www.svetmobilne.cz
>
>
>

Betaverze SoftMaker Office 2010 for Windows Mobile ke stažení

Betaverze SoftMaker Office 2010 for Windows Mobile ke stažení
, , aktualita
I když se Microsoft často a rád chlubí tím, že na každém zařízení s Windows Mobile je k dispozici mobilní verze kancelářského balíku Microsoft Office pro práci s dokumenty vytvořenými v aplikacích Microsoft Word, Microsoft Excel a Microsoft PowerPoint, pokud je začnete využívat skutečně intenzivně, velmi brzo narazíte na hranice jejich možností. Naštěstí je zde konkurenční balík z dílny společnosti SoftMaker.
K oblíbeným
reklama
Konkurenční balík z dílny společnosti SoftMaker se skládá z textového editoru, tabulkového kalkulátoru a nástroje pro tvorbu prezentací, který je nyní k dispozici ve formě veřejné betaverze jako SoftMaker Office 2010.Mezi hlavní novinky patří vynikající podpora formátů DOCX a XLSX, čtyřnásobně zvýšená kapacita a rychlost u PlanMakeru, možnost využití grafů ve špičkové kvalitě, záložky dokumentů pro přepínání mezi otevřenými dokumenty a další. Pokud si chcete novou verzi vyzkoušet, stáhněte si betaverzi funkční do 30. června tohoto roku.
reklama
Nejnovější články
Samsung DeX končí s Linuxem, na Androidu 10 už nebude Samsung DeX končí s Linuxem, na Androidu 10 už nebude
Samsung DeX umožňuje uživatelům rozjet v podstatě klasické PC pomocí telefonu. Stačí příslušná konzole nebo kabel, potřebné periferie a máme tu počítač. Od Androidu 10 už ale nebude podporován Linux.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4 trápí nepříliš bezpečné odemykání tváří Google Pixel 4 trápí nepříliš bezpečné odemykání tváří
Nové telefony Google Pixel 4 a Pixel 4 XL se chlubí tím, že mají odemykání pomocí rozpoznání tváře a už nemají čtečku otisků prstů. Jak se ale ukazuje, řešení ani zdaleka nedosahuje kvalit toho od Applu a telefon může nepovolaná osoba docela snadno odemknout.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Už 50 % iPhonů používá nejnovější iOS 13 Už 50 % iPhonů používá nejnovější iOS 13
Rychlost upgradu telefonů iPhone na nový operační systém iOS 13 je opravdu velmi rychlá. Má jej nainstalovaný už 50 % všech uživatelů, o čemž si konkurenční Android může jen nechat zdát. Nový iPadOS pro iPady je na tom ale o trochu hůře.
20.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Volvo XC40 Recharge: první elektrické SUV značky Volvo XC40 Recharge: první elektrické SUV značky
Volvo se chce stát jakousi evropskou Teslou a být prémiovou značkou vyrábějící elektromobily. Vedle značné hybridizace portfolia to má být i uvádění nových typů elektromobilů a prvním z nich je SUV XC40 Recharge.
19.10.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli
High-endový telefon Samsung Galaxy S10 má velmi nepříjemnou chybu čtečky otisků prstů. Při použití některých ochranných skel je totiž možné telefon odemknout jakýmkoli prstem, nikoli jen tím registrovaným.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře