www.svetmobilne.cz
>
>
>

T-Mobile spustí "pravou" 3G síť. Do konce roku. Tohoto:)

, , aktualita

Po dlouhé době je zde od T-Mobile novinka, která skutečně potěší. Místo přešlapování na místě či ne zcela populárních kroků do strany český T-Mobile konečně usoudil, že si jeho zákazníci zaslouží i něco lepšího, než jen pomalý EDGE nebo rychlou, ale zcela nestandardní UMTS TDD síť.

Chystá se tak spuštění té "pravé", celosvětově rozšířené varianty UMTS FDD. Ba co víc, dle udávaných parametrů nebude mít v naší republice konkurenci. Díky pokročilé technologii HSPA od společnosti Nokia Siemens Networks totiž nabídne rychlost až 14,4 Mbps pro download a 5,7 Mbps pro upload! Nádhera:)

S rychlostí spuštění a počátečním pokrytím to samozřejmě nebude tak žhavé. Pilotní provoz bude zahájen na podzim v sídle společnosti T-Mobile a jejím okolí na pražských Roztylech. Do konce roku pak budou na území Prahy v komerčním provozu první Flexi-Multiradio vysílače. Další rozvoj i mimo hlavní město se pak plánuje v roce 2010.

Nejnovější články
Huawei v roce 2015: Ascend P8 a další novinky Huawei v roce 2015: Ascend P8 a další novinky
Jaké nové smartphony představí v příštím roce Huawei? Možná nám tu prozrazuje uniklá tabulka, která hovoří například o hliníkovém Ascendu P8 nebo vlajkové lodi Ascend D8, která by měla být vybavena 2K displejem a 4GB RAM.
22.11.2014,  aktualita,  Jáchym Šlik
Gorilla Glass 4 slibuje větší odolnost při pádu Gorilla Glass 4 slibuje větší odolnost při pádu
Společnost Corning odhalila čtvrtou generaci svého odolného sklíčka Gorilla Glass. Některá z jeho předchozích generací možná kryje i displej vašeho smartphonu či tabletu. V čem bude ta nová lepší?
21.11.2014,  aktualita,  Jáchym Šlik
HTC Desire EYE: král selfie smartphonů dorazil do ČR HTC Desire EYE: král selfie smartphonů dorazil do ČR
Společnost HTC začala na českém trhu nabízet Desire EYE, smartphone s nejkvalitnějším předním fotoaparátem. Zároveň se jedná o první HTC, které je možné díky certifikaci IPX7 bez obav vykoupat ve vodě.
21.11.2014,  aktualita,  Jáchym Šlik
Huawei Ascend G7 se začal prodávat na českém trhu Huawei Ascend G7 se začal prodávat na českém trhu
Čínská společnost Huawei tento týden zahájila prodej modelu Ascend G7 v České republice. Díky svému 5,5” displeji a tenkému hliníkovému tělo potěší především zájemce o větší smartphone s elegantním designem.
21.11.2014,  aktualita,  Jáchym Šlik
Alcatel OneTouch Pop 2 (4.5): nízká cena a LTE Alcatel OneTouch Pop 2 (4.5): nízká cena a LTE
Společnost Alcatel OneTouch začala na českém trhu nabízet první smartphone z řady Pop 2. Za 3 490 Kč nabídne LTE (4G), čtyřjádrový procesor od Qualcommu nebo 5MPx zadní fotoaparát s autofokusem a LED bleskem.
21.11.2014,  aktualita,  Jáchym Šlik