www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

BirdieSync vám umožní synchronizaci s programy Mozilla

BirdieSync vám umožní synchronizaci s programy Mozilla
, , aktualita
Mozilla Thunderbird je velmi oblíbený e-mailový klient, který nahrazuje jistým způsobem klasický Microsoft Office Outlook. Thunderbird však nemůžeme synchronizovat s naším Windows Mobile zařízením přes klasický ActiveSync a proto jsme při používání odkázáni na nějakou externí aplikace.
K oblíbeným
reklama
Stejně tak je to i u programu Sunbird a Lightning, kalendář, kontakty, úkoly a připomínky taktéž pro stolní PC a od stejného výrobce.Jak tedy vyřešit synchronizaci Windows Mobile zařízení (Pocket PC/ smartpone) s programy Mozilla? Přesně pro takovéto účely existuje aplikace s názvem BirdieSync. Nyní se hned v patách Mozilly Thunderbird 2.0 pro PC objevila i nová verze BirdieSync 1.5.4.0, která právě s touto verzí Thunderbirdu umí spolupracovat.

BirdieSync 1.5.4.0 spolupracuje jak s ActiveSyncem na Windows XP, tak s Windows Mobile Device Center na Windows Vista. Bude vám fungovat na Pocket PC i smartphonech s operačními systémy Windows Mobile 2003 (SE) a 5.0. Zkušební trial verze nabízí plnohodnotný program na dobu 21 dní. Poté si můžete zakoupit BirdieSync 1.5.4.0 za 19,95 Euro. Stránku produktu naleznete tady.
reklama
Nejnovější články
Harbour Air vzlétli s prvním komerčním elektrickým letadlem Harbour Air vzlétli s prvním komerčním elektrickým letadlem
Také letectví chce přecházet na elektrický pohon, pro které ale v nynější podobě není vůbec vhodný zejména kvůli těžkým akumulátorům. Společnost Habrour Air nicméně spouští první komerční lety s elektrickými letadly.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla zavádí prémiovou konektivitu za $9,99 měsíčně Tesla zavádí prémiovou konektivitu za $9,99 měsíčně
Ať se nám to líbí nebo ne, automobily pomalu přechází na model "auto jako služba". Vedle operativního leasingu to začíná být i pravidelné placení za některé funkce vozu. Tesla takto zavádí prémiovou konektivitu.
11.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Model 3 s autopilotem vrazila do policejního auta Tesla Model 3 s autopilotem vrazila do policejního auta
Autopilot ve vozech Tesla má možná další průšvih během posledních pár dnů. Pokud je výpověď řidiče pravdivá, pak autopilot nepoznal odstavené policejní auto a vrazil to přímo do něj. Přední část Tesly je napadrť.
10.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Elon Musk se proháněl s Cybertruckem u LA, srazil při tom sloupek Elon Musk se proháněl s Cybertruckem u LA, srazil při tom sloupek
Kontroverzní Tesla Cybertruck Elona Muska se opět objevila v reálném provozu. Tentokrát vůz řídil sám Musk na večeři v Malibu. Vyvolal velký zájem veřejnosti, nicméně ještě více zaujal tím, že se mu při výjezdu z parkoviště povedlo převrhnout patník.
10.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Elektromobil Jaguar I-PACE prodlužuje dojezd o 19 km díky softwaru Elektromobil Jaguar I-PACE prodlužuje dojezd o 19 km díky softwaru
Prodloužení dojezdu elektrických aut se dá dosáhnout mnoha způsoby, větším akumulátorem, efektivnějším a úspornějším hardwarem, ale také i optimalizací softwaru. Právě díky SW kouzlům má nyní I-PACE o 19 km delší dojezd.
10.12.2019, aktualita, Milan Šurkala