování, možnost nastavení prohlížeče jako výchozího prohlížeče systému, možnost posouvat displej v rámcích, oprava mnoha chyb a doladění uživatelského prostředí.Pokud si chcete aplikaci vyzkoušet, stáhněte si 10 MB velký instalátor. Bohužel, na mém zařízení se aplikaci sice spustila, ale nešla načíst žádná stránka. U prohlížeče internetu docela zásadní problém.
reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář