Výrobce:

T-Mobile

Odkaz na stránky výrobce: http://www.t-mobile.com
Články o výrobci T-Mobile | Zobrazit jen články a recenze
10 GB dat za 499 Kč? T-Mobile představil nové tarify

10 GB dat za 499 Kč? T-Mobile představil nové tarify

Slibovaná mobilní revoluce se nakonec nekoná, na české poměry se ovšem jedná o docela slušnou nabídku. Nové tarify od T-Mobilu nabízejí větší porci dat než je u nás běžné, přesto jsou však podle statistik dražší než činí průměr v EU.
28.3.2017,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Češi zaplatí operátorům až o 79 % více, než je průměr v EU

Češi zaplatí operátorům až o 79 % více, než je průměr v EU

Není ničím novým, že služby českých operátorů patří k nejdražším v Evropě. Spotřebitelská organizace Telefonující.cz to dokazuje na čtyřech modelových příkladech, přičemž nejvíce si tuzemští zákazníci podle nich připlatí za mobilní data.
20.3.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Pondělí u operátorů: bonusový kredit, služba Školák i sleva na mobily

Pondělí u operátorů: bonusový kredit, služba Školák i sleva na mobily

Se začátkem týdne se roztrhl pytel s novinkami u českých operátorů. Vodafone dá svým zákazníkům 10% bonus při dobití kreditu přes aplikaci, T-Mobile představil balíček Školák pro starostlivé rodiče a O2 nabízí 400 Kč slevu na smartphone při aktivaci pojištění.
15.8.2016,  aktualita, Jáchym Šlik
Americký T-Mobile pod útokem hackerů, získali data 15 milionů zákazníků

Americký T-Mobile pod útokem hackerů, získali data 15 milionů zákazníků

Velkých hackerských útoků bylo v roce 2015 už docela dost a máme tu další. Tentokrát se hackeři nabourali do databáze společnosti Experian, která zpracovává data pro amerického operátora T-Mobile. Získali data 15 milionů uživatelů.
4.10.2015,  aktualita, Milan Šurkala
ČTÚ vydražil kmitočty, LTE přijde během 1 roku

ČTÚ vydražil kmitočty, LTE přijde během 1 roku

Český telekomunikační úřad oznámil, že již proběhla aukce kmitočtů pro vysokorychlostní datové sítě LTE. Uspěly v ní tři subjekty, ovšem i když se očekával příchod čtvrtého operátora na trh, ani jeden ze zájemců se nakonec k tomu nerozhodl.
20.11.2013,  aktualita, Jan Vítek
T-Mobile do konce roku pokryje tři desítky měst UMTS

T-Mobile do konce roku pokryje tři desítky měst UMTS

Po delší době nečinnosti intenzivního testování 3G sítě v okolí sídla firmy na pražských Roztylech se zdá, že se vysněné ikonky 3G na displejích svých mobilních zařízení v dohledné době dočká výrazná skupina zákazníků operátora T-Mobile. Podle včera vydané tiskové zprávy hodlá T-Mobile během léta radikálně rozšířit pokrytí UMTS sítě.
18.6.2010,  aktualita, Pavel Koza,  10 komentářů
T-Mobile zahajuje testovací provoz 3G sítě

T-Mobile zahajuje testovací provoz 3G sítě

Včera v 15:00 hodin zahájil operátor T-Mobile ve vybraných oblastech v Praze (mapa pokrytí zde) testovací provoz své nové sítě třetí generace, tzv. Friendly user trial. Přednosti nové technologie si budou moci vyzkoušet všichni zájemci z řad zákazníků T-Mobile, stačí se jen zaregistrovat a mít mobilní telefon podporující technologii 3G.
10.12.2009,  aktualita, Pavel Koza,  11 komentářů

