www.svetmobilne.cz
>
>
>

Logitech K810: podsvícená kvalita

Logitech K810: podsvícená kvalita
, , recenze
S celým označením Bluetooth Illuminated Keyboard K810 dorazila k nám na vyzkoušení klávesnice určená především pro mobilní zařízení, čemuž odpovídá její rozhraní, ale také rozměry. Kromě toho se můžeme těšit také na podsvícení.
Kapitoly článku:reklama
I tato spíše mobilní klávesnice s rozhraním Bluetooth dokáže spolupracovat s klasickým obslužným softwarem SetPoint, který byl stažen ve verzi 6.32. Určen je samozřejmě pouze pro operační systém Windows a nabídne nám některé neocenitelné funkce. Jako obvykle tu máme hlavní okno rozdělené na několik záložek, zde tedy přesně čtyři.

První záložka poslouží pro nastavení speciálních funkcí tlačítek F, přičemž nastavit můžeme celkem tři na klávesách F4, F11 a F12, jejichž výchozí funkce jsou uvedeny ve středním okénku. Můžeme si tedy pro ně vybrat jiné funkce, a to buď některé z přímo nabízených, popřípadě tu je pod označením Other k dispozici několik desítek dalších. A pak můžeme v této záložce především prohodit funkce kláves F, respektive je vrátit do původního nastavení, protože takto nám třeba stisk klávesy F1 neukáže nápovědu, ale přepne na první spárované zařízení, což může být dost otravné. Toto nastavení se ale samozřejmě ukládá do počítače a ne klávesnice, takže po připojení třeba k telefonu budou její funkce ve výchozí podobě.

Pak už to je velmi jednoduché. Druhá záložka pouze ukáže stav akumulátoru, přičemž o výdrži klávesnice svědčí to, že se ukazatel ani po dvou dnech používání i s občasně zapnutým LED podsvícením ani nehnul.

Třetí záložka dokáže deaktivovat vybrané klávesy, přičemž jejich seznam vidíte sami na screenshotu.

A nakonec čtvrtá záložka se týká pouze podsvícení kláves a je tu jediná možnost - zobrazit formou OSD na obrazovce počítače pomocí piktogramu nastavení intenzity podsvícení.
reklama
Nejnovější články
Microsoft po dvou letech vylepšil Surface Pro. Změn je docela dost Microsoft po dvou letech vylepšil Surface Pro. Změn je docela dost
Microsoft oznámil nový tablet Surface Pro, který vychází z dva roky starého modelu. Přináší designové změny včetně textilií pokrytou klávesnici, ale také novou výbavu zahrnující sedmou generaci procesorů Intel Core, kvalitnější displej či LTE Advanced.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Nokia 3310 se prodává na českém trhu, smartphony s Androidem budou následovat Nokia 3310 se prodává na českém trhu, smartphony s Androidem budou následovat
Společnost HMD Global tento týden zahájila v České republice prodej dlouho očekávaného telefonu Nokia 3310. V červnu se potom do obchodů dostanou také smartphony Nokia 3, 5 a 6 vybavené Androidem Nougat.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
HP modernizoval své notebooky a tablety. Premiéru měly v Cannes HP modernizoval své notebooky a tablety. Premiéru měly v Cannes
HP si pro představení svých novinek vybralo neobvyklou příležitost, a to filmový festival v Cannes. Zde odhalilo další generace svých stávajících modelů Envy 13, Envy 17, Envy x360 a Spectre x2.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Meizu M5c: konečně s „českými“ LTE pásmy Meizu M5c: konečně s „českými“ LTE pásmy
Meizu představilo nového zástupce nižší třídy. Model M5c není tak přerostlé jako jiné dnešní smartphony a vyznačuje se vyváženou výbavou, která bude řadě uživatelů stačit. Potěšující zprávou je podpora klíčového LTE pásma 20, které je využíváno v Evropě.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Acer uvedl tablet Iconia Tab 10 s Quantum Dot displejem a levný konvertibl Spin 1 Acer uvedl tablet Iconia Tab 10 s Quantum Dot displejem a levný konvertibl Spin 1
Acer začal své novinky tahat z rukávu ještě před začátkem veletrhu Computex 2017. Již tento týden představil dvojici tabletů s unikátními vlastnostmi a operačním systémem Android, nebo dostupný konvertibilní notebook Spin 1 v nové generaci.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik