www.svetmobilne.cz
>
>
>

Logitech K810: podsvícená kvalita

Logitech K810: podsvícená kvalita
, , recenze
S celým označením Bluetooth Illuminated Keyboard K810 dorazila k nám na vyzkoušení klávesnice určená především pro mobilní zařízení, čemuž odpovídá její rozhraní, ale také rozměry. Kromě toho se můžeme těšit také na podsvícení.
Kapitoly článku:reklama
I tato spíše mobilní klávesnice s rozhraním Bluetooth dokáže spolupracovat s klasickým obslužným softwarem SetPoint, který byl stažen ve verzi 6.32. Určen je samozřejmě pouze pro operační systém Windows a nabídne nám některé neocenitelné funkce. Jako obvykle tu máme hlavní okno rozdělené na několik záložek, zde tedy přesně čtyři.

První záložka poslouží pro nastavení speciálních funkcí tlačítek F, přičemž nastavit můžeme celkem tři na klávesách F4, F11 a F12, jejichž výchozí funkce jsou uvedeny ve středním okénku. Můžeme si tedy pro ně vybrat jiné funkce, a to buď některé z přímo nabízených, popřípadě tu je pod označením Other k dispozici několik desítek dalších. A pak můžeme v této záložce především prohodit funkce kláves F, respektive je vrátit do původního nastavení, protože takto nám třeba stisk klávesy F1 neukáže nápovědu, ale přepne na první spárované zařízení, což může být dost otravné. Toto nastavení se ale samozřejmě ukládá do počítače a ne klávesnice, takže po připojení třeba k telefonu budou její funkce ve výchozí podobě.

Pak už to je velmi jednoduché. Druhá záložka pouze ukáže stav akumulátoru, přičemž o výdrži klávesnice svědčí to, že se ukazatel ani po dvou dnech používání i s občasně zapnutým LED podsvícením ani nehnul.

Třetí záložka dokáže deaktivovat vybrané klávesy, přičemž jejich seznam vidíte sami na screenshotu.

A nakonec čtvrtá záložka se týká pouze podsvícení kláves a je tu jediná možnost - zobrazit formou OSD na obrazovce počítače pomocí piktogramu nastavení intenzity podsvícení.
reklama
Nejnovější články
Meizu Super mCharge umožní plně dobít baterii smartphonu za 20 minut Meizu Super mCharge umožní plně dobít baterii smartphonu za 20 minut
Meizu na veletrhu MWC 2017 nepředstavilo nový smartphone, ale novou technologii Super mCharge. Mělo by se jednat o zatím nejrychlejší technologii nabíjení baterií ve smartphonech. V prvních zařízeních ji najdeme nejpozději začátkem příštího roku.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Samsung Galaxy S8 na prvním oficiálním renderu. K představení dojde 29. března Samsung Galaxy S8 na prvním oficiálním renderu. K představení dojde 29. března
Podle očekávání nebyl na veletrhu MWC 2017 odhalen Samsung Galaxy S8, místo toho korejský výrobce jen potvrdil datum představení. Chystaná vlajková loď se mezitím díky @evleaks dostala na internet prostřednictvím oficiálního renderu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi Redmi 4X: prémiový design, low-endová cena Xiaomi Redmi 4X: prémiový design, low-endová cena
Xiaomi představilo nový smartphone Redmi 4X, který v celokovovém těle ukrývá slušnou výbavu a především nadprůměrnou baterii. A co je možná vůbec nejdůležitější, i tentokrát se cena udržela na velmi nízké úrovni.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi Mi 5c: první smartphone s vlastním procesorem od Xiaomi Xiaomi Mi 5c: první smartphone s vlastním procesorem od Xiaomi
Po několika letech spekulací dnes Xiaomi odhalilo svůj vlastní mobilní procesor Surge S1. A rovnou byl představen smartphone střední třídy Xiaomi Mi 5c, který je jím poháněn. Jaký nabízí procesor výkon a v čem je lepší než konkurence?
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Lenovo Miix 320: levný konvertibilní tablet s Windows 10 Lenovo Miix 320: levný konvertibilní tablet s Windows 10
Do vod cenově dostupných tabletů s připojitelnou klávesnicí a systémem Windows připluje poměrně velká ryba. Miix 320 nabídne oproti předchůdci displej s Full HD rozlišením a reproduktory vylepšené technologií Dolby Advanced Audio.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik