www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů

Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů
, , aktualita
Na nový smartphone iPhone 13 si budeme muset počkat ještě půl roku, ale už nyní se objevují informace o tom, co by měl přinést. Hovoří se o větší 1TB variantě Pro a také větším množství stabilizovaných fotomodulů.
K oblíbeným
reklama
Nový Apple iPhone 13 se patrně představí v půli záři jako skoro každý rok. Na Internetu se ale už nyní objevují informace, že by se měla objevit i verze s 1TB kapacitou interního úložiště u verzí Pro (ta byla prozatím vyhrazena tabletům iPad Pro). Dále se často hovoří i o tom, že by se LiDAR měl objevit v celé řadě telefonů, tedy jak ve verzích iPhone 13 Pro, tak i klasických iPhone 13 včetně verze mini. Dostat by se mělo i na 120Hz frekvenci displeje.
 
Apple iPhone 12 Pro
 
Dalšího zlepšení by se mělo dostat v oblasti fotoaparátů. Zatímco iPhone 11 byl v tomto docela přímočarý a moduly byly napříč všemi verzemi v podstatě totožné (ne-Pro varianta akorát neměla teleobjektiv), u iPhonů 12 se v tom udělal docela nepořádek. Vedle absence teleobjektivu u základních variant totiž verze 12 Pro Max dostala navíc větší snímač u hlavního modulu a také delší teleobjektiv, takže se už začaly lišit i Pro verze mezi sebou. Nově by ale i iPhone 13 Pro měl údajně dostat teleobjektiv z verze Max. Ten nabízí přepočtených 65 mm místo 52 mm, a tak by mělo dojít ke sjednocení.
 
Poslední informace hovoří o tom, že by se nového standardně širokoúhlého modulu s cca 1/1,9" senzorem a mechanickou stabilizací čipu měly dočkat všechny verze. Také přichází informace, že by se stabilizace měla dostat i na ultra-širokoúhlý modul, který má dostat také autofokus. Některé zdroje hovoří i o zlepšení jeho světelnosti z F2,4 na F1,8. Bohužel to stále nevypadá, že by základní verze iPhone 13 a 13 mini měly dostat teleobjektiv, což bych třeba osobně uvítal více než LiDAR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Připojením k "vhodně" nazvané síti lze kvůli bugu v iOSu odstavit Wi-Fi Připojením k "vhodně" nazvané síti lze kvůli bugu v iOSu odstavit Wi-Fi
Žádný operační systém není bezchybný a platí to i pro Apple iOS. Bezpečnostní výzkumník Carl Schou přišel na to, že připojením k bezdrátové sítě se specifickým SSID se dá v iPhonu zrušit Wi-Fi konektivita.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné
Pokud nepotřebujete smartphone, může vám posloužit i jednoduchý mobilní telefon. Nokia pro takové zákazníky připravila novinky v podobě modelů 105 4G a 110G. Ten první dokonce nemá ani fotoaparát.
19.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou
Bezdrátové nabíjení více zařízení najednou není jednoduché. V případě nabíječky Zens Magnetic Dual Powerbank se to vyřešilo tak, že plochy pro bezdrátové nabíjení jsou na obou stranách powerbanky.
18.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vodíková Honda Clarity končí, nebyl o ni zájem Vodíková Honda Clarity končí, nebyl o ni zájem
Honda ukončuje prodej dalšího svého vozu na alternativní paliva. Tentokrát je to model Clarity s vodíkovým pohonem. Prodeje byly velmi nízké a firma se chce soustředit především na elektromobily. Paradoxní, že elektrická verze Clarity byla první odepsanou.
17.6.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Porsche 911 GT3 Touring přinese 375 kW a poprvé i převodovku PDK Porsche 911 GT3 Touring přinese 375 kW a poprvé i převodovku PDK
Porsche uvedlo nový model 991 GT3 Touring, která je o trochu civilnější variantou klasické GT3. Přichází tak o obrovské křídlo a dostává i možnost mít 6stupňový manuál. Můžeme se těšit na výkon až 375 kW.
16.6.2021, aktualita, Milan Šurkala