www.svetmobilne.cz
>
>
>

OnePlus míří oficiálně do České republiky

OnePlus míří oficiálně do České republiky
, , aktualita
Čínská společnost OnePlus už své telefony One dodává i do České republiky a na Slovensko! K dostání je 16GB i 64GB varianta. Doplněno o informace týkající se ceny a také o další informace týkající se nákupu OnePlus One.reklama
Aktualizováno 10. 3. 2015: Telefon OnePlus One je v tuto chvíli možné oficiálně objednat i do České republiky, a to ze stránky oneplus.net/cz. 16GB verze stojí 8 089 Kč a za 64GB verzi si výrobce účtuje 8 989 Kč. K dostání je i veškeré příslušenství. Až do středečních 9 hodin dopoledne navíc k nákupu smartphonu nepotřebujete pozvánku.
Přesné datum, kdy bude prodej do České republiky zahájen, zatím oznámen nebyl. Dozvíme se jej ovšem nejpozději 10. března, kdy do Prahy zamíří tři významní zástupci společnosti, mimo jiné i spoluzakladatel Carl Pei. Přesné místo konání bude oznámeno těm, kteří se akci předem zaregistrují. Kromě Prahy se podobná akce bude konat v polské Varšavě a maďarské Budapešti.

Kromě zahájení prodeje nejsou dostupné ani další podrobnosti, třeba kolik budou telefony stát. Očekáváme, že ceny by mohly být podobné jako v sousedním Německu, kde 16GB verze OnePlus One stojí 269 eur, v přepočtu necelých 7 400 Kč. 64GB verzi si pak výrobce cení na 299 eur, tedy přibližně 8 200 Kč. Kvůli velkému zájmu probíhá prodej i nadále přes pozvánky, jen každé úterý si smartphone může koupit každý i v případě, že se mu pozvánku nepodařilo sehnat.

Připomeňme, že OnePlus One je vybaven 5,5“ IPS displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 801 nebo 3GB RAM. Potěší také přítomnost LTE, 13MPx zadního fotoaparátu nebo baterie o nadprůměrné kapacitě 3 100 mAh. K dispozici je černá a bílá varianta smartphonu.

Kromě OnePlus One u nás čínský výrobce bude nejspíš nabízet i originální příslušenství včetně nejrůznějších krytů, kabelů, sluchátek od JBL a powerbanky o kapacitě 10 000 mAh. Už zmíněný Carl Pei navíc serveru GSMArena.com potvrdil, že jeho společnost přijde v nejbližší době s novým produktem. A údajně nepůjde o smartphone, tablet ani chytré hodinky.

Zdroj: Forums.OnePlus.net

OnePlus One 16GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

OnePlus One 64GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

OnePlus 2 16GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

OnePlus 2 64GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější mobilní telefony
reklama
Nejnovější články
Super Retro Boy: nezapomenutelný Game Boy je zpět Super Retro Boy: nezapomenutelný Game Boy je zpět
Máte doma v šuplíku schované kazety s hrami pro Game Boy? Možná se vám budou brzy hodin, neboť společnost Retro-Bit se tuto slavnou mobilní herní konzoli rozhodla vrátit zpět k životu. Na trh by se měla brzy dostat její modernější varianta s pár vychytávkami.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Rozšířené realita Google Tango oživuje starověké památky v muzeu Rozšířené realita Google Tango oživuje starověké památky v muzeu
Systém rozšířené reality Google Tango, který se objevil už v několika smartphonech, může nabídnout muzeím a galeriím nové možnosti prezentace svých exponátů. Poprvé byla tato vychytávka využita v Detroitu, kde pomáhá oživovat starověké poklady.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Nokia 6 byla vyprodána během jedné minuty Nokia 6 byla vyprodána během jedné minuty
Nová Nokia 6 s Androidem se tento týden začala prodávat exkluzivně v čínském internetovém obchodě JD.com. První omezený počet smartphonů si zákazníci rozebrali do jedné minuty. Aktualizováno.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Samsung a Android 7.0: jaké modely dostanou aktualizaci v první polovině roku? Samsung a Android 7.0: jaké modely dostanou aktualizaci v první polovině roku?
Samsung před pár dny zahájil aktualizaci prvních smartphonů na Android Nougat. Spolu s tím připomněl nejdůležitější nové funkce a především zveřejnil oficiální seznam svých zařízení, na které se této verze operačního systému dostane v první polovině roku 2017.
19.1.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Super Mario Run pro Android vyjde v březnu Super Mario Run pro Android vyjde v březnu
Hra Super Mario Run, která na iOS trhá rekordy v počtu stažení, bude možné z Google Play Store stáhnout v březnu. Mezitím se dávejte pozor na malware vydávající se za údajnou beta verzi, který se může šířit internetem. Aktualizováno.
19.1.2017,  aktualita, Jáchym Šlik