www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil

Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil
, , aktualita
Uvedení nových iPhonů se blíží a s tím se začíná i objevovat více a více informací o nich. Např. to vypadá, že by nové telefony mohly přijít s podporou Apple Pencil, patrně ale v nějaké menší variantě.
K oblíbeným
reklama
Už jen necelý dva týdny (patrně 10. září) nás dělí od uvedení nové generace mobilních telefonů iPhone 11. To také znamená, že se objevuje čím dál více úniků. Nedávno se mluvilo třeba o tom, že by nabíjecí adaptér mohl dostat USB-C koncovku, nyní se hovoří o tom, že by nové iPhony 11 Pro mohly podporovat dotykové pero Apple Pencil. Napovídají tak obrázky pouzder pro nové telefony od společnosti Olixar.
 
Pouzdro Olixar pro Apple iPhone 11 Pro
 
To ale neznamená, že se tak skutečně stane. Někdy výrobci pouzder jen předpokládají, že telefony budou nějak vypadat na základě jiných úniků a mohou se zmýlit (nemusí nutně spolupracovat přímo s Applem). A právě pouzdra této společnosti obsahují prostor pro dotykové pero (stylus). Pokud by se tak stalo, je jasné, že by muselo jít o nějaký jiný Apple Pencil, protože ten pro iPady je příliš velký a značně by přečuhoval samotný telefon i pouzdro. Na finální podobu a schopnosti nových iPhonů 11 si ale ještě budeme muset chvíli počkat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bentley vyrobí 12 replik vozu Team Blower z roku 1929 Bentley vyrobí 12 replik vozu Team Blower z roku 1929
Automobilka Bentley hodlá vyrobit 12 kusů legendárního závodního vozu Team Blower, původem z roku 1929. Při výrobě těchto aut využije skoro 100 let staré technologie, ale i moderní věci jako jsou 3D skeny.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ferrari F8 Spider odhazuje střechu a 20 kg Ferrari F8 Spider odhazuje střechu a 20 kg
Počátkem března se objevilo nové Ferrari F8 Tributo a to nyní dostává otevřenou variantu Spider. Ta si ponechává jeho V8 s výkonem až 720 koní, proti předchůdci vůz také shodil cenných 20 kilogramů.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala