www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů

Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů
, , aktualita
Na nový smartphone iPhone 13 si budeme muset počkat ještě půl roku, ale už nyní se objevují informace o tom, co by měl přinést. Hovoří se o větší 1TB variantě Pro a také větším množství stabilizovaných fotomodulů.
K oblíbeným
reklama
Nový Apple iPhone 13 se patrně představí v půli záři jako skoro každý rok. Na Internetu se ale už nyní objevují informace, že by se měla objevit i verze s 1TB kapacitou interního úložiště u verzí Pro (ta byla prozatím vyhrazena tabletům iPad Pro). Dále se často hovoří i o tom, že by se LiDAR měl objevit v celé řadě telefonů, tedy jak ve verzích iPhone 13 Pro, tak i klasických iPhone 13 včetně verze mini. Dostat by se mělo i na 120Hz frekvenci displeje.
 
Apple iPhone 12 Pro
 
Dalšího zlepšení by se mělo dostat v oblasti fotoaparátů. Zatímco iPhone 11 byl v tomto docela přímočarý a moduly byly napříč všemi verzemi v podstatě totožné (ne-Pro varianta akorát neměla teleobjektiv), u iPhonů 12 se v tom udělal docela nepořádek. Vedle absence teleobjektivu u základních variant totiž verze 12 Pro Max dostala navíc větší snímač u hlavního modulu a také delší teleobjektiv, takže se už začaly lišit i Pro verze mezi sebou. Nově by ale i iPhone 13 Pro měl údajně dostat teleobjektiv z verze Max. Ten nabízí přepočtených 65 mm místo 52 mm, a tak by mělo dojít ke sjednocení.
 
Poslední informace hovoří o tom, že by se nového standardně širokoúhlého modulu s cca 1/1,9" senzorem a mechanickou stabilizací čipu měly dočkat všechny verze. Také přichází informace, že by se stabilizace měla dostat i na ultra-širokoúhlý modul, který má dostat také autofokus. Některé zdroje hovoří i o zlepšení jeho světelnosti z F2,4 na F1,8. Bohužel to stále nevypadá, že by základní verze iPhone 13 a 13 mini měly dostat teleobjektiv, což bych třeba osobně uvítal více než LiDAR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BMW v roce 2024 přestane v Mnichově vyrábět spalovací motory BMW v roce 2024 přestane v Mnichově vyrábět spalovací motory
Konec spalovacích motorů se podle všeho blíží a automobilka BMW už ohlásila, že s jejich výrobou v mnichovské továrně skončí do roku 2024. Minimálně z poloviny elektrické chce BMW být do roku 2030.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jak funguje spalovací motor? Průhledný motor ve slow-motion videu napoví Jak funguje spalovací motor? Průhledný motor ve slow-motion videu napoví
Možnosti moderních kamer jsou velmi dobré, ale občas je potřeba jim pro netradiční záběry trochu pomoci. Na YouTube se takto objevilo video, které vyřešilo natáčení spalování paliva v motoru jeho průhledným blokem.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Solární karavan Stella Vita dojel do cíle jen na sluneční energii Solární karavan Stella Vita dojel do cíle jen na sluneční energii
Solární karavan Stella Vita nizozemských studentů dojel jen na sluneční energii z Nizozemí až na úplný jih Španělska. Celkově měl ujet téměř 3000 km, nakonec to ale s několika peripetiemi bylo okolo 2000 km. I tak je to ale úspěch.
24.10.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Výměnné stanice baterií NIO se stanou decentralizovanou solární elektrárnou Výměnné stanice baterií NIO se stanou decentralizovanou solární elektrárnou
Automobilka NIO chce rozšířit funkčnost svých stanic pro výměnu akumulátorů svých elektromobilů. Nově budou instalovány solární panely a síť se tak současně stane i decentralizovanou solární elektrárnou.
22.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Software si spletl registrační značku a tričko, řidiči tak hrozila pokuta Software si spletl registrační značku a tričko, řidiči tak hrozila pokuta
Programy nejsou neomylné a pokud je někdo nekontroluje, může dojít k zajímavým situacím. Pár z Velké Británie tak dostal pokutu za jízdu v pruhu pro autobusy, ačkoli v daném místě nikdy nejel. Počítač si totiž spletl nápis s registrační značkou.
20.10.2021, aktualita, Milan Šurkala