www.svetmobilne.cz
>
>
>

T-Mobile spustí "pravou" 3G síť. Do konce roku. Tohoto:)

, , aktualita

Po dlouhé době je zde od T-Mobile novinka, která skutečně potěší. Místo přešlapování na místě či ne zcela populárních kroků do strany český T-Mobile konečně usoudil, že si jeho zákazníci zaslouží i něco lepšího, než jen pomalý EDGE nebo rychlou, ale zcela nestandardní UMTS TDD síť.
reklama
Chystá se tak spuštění té "pravé", celosvětově rozšířené varianty UMTS FDD. Ba co víc, dle udávaných parametrů nebude mít v naší republice konkurenci. Díky pokročilé technologii HSPA od společnosti Nokia Siemens Networks totiž nabídne rychlost až 14,4 Mbps pro download a 5,7 Mbps pro upload! Nádhera:)

S rychlostí spuštění a počátečním pokrytím to samozřejmě nebude tak žhavé. Pilotní provoz bude zahájen na podzim v sídle společnosti T-Mobile a jejím okolí na pražských Roztylech. Do konce roku pak budou na území Prahy v komerčním provozu první Flexi-Multiradio vysílače. Další rozvoj i mimo hlavní město se pak plánuje v roce 2010.

Nejpopulárnější tablety
Nejnovější články
HP EliteBook 705 G3: do práce s procesory AMD Pro HP EliteBook 705 G3: do práce s procesory AMD Pro
Společnost Hewlett Packard oznámila třetí generaci notebooků EliteBook 705, která zahrnuje modely s úhlopříčkami displeje 12,5“, 14“ a 15,2“. Vybaveny jsou až procesory AMD Pro A12 a zaujmou také nízkými rozměry i hmotností.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Nástupce Honoru 4X nejspíš vymění plast za kov Nástupce Honoru 4X nejspíš vymění plast za kov
Uplynul skoro rok od představení smartphonu střední třídy Honor 4X, výrobce proto usilovně pracuje na nástupci, který nejspíš ponese název Honor 5X. Očekávána je nejen lepší výbava, ale také prémiovější zpracování.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Notebook Dell XPS 15 nabídne displej skoro bez rámečků Notebook Dell XPS 15 nabídne displej skoro bez rámečků
Dell připravuje novou generaci notebooku XPS 15, která přijde s přepracovaným designem vynikajícím extrémně tenkými rámečky. Vylepšení se údajně dočká také menší model Dell XPS 13. Obě novinky by měly nabídnout procesory Intel Skylake.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Americký T-Mobile pod útokem hackerů, získali data 15 milionů zákazníků Americký T-Mobile pod útokem hackerů, získali data 15 milionů zákazníků
Velkých hackerských útoků bylo v roce 2015 už docela dost a máme tu další. Tentokrát se hackeři nabourali do databáze společnosti Experian, která zpracovává data pro amerického operátora T-Mobile. Získali data 15 milionů uživatelů.
Dnes,  aktualita,  Milan Šurkala
Sony Xperia Z5 Compact má zásadní problémy s přehříváním Sony Xperia Z5 Compact má zásadní problémy s přehříváním
Celý letošní rok se hovoří o problémech výkonného Snapdragonu 810 s přehříváním. Výrobce na trh uvedl méně výkonný model, a dokonce přinesl i několik opravených verzí SD 810. I když Xperia Z5 Compact má nejnovější verzi procesoru, problémy jsou obrovské.
Dnes,  aktualita,  Jan Pánek