www.svetmobilne.cz
>
>
>

Vodafone Red Naplno: nové tarify s větší porcí dat

Vodafone Red Naplno: nové tarify s větší porcí dat
, , aktualita
Vodafone oznámil novou nabídku neomezených mobilních tarifů Red Naplno, která nabízí znatelně větší množství dat – u nejvyššího z nich je to 20 GB. Pro šetřivější zákazníky jsou potom určeny nové tarify Start, jejichž cena začíná na 277 Kč.reklama
Vodafone už letos v únoru představil rodinný tarif Red+40GB, který přines na české poměry nadstandardní objem dat. A nyní v tomto ohledu vylepšil také nabídku svých mobilních tarifů pro jednotlivce. Využívat je mohou jak běžní spotřebitelé, tak firemní zákazníci. Všechny tarify Red Naplno nabízejí neomezené volání i SMS do všech sítí, hlavním rozdílem je tedy množství dat – 5 GB za 777 Kč, 10 GB za 1 077 Kč nebo 20 GB za 1 777 Kč. To jsou ceny se závazkem, jinak vyjdou tarify na 971,25 Kč, 1346,46 Kč nebo 2221,26 Kč. Vyšší tarify Red Naplno 10 GB a 20 GB navíc přicházejí s 1 000 minutami volání do zahraničí v regionu 1 (země EU). Od 11: 6. bude možné tarify využívat také ve všech zemích EU a dále v Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu.

Pokud by uživateli nestačila ani nabízená porce dat, může využít možnosti zvětešení datového balíčku. Za 2 GB dat si operátor řekne 149 Kč, 3 GB vyjdou na 249 Kč a 5 GB stojí 349 Kč měsíčně. Ke dvěma nejvyšším tarifům je možné dokoupit také 10 GB dat za 599 Kč. V případě překročení datového limitu zaplatí zákazníci 49 Kč za každých započatých 500 MB. Jako bonus si lze každý měsíc v aplikaci Můj Vodafone vyzvednou zdarma 2 GB dat navíc. Operátor u každého tarifu nastavil službu DataStrop, která po dosažení určitého limitu zablokuje připojení, aby nedocházelo k nekontrolovaným účtům za data. Výše limitu se liší podle jednotlivých tarifů a uživatel si může nastavení upravit podle svých potřeb, případně DataStrop deaktivovat.

Vodafone nezapomněl ani na zákazníky, kteří nepotřebují neomezené tarify s velkým množstvím dat. Právě pro ně představil nové tarify Start ve třech variantách, kde již název napovídá o počtu volných minut:
  • Start 100 minut stojí 277 Kč a zahrnuje 250 MB dat
  • Start 200 minut vyjde na 377 Kč a opět obsahuje také 250 MB dat
  • Start 500 minut přijde na 477 Kč, součástí je 500 MB (dalších 500 MB lze získat jako bonus v aplikaci Můj Vodafone)

Opět se jedná o ceny se závazkem, bez něj si operátor za tarify účtuje 346,25 Kč, 471,25 Kč a 596,25 Kč. Po vyčerpání volných minut vyjde minuta do všech sítí 3,49 Kč. SMS stojí 1,51 Kč, objednat je možné také balíčky neomezených textovek za 50 Kč do sítě Vodafone, respektive 100 Kč do všech sítí. Mobilní data lze rozšířit o 1 GB za 99 Kč, po vyčerpání limitu operátor účtuje 25 Kč za každých započatých 100 MB. Ani v tomto případě nechybí přednastavená služba DataStrop.

Tarify Red Naplno 5 GB, Red Naplno 20 GB a Start 500 minut bude možné aktivovat od 18. května, zatímco ostatní nové tarify až od 12. června. Ve druhé polovině roku do nabídky přibyde také tarif Red Naplno 60 GB za 2777 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Vodafone
reklama
Nejnovější články
Android O bude úspornější i bezpečnější, přinese také nové emotikony Android O bude úspornější i bezpečnější, přinese také nové emotikony
Připravovaný Android O přinese delší výdrž baterii, vyšší stabilitu aplikací i kvalitnější zabezpečení. Jak toho Google dosáhne? Kromě toho byly představeny také nové kulaté emotikony, které nahradí dosavadní podivné tvary.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Android Go: svižný systém i na nejlevnějších smartphonech Android Go: svižný systém i na nejlevnějších smartphonech
Android nalezneme jak na vlajkových lodích, tak extrémně levných telefonech za pár tisíc korun. A právě na ně cílí nová sada Android Go, která obsahuje aplikace a funkce pro low-endové modely s 1GB či menší RAM. Neméně důležitá bude také úspora mobilních dat.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Huawei Y3 2017 a Y7: cenově dostupná dvojice smartphonů Huawei Y3 2017 a Y7: cenově dostupná dvojice smartphonů
Huawei v tichosti představil další dva nové modely z řady Y. Kromě třetí generace Y3, což je opravdový low-end se základními specifikacemi, jsme se dočkali také zbrusu nového Y7, který je o něco větší a svou výbavu ukrývá v částečně kovovém těle.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Meizu a bezrámečkový smartphone? Možná se dočkáme v roce 2018 Meizu a bezrámečkový smartphone? Možná se dočkáme v roce 2018
Čínská společnost Meizu by mohla ke svému patnáctému výročí, které oslaví v příštím roce, nadělit zákazníkům smartphone s bezrámečkovým designem. Naznačil to samotný šéf společnosti s tím, že v současné době existují jiné priority.
21.5.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Renault testuje elektrické Kangoo Z.E. bezdrátově nabíjené ze silnice Renault testuje elektrické Kangoo Z.E. bezdrátově nabíjené ze silnice
Skladování elektrické energie je u elektromobilů velký problém. Baterie jsou stále velké a těžké. Renault společně se společnostmi Qualcomm a Vedecom vyrobil a vyzkoušel testovací dráhu pro bezdrátové nabíjení elektromobilů ve Francii.
21.5.2017,  aktualita, Milan Šurkala