Americký T-Mobile spustil ve Filadelfii 21 Mbps HSPA+ síť

U nás naši operátoři v záři reflektorů a v záplavě optimistických tiskových zpráv pokrývají mobilním signálem třetí generace s maximální přenosovou rychlostí 3,6 Mbps (neoficiálně 7,2 Mbps) celé budovy nebo dokonce celé městské části.
21.9.2009,  aktualita, Pavel Koza,  4 komentáře

T-Mobile spustí "pravou" 3G síť. Do konce roku. Tohoto:)

Po dlouhé době je zde od T-Mobile novinka, která skutečně potěší. Místo přešlapování na místě či ne zcela populárních kroků do strany český T-Mobile konečně usoudil, že si jeho zákazníci zaslouží i něco lepšího, než jen pomalý EDGE nebo rychlou, ale zcela nestandardní UMTS TDD síť.
8.8.2009,  aktualita, Pavel Koza,  7 komentářů

T-Mobile: 2G modernizace dále pokračuje, EDGE pro všechny se blíží

Dalším operátorem, který se v letních měsících pochlubil zdokonalováním své sítě, je T-Mobile. Ve své tiskové zprávě uvedl, že během prázdnin se mu povede vyměnit 800 základnových stanic (BTS), což bude spolu s 300 BTSkami vyměněnými před prázdninami znamenat výměnu skoro jedné čtvrtiny ze všech základnových stanic v síti T-Mobile (je jich celkem 4500), které nyní nabízejí nejen GPRS, ale i EDGE.
26.7.2009,  aktualita, Pavel Koza,  10 komentářů

MWC'09: T-Mobile začne prodávat MDA Compact V a MDA Vario V v červnu 2009

Jedním z nějvěrnějších partnerů HTC v oblasti přejímání a "přebarvování" mobilních zařízení s Windows Mobile je společnost T-Mobile. A tak když včera HTC ohlásilo dvojici nových zařízení, HTC Touch Diamond2 a HTC Touch Pro2, bylo jen otázkou času, než se k němu připojí i T-Mobile.
17.2.2009,  aktualita, Pavel Koza,  1 komentář
Soutěž s T-Mobile o Sony Ericsson Xperia X1

Soutěž s T-Mobile o Sony Ericsson Xperia X1

Pro hravé a soutěživé jedince připravili v T-Mobile novou soutěž. Podobných soutěží jsou sice spousty, ale když je hlavní cenou zajímavé a hodnotné zařízení Sony Ericsson XPERIA X1, které jsem vám nedávno představil v podrobné recenzi, za zmínku na našem serveru to stojí.
3.2.2009,  aktualita, Pavel Koza
T-Mobile Germany ohlásil MDA Basic, zařízení pro nenáročné

T-Mobile Germany ohlásil MDA Basic, zařízení pro nenáročné

Německý T-Mobile se rozhodl nabídnout ve svých barvách další zařízení se systémem Windows Mobile nazvané T-Mobile MDA Basic. Jak již sám název napovídá, půjde o jednoduché a levné zařízení pro nenáročné uživatele.
15.1.2009,  aktualita, Pavel Koza,  8 komentářů

T-Mobile přeci jen spustí 3G síť

Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil. Tak tuto nesmrtelnou větu mají pravděpodobně jako motto naši operátoři, alespoň pokud jde o jejich aktivity, nebo lépe řečeno o jejich prohlášení o plánech s 3G sítěmi.
16.12.2008,  aktualita, Pavel Koza,  2 komentáře

SEMania: T-Mobile nabídne svým zákazníkům XPERII X1 již od 25. listopadu!

Podle serveru SEMania se zdá, že český T-Mobile začne prodávat toužebně očekávanou SE XPERII X1 již od 25. listopadu tohoto roku, tedy tohoto úterý! Informace sice nebyla oficiálně potvrzena, ale jejich zdroj je prý velmi důvěryhodný.
21.11.2008,  aktualita, Pavel Koza,  2 komentáře

Modernizace sítě T-Mobile: EDGE dostupné po celé republice

Společnost T-Mobile Czech Republic uzavřela smlouvu na modernizaci sítě 2G se společností Huawei. TMCZ tak zahajuje jeden z nejdůležitějších projektů ve své historii, který se dotkne všech základnových stanic a řídících stanic v celé jeho české síti.
20.10.2008,  aktualita, Pavel Koza,  6 komentářů
Oficiálně a definitivně - T-Mobile v Česku nespustí 3G síť, prioritou je LTE

Oficiálně a definitivně - T-Mobile v Česku nespustí 3G síť, prioritou je LTE

Oživeno: Pokud si chcete přečíst (nejen) o technologii LTE trochu více, tak dnes vyšel na Lupě souhrnný článek od Patricka Zandla nazvaný Datový triumvirát 4G: LTE, UMB a WiMax, kde popisuje možnosti a schopnosti tří plánovaných nástupců sítí 3. generace.
10.9.2008,  aktualita, Pavel Koza,  2 komentáře

T-Mobile na CeBITu představil nový MDA Compact IV

Pokud čekáte na skutečně vybavené Windows Mobile zařízení bez klávesnice, T-Mobile vám na CeBITu asi udělal radost. Představil totiž další generaci populárního zařízení MDA Compact s pořadovým číslem IV, který nabídne plno skutečně úžasných vlastností.
4.3.2008,  aktualita, Pavel Koza
Německý T-Mobile chystá na aaaaa duben vylepšené Ameo s 16 GB pevným diskem a Windows Mobile 6.1!

Německý T-Mobile chystá na aaaaa duben vylepšené Ameo s 16 GB pevným diskem a Windows Mobile 6.1!

V nadpisu je napsáno to nejdůležitější, takže ještě jednou pro kontrolu:) Německý T-Mobile chystá na duben vylepšenou verzi svého zařízení T-Mobile Ameo, což není nic jiného než obrandovaná HTC Athena.
18.1.2008,  aktualita, Pavel Koza

T-Mobile nabízí ke stažení upgrade pro svůj MDA Compact III

Pro případ, že by vám to dosud uniklo - český T-Mobile nabízí na své stránce vyhrazené všem MDA zařízením ke stažení aktualizaci zařízení T-Mobile MDA Compact III na nejnovější verzi systému Windows Mobile 6.
7.12.2007,  aktualita, Pavel Koza

T-Mobile připravuje do prodeje Touch Dual jako T-Mobile MDA Touch Plus

Podle serveru Engadget se zdá, že se nový HTC Touch Dual bude prodávat i pod značkou T-Mobile jako T-Mobile MDA Touch Plus.
7.12.2007,  aktualita, Pavel Koza
Utekla nová oficiální Windows Mobile 6 ROM pro T-Mobile Dash

Utekla nová oficiální Windows Mobile 6 ROM pro T-Mobile Dash

Koncem minulého týdne utekla oficiální Windows Mobile 6 ROM pro zařízení, které má v nabídce americká pobočka růžového operátora. Nejnovější verze operačního systému se dočká Smartphone T-Mobile Dash, což je pouze přebrandovaný HTC S620 Excalibur.
2.5.2007,  aktualita, Ondřej Fabianek

Velká recenze zařízení T-Mobile MDA Compact

Pokud jste se rozhodli pro zařízení kombinující v sobě kapesní počítač a mobilní telefon, máte na výběr celkem tři možnosti. Buď zvolíte variantu Pocket PC Phone edition, která sice nabízí velký výkon a všechny klady klasického PDA, ale za cenu nikterak kompaktních rozměrů. Nebo sáhnete po smartphonu, který zase nabízí přednosti mobilního telefonu, ale vychytávky typu dotykový displej se jej (zatím) netýkají. A nebo zvolíte nový T-Mobile MDA Compact a na první dvě možnosti klidně zapomenete:)
12.5.2005,  recenze, Pavel Koza

