www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Všechny smartphony Lenovo Moto pro rok 2017 byly odhaleny

Všechny smartphony Lenovo Moto pro rok 2017 byly odhaleny
, , aktualita
Lenovo po letošní rok chystá kupu nových smartphonů s Androidem, kterou představí pod značkou Moto. Nabízeny budou v minimálně pěti řadách. Podívejte se na celou nabídku od levného Moto C až po vlajkovou loď Moto Z.reklama
Časy, kdy měla Motorola jasně čitelné portfolio s jen třemi modelovými řadami odpovídajícími nižší, střední a vyšší třídě, jsou dávno pryč. Lenovo sice tuto tradici nějaký čas udržovalo, ale postupně rozšiřovalo nabídku. Souvisí to také s tím, že pod značkou Moto budou nabízeny všechny telefony od Lenova, zmizí tedy řada Vibe a také se mluví o zrušení společnosti ZUK. Před pár dny se na internetu objevil snímek pocházející pravděpodobně z interní prezentace. Ukazuje nám všechny smartphony Moto pro letošní rok a umožňuje nám nahlédnout „pod pokličku“, co si pro nás letos tento výrobce chystá, ale také usnadní orientaci v nabídce.

Všechny telefony budou nabízeny v pěti modelových řadách označených písmenem a rozhodně není náhoda, že čím blíže je písmeno ke konci abecedy, tím bude mít telefon vyšší výbavu a cenu.

  • Úplně nejníže bude mířit Moto C, o které jsme psali už minulý měsíc. Mohlo by se jednat o náhradu řady Vibe C, takže lze očekávat velmi spoře vybavené modely s cenami okolo „pár tisíc korun“. V nabídce bude Moto C s pětipalcovým displejem o rozlišení jen FWVGA (854 x 480 pixelů) a podporou LTE sítí, o trochu lepší Moto C Plus potom nabídne 5“ HD displej (1280 x 720 pixelů) a nadstandardní baterii s kapacitou 4 000 mAh.
  • Moto E byla dosud nejnižší řadou, ale ani po příchodu Moto C by neměla přijít o svou cenovou dostupnost. Základní Moto E4 nabídne rovněž 5“ HD displej, ale vzhledem k použití na bocích zahnutého 2.5D sklíčka lze očekávat o trochu pokročilejší design. Novinkou v celé řadě Moto E potom bude čtečka otisků prstů. Moto E4 Plus nabídne nejen větší 5,5“ HD displej, ale také 5000mAh baterii s dlouhou výdrží.
  • Moto GS a Moto GS Plus bude dvojice modelů střední třídy navazující na letos představené modely Moto G5. Očekávat můžeme 5,2“, respektive 5,5“ Full HD displej, celokovové tělo a u druhého jmenovaného telefonu dokonce také duální fotoaparát.
  • Lenovo také po krátké pauze obnoví řadu Moto X, která už ovšem nebude vlajkovou lodí. Přesto nový zástupce nabídne skleněná záda, 5,2“ Full HD displej a high-endovou výbavu.
  • Vrcholem nabídky zůstane řada Moto Z, kde můžeme očekávat minimálně dva nové modely s podporou výměnných modulů MotoMods. U Moto Z2 Play byl potvrzen 5,5“ Full HD displej, v případe Moto Z2 Force zase odolné krycí sklo ShatterShield a gigabitové LTE.

Pozorní čtenáři nepřehlédnou, že na snímku chybí řada Moto M. Uvidíme, zda s ní Lenovo pro letošní rok už nepočítá, nebo má její absence jiný důvod.

Zdroj: Androidpolice.com
reklama
Nejnovější články
Android O bude úspornější i bezpečnější, přinese také nové emotikony Android O bude úspornější i bezpečnější, přinese také nové emotikony
Připravovaný Android O přinese delší výdrž baterii, vyšší stabilitu aplikací i kvalitnější zabezpečení. Jak toho Google dosáhne? Kromě toho byly představeny také nové kulaté emotikony, které nahradí dosavadní podivné tvary.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Android Go: svižný systém i na nejlevnějších smartphonech Android Go: svižný systém i na nejlevnějších smartphonech
Android nalezneme jak na vlajkových lodích, tak extrémně levných telefonech za pár tisíc korun. A právě na ně cílí nová sada Android Go, která obsahuje aplikace a funkce pro low-endové modely s 1GB či menší RAM. Neméně důležitá bude také úspora mobilních dat.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Huawei Y3 2017 a Y7: cenově dostupná dvojice smartphonů Huawei Y3 2017 a Y7: cenově dostupná dvojice smartphonů
Huawei v tichosti představil další dva nové modely z řady Y. Kromě třetí generace Y3, což je opravdový low-end se základními specifikacemi, jsme se dočkali také zbrusu nového Y7, který je o něco větší a svou výbavu ukrývá v částečně kovovém těle.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Meizu a bezrámečkový smartphone? Možná se dočkáme v roce 2018 Meizu a bezrámečkový smartphone? Možná se dočkáme v roce 2018
Čínská společnost Meizu by mohla ke svému patnáctému výročí, které oslaví v příštím roce, nadělit zákazníkům smartphone s bezrámečkovým designem. Naznačil to samotný šéf společnosti s tím, že v současné době existují jiné priority.
21.5.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Renault testuje elektrické Kangoo Z.E. bezdrátově nabíjené ze silnice Renault testuje elektrické Kangoo Z.E. bezdrátově nabíjené ze silnice
Skladování elektrické energie je u elektromobilů velký problém. Baterie jsou stále velké a těžké. Renault společně se společnostmi Qualcomm a Vedecom vyrobil a vyzkoušel testovací dráhu pro bezdrátové nabíjení elektromobilů ve Francii.
21.5.2017,  aktualita, Milan Šurkala