www.svetmobilne.cz
>
>
>

Logitech K810: podsvícená kvalita

Logitech K810: podsvícená kvalita
, , recenze
S celým označením Bluetooth Illuminated Keyboard K810 dorazila k nám na vyzkoušení klávesnice určená především pro mobilní zařízení, čemuž odpovídá její rozhraní, ale také rozměry. Kromě toho se můžeme těšit také na podsvícení.
Kapitoly článku:reklama
I tato spíše mobilní klávesnice s rozhraním Bluetooth dokáže spolupracovat s klasickým obslužným softwarem SetPoint, který byl stažen ve verzi 6.32. Určen je samozřejmě pouze pro operační systém Windows a nabídne nám některé neocenitelné funkce. Jako obvykle tu máme hlavní okno rozdělené na několik záložek, zde tedy přesně čtyři.

První záložka poslouží pro nastavení speciálních funkcí tlačítek F, přičemž nastavit můžeme celkem tři na klávesách F4, F11 a F12, jejichž výchozí funkce jsou uvedeny ve středním okénku. Můžeme si tedy pro ně vybrat jiné funkce, a to buď některé z přímo nabízených, popřípadě tu je pod označením Other k dispozici několik desítek dalších. A pak můžeme v této záložce především prohodit funkce kláves F, respektive je vrátit do původního nastavení, protože takto nám třeba stisk klávesy F1 neukáže nápovědu, ale přepne na první spárované zařízení, což může být dost otravné. Toto nastavení se ale samozřejmě ukládá do počítače a ne klávesnice, takže po připojení třeba k telefonu budou její funkce ve výchozí podobě.

Pak už to je velmi jednoduché. Druhá záložka pouze ukáže stav akumulátoru, přičemž o výdrži klávesnice svědčí to, že se ukazatel ani po dvou dnech používání i s občasně zapnutým LED podsvícením ani nehnul.

Třetí záložka dokáže deaktivovat vybrané klávesy, přičemž jejich seznam vidíte sami na screenshotu.

A nakonec čtvrtá záložka se týká pouze podsvícení kláves a je tu jediná možnost - zobrazit formou OSD na obrazovce počítače pomocí piktogramu nastavení intenzity podsvícení.
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Super Retro Boy: nezapomenutelný Game Boy je zpět Super Retro Boy: nezapomenutelný Game Boy je zpět
Máte doma v šuplíku schované kazety s hrami pro Game Boy? Možná se vám budou brzy hodin, neboť společnost Retro-Bit se tuto slavnou mobilní herní konzoli rozhodla vrátit zpět k životu. Na trh by se měla brzy dostat její modernější varianta s pár vychytávkami.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Rozšířené realita Google Tango oživuje starověké památky v muzeu Rozšířené realita Google Tango oživuje starověké památky v muzeu
Systém rozšířené reality Google Tango, který se objevil už v několika smartphonech, může nabídnout muzeím a galeriím nové možnosti prezentace svých exponátů. Poprvé byla tato vychytávka využita v Detroitu, kde pomáhá oživovat starověké poklady.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Nokia 6 byla vyprodána během jedné minuty Nokia 6 byla vyprodána během jedné minuty
Nová Nokia 6 s Androidem se tento týden začala prodávat exkluzivně v čínském internetovém obchodě JD.com. První omezený počet smartphonů si zákazníci rozebrali do jedné minuty. Aktualizováno.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Samsung a Android 7.0: jaké modely dostanou aktualizaci v první polovině roku? Samsung a Android 7.0: jaké modely dostanou aktualizaci v první polovině roku?
Samsung před pár dny zahájil aktualizaci prvních smartphonů na Android Nougat. Spolu s tím připomněl nejdůležitější nové funkce a především zveřejnil oficiální seznam svých zařízení, na které se této verze operačního systému dostane v první polovině roku 2017.
19.1.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Super Mario Run pro Android vyjde v březnu Super Mario Run pro Android vyjde v březnu
Hra Super Mario Run, která na iOS trhá rekordy v počtu stažení, bude možné z Google Play Store stáhnout v březnu. Mezitím se dávejte pozor na malware vydávající se za údajnou beta verzi, který se může šířit internetem. Aktualizováno.
19.1.2017,  aktualita, Jáchym Šlik