www.svetmobilne.cz
>
>
>

T-Mobile spustí "pravou" 3G síť. Do konce roku. Tohoto:)

, , aktualita

Po dlouhé době je zde od T-Mobile novinka, která skutečně potěší. Místo přešlapování na místě či ne zcela populárních kroků do strany český T-Mobile konečně usoudil, že si jeho zákazníci zaslouží i něco lepšího, než jen pomalý EDGE nebo rychlou, ale zcela nestandardní UMTS TDD síť.

Chystá se tak spuštění té "pravé", celosvětově rozšířené varianty UMTS FDD. Ba co víc, dle udávaných parametrů nebude mít v naší republice konkurenci. Díky pokročilé technologii HSPA od společnosti Nokia Siemens Networks totiž nabídne rychlost až 14,4 Mbps pro download a 5,7 Mbps pro upload! Nádhera:)

S rychlostí spuštění a počátečním pokrytím to samozřejmě nebude tak žhavé. Pilotní provoz bude zahájen na podzim v sídle společnosti T-Mobile a jejím okolí na pražských Roztylech. Do konce roku pak budou na území Prahy v komerčním provozu první Flexi-Multiradio vysílače. Další rozvoj i mimo hlavní město se pak plánuje v roce 2010.

Nejpopulárnější tablety
Nejnovější články
Nokia 222: jako za starých časů Nokia 222: jako za starých časů
I dnes se najdou lidé, kteří preferují klasické mobilní telefony s numerickou klávesnicí a základní výbavou. Právě pro ně Microsoft představil model Nokia 222, který bude dostupný i v Dual SIM variantě.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
iPhone 6s bude představen 9. září. Známe také ceny iPhone 6s bude představen 9. září. Známe také ceny
Apple oficiálně oznámil datum představení nových iPhonů, které tentokrát budou moci pohodlně sledovat i uživatelé počítačů s Windows. Co nového můžeme očekávat od iPhonu 6s? Doplněno o uniklé ceny iPhonu 6s a iPhonu 6s Plus.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
LG na IFA 2015: G Pad II 10.1 a srolovatelná klávesnice LG na IFA 2015: G Pad II 10.1 a srolovatelná klávesnice
LG představilo své první novinky dlouho před začátkem veletrhu IFA 2015 v Berlíně. Kromě druhé generace tabletu G Pad 10.1, která přichází s vylepšeným hardwarem, si jihokorejský výrobce připravil zajímavou bezdrátovou klávesnici Rolly.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Chystané špičkové Lumie se ukazují na nových obrázcích Chystané špičkové Lumie se ukazují na nových obrázcích
Microsoft v říjnu konečně představí nové Lumie Talkman a Cityman s nadupanou výbavou, dosud totiž výrobce uspokojoval spíše potřeby zákazníků požadujících cenově dostupnější smartphony. Údajné oficiální rendery nám ukazují, jak budou novinky vypadat.
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik
Sony Xperia Z5 se ukazuje na renderech, přijde ve třech velikostech Sony Xperia Z5 se ukazuje na renderech, přijde ve třech velikostech
Do představení nového vlajkového modelu Sony zbývá méně než týden a my se o něm dozvídáme čím dál tím více podrobností. Smartphone by měl být dostupný ve třech variantách s displejem o velikosti 4,6“ až 5,5“. A design? Ani tentokrát žádné překvapení…
Dnes,  aktualita,  Jáchym Šlik