www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Aktualizace Windows Phone 7 budou vždy přímo od Microsoftu

, , aktualita
Jednou z nejčastěji kritizovaných vlastností stávajícího systému Windows Mobile je problematický přechod na nové verze systému. Microsoft totiž nechal všechno na výrobcích zařízení, pro které vývoj dalších verzí pro existující zařízení znamená většinou jen náklady navíc bez přímého profitu, takže je jejich aktivita v tomto ohledu dost vlažná.
K oblíbeným
reklama
A nejedná se pouze o aktualizace na nové verze, ale i nejrůznější opravy problémů a nedostatků stávajících verzí. V připravovaném systému Windows Phone 7 proto dojde k zásadní změně, kdy aktualizace systému bude mít na starosti sám Microsoft. Alespoň to tvrdí významná osoba z Windows Phone teamu, Charlie Kindel.

Podle něj budou aktualizace šířeny dvěma způsoby. Menší aktualizace budou distribuovány přímo do zařízení přes telefonní modul, pro nahrání velkých aktualizací bude nutné zařízení připojit ke stolnímu počítači přes Zune desktop (náhrada Windows Mobile Device Center). Díky tomu bude možné rozvíjet systém postupně, protože nedodělky (jako je například chybějící funkce pro kopírování) se snadno dostanou ke všem uživatelům ihned poté, co je Microsoft doladí. Což je bezesporu proti stávajícímu stavu významná změna k lepšímu. Neznamená to samozřejmě, že Microsoft bude zařízení aktualizovat donekonečna, ale rozhodně by nemělo docházet k situacím známým velké části uživatelů, kdy pro výrobce končí zájem o zařízení datem jeho uvedení na trh.
reklama
Nejnovější články
Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m. Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m.
Speciální nákladní vozy Mercedes-Benz Unimog U5023 pomohly s instalací čtyř rádiových stanic v Chile v nadmořské výšce přes 6000 m.n.m. a stihly také trhnout výškový rekord. Dojely až do 6694 m.n.m.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen
Automobilka Tesla míří stále vzhůru. Hodnota akcií nadále výrazně stoupá a nyní má celá společnost hodnotu vyšší než 100 miliard USD. Tím se jí podařilo z druhého místa sesadit takového giganta, jakým je Volkswagen.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6 Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6
Společnost Qualcomm rozšířila nabídku mobilních procesorů o nové modely Snapdragon 720G, 662 a 460. Všechny podporují Wi-Fi 6 i indický polohový systém NavIC. Nezájem ale panuje v oblasti 5G.
23.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Dieselgate dorazila k Mitsubishi, firma vyšetřována kvůli emisním podvodům Dieselgate dorazila k Mitsubishi, firma vyšetřována kvůli emisním podvodům
Kauza Dieselgate asi jen tak neskončí. I po více než 4 letech od vypuknutí se objevují další vozy, které měly mít podvodný software v řidicí jednotce. Tentokrát je v hledáčku úřadů japonská automobilka Mitsubishi.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla odmítá, že by vozy samy zrychlovaly, jde prý o manipulaci shorterů Tesla odmítá, že by vozy samy zrychlovaly, jde prý o manipulaci shorterů
Podle nejnovější petice má mít Tesla další problém. Její vozy mají údajně samy neočekávaně zrychlovat, což mělo v minulosti vyústit ve 110 nehod. Automobilka se ale brání a dle jejích slov jde o zoufalou snahu shorterů poškodit ji.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala