www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil

Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil
, , aktualita
Uvedení nových iPhonů se blíží a s tím se začíná i objevovat více a více informací o nich. Např. to vypadá, že by nové telefony mohly přijít s podporou Apple Pencil, patrně ale v nějaké menší variantě.
K oblíbeným
reklama
Už jen necelý dva týdny (patrně 10. září) nás dělí od uvedení nové generace mobilních telefonů iPhone 11. To také znamená, že se objevuje čím dál více úniků. Nedávno se mluvilo třeba o tom, že by nabíjecí adaptér mohl dostat USB-C koncovku, nyní se hovoří o tom, že by nové iPhony 11 Pro mohly podporovat dotykové pero Apple Pencil. Napovídají tak obrázky pouzder pro nové telefony od společnosti Olixar.
 
Pouzdro Olixar pro Apple iPhone 11 Pro
 
To ale neznamená, že se tak skutečně stane. Někdy výrobci pouzder jen předpokládají, že telefony budou nějak vypadat na základě jiných úniků a mohou se zmýlit (nemusí nutně spolupracovat přímo s Applem). A právě pouzdra této společnosti obsahují prostor pro dotykové pero (stylus). Pokud by se tak stalo, je jasné, že by muselo jít o nějaký jiný Apple Pencil, protože ten pro iPady je příliš velký a značně by přečuhoval samotný telefon i pouzdro. Na finální podobu a schopnosti nových iPhonů 11 si ale ještě budeme muset chvíli počkat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem
Automobilka Mercedes-Benz to zkouší nejen s akumulátorovými elektromobily, ale zkouší i ty vodíkové. Nyní představuje koncept vodíkového trucku GenH2, který bude vodík ukládat netradičně v kapalné formě.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+ Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+
Apple představil už 6. generaci svých chytrých hodinek Apple Watch. Nová varianta přináší především systém pro měření kyslíku v krvi a do některých zemí přijde i nové předplatné, služba Fitness+.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine
Další novinkou z dílen společnosti Apple je tablet iPad 8. generace. Ten dostává výkonnější hardware v podobě procesoru A12 Bionic. Ten obsahuje i Neural Engine. Zůstává 10,2" displej Retina a podpora pera Pencil 1. generace.
17.9.2020, aktualita, Milan Šurkala