Prvních 60 minut s T-Mobile MDA III

Když zhruba před rokem uváděl T-Mobile na trh zařízení MDA II, ihned vzbudilo velký ohlas a po několik týdnů byl z důvodu vysoké poptávky trochu problém si zařízení vůbec zakoupit. Technicky šlo o jedno z nejlepších zařízení té doby - 128MB paměti, kromě GSM modulu i integrovaný Bluetooth, výkonný procesor a obrovská spousta bonusových aplikací přímo v ROM. Jinými slovy proti prvnímu MDA maximální změna k lepšímu. Nyní se pokusím rychle zjistit, jestli je mezi MDA II a III stejně zásadní rozdíl.
29.1.2005,  První pohled, Pavel Koza

Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce

Zdá se, že T-Mobile pracuje v ročních cyklech. Loni jsme se v době Vánoc mohli poprvé setkat se zařízením MDA II, letos se chystá dokonce hned dvojice přístrojů s operačním systémem od Microsoftu a logem T-Mobile. A především T-Mobile MDA Compact může překvapit nejednoho příznivce kapesních počítačů - je to dosud rozhodně nejmenší Pocket PC, které si můžete koupit, a to vůbec nemluvím o tom, že je nedílnou součástí i integrovaný GSM/GPRS modul.
15.11.2004,  První pohled, Pavel Koza

T-Mobile Compact: Pocket PC s rozměry Smartphone

Na rozdíl od minulého roku by T-Mobile mohl na předvánoční trh uvést ne jedno, ale dvě Pocket PC zařízení. Prvním by mělo být MDA III, tím druhým pak MDA Compact, jehož hlavní devizou bude malá velikost, přičemž nabídne slušnou výbavu a překvapivý výkon.
26.10.2004,  aktualita, Pavel Koza

Německý T-Mobile oficiálně ohlásil MDA III

I když má MDA II nějaké mouchy, dosáhlo celkem velkého úspěchu a značné popularity mezi uživateli. T-Mobile se tím nenechal ukolébat a pracoval na další vylepšené verzi, kterou podle předpokladů nazval MDA III. A právě dnes toto zařízení představil veřejnosti.
28.6.2004,  aktualita, Pavel Koza

MDA 3 od T-Mobile? Óóóóóóóó ááááááááno:)

AKTUALIZOVÁNO: Pokud T-Mobile prohlašoval, že počínaje MDA 2 se začíná této oblasti věnovat naplno, dalo se o tom pochybovat. Nyní je však jasné, že i přes některé mušky bylo (a stále je) zařízení MDA 2 velice populární a mezi uživateli rozšířené, a že dvojkou to rozhodně končit nebude. Nyní se již dokonce začínají objevovat první náznaky toho, že na nás za několik následujících měsíců bude z dílny T-Mobile čekat další překvapení.
9.6.2004,  aktualita, Pavel Koza

Pár otázek pro společnost T-Mobile

Po několika odkladech bylo zařízení T-Mobile MDA II konečně nabídnuto koupěchtivým zákazníkům. Při té příležitosti jsem položil kompetentním pracovníkům této společnosti několik otázek, které se týkají jak nového zařízení, tak i ostatních produktů používajících operační systém od Microsoftu. Odpovědi na ně naleznete v tomto článku.
20.1.2004,  rozhovor, Pavel Koza

Velká recenze zařízení T-Mobile MDA II

Po poněkud rozpačitém začátku se zdá, že společnost T-Mobile začíná oblasti Pocket PC věnovat tolik pozornost, kolik si zaslouží. Již hodně vody uběhlo od chvíle, kdy uvedli první MDA, a za těch přibližně 13 měsíců se toho hodně změnilo. A je nutné už na úvod uvést, že ačkoliv jsem měl k otestování předprodukční model, MDA II mě jednoduše uchvátilo. Elegantní vzhled, vynikající parametry a neuvěřitelně bohatá nabídka bonusových aplikací přímo v ROMce dělají z MDA II zařízení snů!
13.11.2003,  recenze, Pavel Koza