www.svetmobilne.cz
>
>
>

Logitech K810: podsvícená kvalita

Logitech K810: podsvícená kvalita
, , recenze
S celým označením Bluetooth Illuminated Keyboard K810 dorazila k nám na vyzkoušení klávesnice určená především pro mobilní zařízení, čemuž odpovídá její rozhraní, ale také rozměry. Kromě toho se můžeme těšit také na podsvícení.
Kapitoly článku:reklama
I tato spíše mobilní klávesnice s rozhraním Bluetooth dokáže spolupracovat s klasickým obslužným softwarem SetPoint, který byl stažen ve verzi 6.32. Určen je samozřejmě pouze pro operační systém Windows a nabídne nám některé neocenitelné funkce. Jako obvykle tu máme hlavní okno rozdělené na několik záložek, zde tedy přesně čtyři.

První záložka poslouží pro nastavení speciálních funkcí tlačítek F, přičemž nastavit můžeme celkem tři na klávesách F4, F11 a F12, jejichž výchozí funkce jsou uvedeny ve středním okénku. Můžeme si tedy pro ně vybrat jiné funkce, a to buď některé z přímo nabízených, popřípadě tu je pod označením Other k dispozici několik desítek dalších. A pak můžeme v této záložce především prohodit funkce kláves F, respektive je vrátit do původního nastavení, protože takto nám třeba stisk klávesy F1 neukáže nápovědu, ale přepne na první spárované zařízení, což může být dost otravné. Toto nastavení se ale samozřejmě ukládá do počítače a ne klávesnice, takže po připojení třeba k telefonu budou její funkce ve výchozí podobě.

Pak už to je velmi jednoduché. Druhá záložka pouze ukáže stav akumulátoru, přičemž o výdrži klávesnice svědčí to, že se ukazatel ani po dvou dnech používání i s občasně zapnutým LED podsvícením ani nehnul.

Třetí záložka dokáže deaktivovat vybrané klávesy, přičemž jejich seznam vidíte sami na screenshotu.

A nakonec čtvrtá záložka se týká pouze podsvícení kláves a je tu jediná možnost - zobrazit formou OSD na obrazovce počítače pomocí piktogramu nastavení intenzity podsvícení.
reklama
Nejnovější články
Xiaomi Mi 6 nepodporuje LTE frekvenci 800 MHz, u českých operátorů bude mít problém Xiaomi Mi 6 nepodporuje LTE frekvenci 800 MHz, u českých operátorů bude mít problém
Pokukujete po novém Xiaomi Mi 6? Potom byste měli vědět, že nové vlajkové lodi chybí podpora LTE frekvence 800 MHz, která je velmi často používána českými operátory. Nezbývá než doufat, že se na trh dostane „globální verze“ tohoto modelu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Chytrá cyklistická přilba poslouží jako handsfree i hudební přehrávač Chytrá cyklistická přilba poslouží jako handsfree i hudební přehrávač
Na český trh se dostaly chytré helmy Livall, které mohou cyklisté propojit se svým smartphonem a využívat řadu nečekaných vychytávek včetně vysílačky, cyklopočítače, LED osvětlení nebo přivolání pomoci v případě nehody.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Tesla svolává do servisu 53 tisíc vozů kvůli vadné parkovací brzdě Tesla svolává do servisu 53 tisíc vozů kvůli vadné parkovací brzdě
Výrobní vada týkající se parkovací brzdy donutila automobilku Tesla svolat do servisu desítky tisíc vozů Model S a Model X. Problém se nejspíš týká jen velmi malého počtu automobilů, přesto Tesla nechce podcenit bezpečnost.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
MasterCard integroval do platebních karet čtečku otisků prstů MasterCard integroval do platebních karet čtečku otisků prstů
MasterCard testuje další způsob, jak vylepšit placení v obchodech. Běžnou platební kartu společnost opatřila čtečkou otisků prstů, která bude sloužit k ověření identity namísto číselného kódu PIN.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
TP-Link přináší chytré žárovky ovladatelné smartphonem TP-Link přináší chytré žárovky ovladatelné smartphonem
Společnost TP-Link, známá především svými bezdrátovými síťovými produkty, představila na českém trhu řadu chytrých žárovek LB. Uživatel je může ovládat pomocí svého smartphonu, případně digitálního asistenta, jako je Amazon Echo.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik