www.svetmobilne.cz
>
>
>

OnePlus míří oficiálně do České republiky

OnePlus míří oficiálně do České republiky
, , aktualita
Čínská společnost OnePlus už své telefony One dodává i do České republiky a na Slovensko! K dostání je 16GB i 64GB varianta. Doplněno o informace týkající se ceny a také o další informace týkající se nákupu OnePlus One.reklama
Aktualizováno 10. 3. 2015: Telefon OnePlus One je v tuto chvíli možné oficiálně objednat i do České republiky, a to ze stránky oneplus.net/cz. 16GB verze stojí 8 089 Kč a za 64GB verzi si výrobce účtuje 8 989 Kč. K dostání je i veškeré příslušenství. Až do středečních 9 hodin dopoledne navíc k nákupu smartphonu nepotřebujete pozvánku.
Přesné datum, kdy bude prodej do České republiky zahájen, zatím oznámen nebyl. Dozvíme se jej ovšem nejpozději 10. března, kdy do Prahy zamíří tři významní zástupci společnosti, mimo jiné i spoluzakladatel Carl Pei. Přesné místo konání bude oznámeno těm, kteří se akci předem zaregistrují. Kromě Prahy se podobná akce bude konat v polské Varšavě a maďarské Budapešti.

Kromě zahájení prodeje nejsou dostupné ani další podrobnosti, třeba kolik budou telefony stát. Očekáváme, že ceny by mohly být podobné jako v sousedním Německu, kde 16GB verze OnePlus One stojí 269 eur, v přepočtu necelých 7 400 Kč. 64GB verzi si pak výrobce cení na 299 eur, tedy přibližně 8 200 Kč. Kvůli velkému zájmu probíhá prodej i nadále přes pozvánky, jen každé úterý si smartphone může koupit každý i v případě, že se mu pozvánku nepodařilo sehnat.

Připomeňme, že OnePlus One je vybaven 5,5“ IPS displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 801 nebo 3GB RAM. Potěší také přítomnost LTE, 13MPx zadního fotoaparátu nebo baterie o nadprůměrné kapacitě 3 100 mAh. K dispozici je černá a bílá varianta smartphonu.

Kromě OnePlus One u nás čínský výrobce bude nejspíš nabízet i originální příslušenství včetně nejrůznějších krytů, kabelů, sluchátek od JBL a powerbanky o kapacitě 10 000 mAh. Už zmíněný Carl Pei navíc serveru GSMArena.com potvrdil, že jeho společnost přijde v nejbližší době s novým produktem. A údajně nepůjde o smartphone, tablet ani chytré hodinky.

Zdroj: Forums.OnePlus.net

OnePlus One 16GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

OnePlus One 64GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

OnePlus 2 16GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

OnePlus 2 64GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Xiaomi Mi 6 nepodporuje LTE frekvenci 800 MHz, u českých operátorů bude mít problém Xiaomi Mi 6 nepodporuje LTE frekvenci 800 MHz, u českých operátorů bude mít problém
Pokukujete po novém Xiaomi Mi 6? Potom byste měli vědět, že nové vlajkové lodi chybí podpora LTE frekvence 800 MHz, která je velmi často používána českými operátory. Nezbývá než doufat, že se na trh dostane „globální verze“ tohoto modelu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Chytrá cyklistická přilba poslouží jako handsfree i hudební přehrávač Chytrá cyklistická přilba poslouží jako handsfree i hudební přehrávač
Na český trh se dostaly chytré helmy Livall, které mohou cyklisté propojit se svým smartphonem a využívat řadu nečekaných vychytávek včetně vysílačky, cyklopočítače, LED osvětlení nebo přivolání pomoci v případě nehody.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Tesla svolává do servisu 53 tisíc vozů kvůli vadné parkovací brzdě Tesla svolává do servisu 53 tisíc vozů kvůli vadné parkovací brzdě
Výrobní vada týkající se parkovací brzdy donutila automobilku Tesla svolat do servisu desítky tisíc vozů Model S a Model X. Problém se nejspíš týká jen velmi malého počtu automobilů, přesto Tesla nechce podcenit bezpečnost.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
MasterCard integroval do platebních karet čtečku otisků prstů MasterCard integroval do platebních karet čtečku otisků prstů
MasterCard testuje další způsob, jak vylepšit placení v obchodech. Běžnou platební kartu společnost opatřila čtečkou otisků prstů, která bude sloužit k ověření identity namísto číselného kódu PIN.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
TP-Link přináší chytré žárovky ovladatelné smartphonem TP-Link přináší chytré žárovky ovladatelné smartphonem
Společnost TP-Link, známá především svými bezdrátovými síťovými produkty, představila na českém trhu řadu chytrých žárovek LB. Uživatel je může ovládat pomocí svého smartphonu, případně digitálního asistenta, jako je Amazon Echo.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik