www.svetmobilne.cz
>
>
>

T-Mobile spustí "pravou" 3G síť. Do konce roku. Tohoto:)

, , aktualita

Po dlouhé době je zde od T-Mobile novinka, která skutečně potěší. Místo přešlapování na místě či ne zcela populárních kroků do strany český T-Mobile konečně usoudil, že si jeho zákazníci zaslouží i něco lepšího, než jen pomalý EDGE nebo rychlou, ale zcela nestandardní UMTS TDD síť.
reklama
Chystá se tak spuštění té "pravé", celosvětově rozšířené varianty UMTS FDD. Ba co víc, dle udávaných parametrů nebude mít v naší republice konkurenci. Díky pokročilé technologii HSPA od společnosti Nokia Siemens Networks totiž nabídne rychlost až 14,4 Mbps pro download a 5,7 Mbps pro upload! Nádhera:)

S rychlostí spuštění a počátečním pokrytím to samozřejmě nebude tak žhavé. Pilotní provoz bude zahájen na podzim v sídle společnosti T-Mobile a jejím okolí na pražských Roztylech. Do konce roku pak budou na území Prahy v komerčním provozu první Flexi-Multiradio vysílače. Další rozvoj i mimo hlavní město se pak plánuje v roce 2010.

Nejpopulárnější tablety
Nejnovější články
Herní notebooky Razer Blade se začnou prodávat v Evropě Herní notebooky Razer Blade se začnou prodávat v Evropě
Značku Razer asi není potřeba dlouze představovat, především mezi hráči je velmi oblíbená díky kvalitním myším, klávesnicím, sluchátkům a dalšímu příslušenství. Ještě letos ovšem Razer začne na evropském trhu prodávat i své notebooky.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Elegantní smartphone LG Zero zamířil na český trh Elegantní smartphone LG Zero zamířil na český trh
LG nabízí v tuzemských obchodech svůj první celokovový smartphone LG Zero, který je na mimoevropských trzích nabízen pod označením LG Class. Jedná se o model střední třídy, který si své zákazníky jistě najde především díky zajímavému designu.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
NVIDIA testuje tablet s procesorem Tegra X1 NVIDIA testuje tablet s procesorem Tegra X1
NVIDIA nejspíš brzy představí Shield Tablet X1, který se zároveň stane prvním zařízením na světě s novým procesorem Tegra X1. Informace o výbavě chystaného herního tabletu se objevily v jednom z benchmarků.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Toshiba Satellite Pro C70-C: sedmnáct palců na doma i do firmy Toshiba Satellite Pro C70-C: sedmnáct palců na doma i do firmy
Toshiba nabízí na českém trhu cenově dostupné notebooky Satellite Pro C70-C, které jsou vhodné pro každého, kdo vyžaduje velký displej. K dispozici jsou hned dvě konfigurace – pro kancelářské použití a na multimédia.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
HP Elite x2 1012: snadno opravitelný tablet s klávesnicí HP Elite x2 1012: snadno opravitelný tablet s klávesnicí
HP odhalilo nový konvertibilní tablet z řady Elite x2, který je určen nejen pro podnikovou sféru, ale i další uživatele požadující solidní zařízení připomínající Surface. Doplněno o dostupnost na českém trhu.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik